Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Cheta

Rank: 4

Motivul demisiei: Mi-a facut placere sa va intalnesc pe toti, ati fost niste colegi de nota 20 si Juny, multumesc pentru sansa acordata, netsky Multa bafta si sa ai grija de factiune, sper sa ramanem prieteni cu toti;), si motivul demisiei este ca vreau sa incerc si altceva.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bay3Ta$uL

Rank: 1

Motivul demisiei: vreau sa incerc si altceva si pentru ca nu sunt activi membri gangului azi am stat 4 ore online doar un membru a intrat juma de ora dupa a iesit si singur este normal ca nam ce face netsky succes incontinuare sa ai bafta sa duci acest gang foarte sus craciun fericit la toti succese incontinuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: fizeeN

Rank: 5

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva Sunt de vrre`o 4 luni in aceasta factiune , chiar vreu sa incerc si alta factiune.Jun iti multumesc pt sansa acordata, net pe tine nu te`am prea prins dar cred ca esti om de baza . si amandoi (jun,net) Cred ca o sa puneti aceasta factiune unde a fost odata Bafta all ,

Multumesc Ca M`ati Suportat atata vrreme

Link to comment
Share on other sites

Guest Di'Angelo

Demis.

OFF: Restu nu mai va puneti demisa si dupa sa o retrageti doar ca sa faceti +1, gandesti de 10 ori daca inainte sa iei o decizie si de acum tot ce mai vad scris aici o voi trata ca o demisie, indiferent ca va razganditi intre timp.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Axxo

Rank:1

Motivul demisiei: Sunt on doar eu aproape mereu.Si sunt si alte motive care nu le pot zice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...