Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick:(C.I.A)Sabin13

Rank:3

Motivul demisiei: Juny,stiu ca am promis ca nu voi parasi aceasta factiune pana la rank 5,dar mats astea ma usuca de bani.Esti cel mai bun lider,din cati am intalnit pana acuma.Voi reveni,daca voi fi primit bineinteles.Respect memberii acestei factiuni si pe liderul lor,Junyoru_Ucj-nr 1.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Robyca

Rank: 3

Motivul demisiei: Sincer va spun saptamana asta daca abia de 2-3 ori am fost online in joc.Nu mai am aceeasi atractie ca la inceput de joc,o sa i-au o pauza de civil,sau..... Sa traim pana ma rentorc in SFR si vedem.IMI dau demisia pentru ca nu vreau sa creez certuri"Ma tu de ce ai rank 3,si nu intri deloc in joc""??.Nu vreau sa ocup locul altuia poate mai bun ca mine,care va poate ajuta.Sanatate si om trai si om vedea;))

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: KISZEN

Rank: 2

Motivul demisiei : Nu mai are rost sa-mi bat capul , 'e multe rebuturi'

Demis si tu esti unu dintre ele.

Restul incercati sa fi-ti maine ON ca ma gasiti ca o sa fie si sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Nick:(C.I.A)Sabin13

Rank:3

Motivul demisiei: Juny,stiu ca am promis ca nu voi parasi aceasta factiune pana la rank 5,dar mats astea ma usuca de bani.Esti cel mai bun lider,din cati am intalnit pana acuma.Voi reveni,daca voi fi primit bineinteles.Respect memberii acestei factiuni si pe liderul lor,Junyoru_Ucj-nr 1.

Juny pe mn dc nu m-ai demis???????Nu pot aplica la ajutoare sociale.Consum foarte multi bani(cand ma ucid grovii,mats,cand am w tre sa dau bail etc).Pls demite-ma.Vreau sa devin baiat bun,daca nu poti lasa la un admin mesaj sa-mi dea quitfaction ca si lui nicky.Thx.JUNYORU_UCJ-NR 1.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick:(C.I.A)Sabin13

Rank:3

Motivul demisiei: Juny,stiu ca am promis ca nu voi parasi aceasta factiune pana la rank 5,dar mats astea ma usuca de bani.Esti cel mai bun lider,din cati am intalnit pana acuma.Voi reveni,daca voi fi primit bineinteles.Respect memberii acestei factiuni si pe liderul lor,Junyoru_Ucj-nr 1.

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Robyca

Rank: 2

Motivul demisiei: hai pa

Vezi cum vorbesti.De cand ai ajuns tu lider si te bagi in seama la demisii?

imi cer scuze ... am copiat aia de la tine si am uitat sa inlocuiesc numele

Nick: Judge

Rank: 2

Motivul demisiei: hai pa

Link to comment
Share on other sites

Nick: Robyca

Rank: 3

Motivul demisiei: Sincer va spun saptamana asta daca abia de 2-3 ori am fost online in joc.Nu mai am aceeasi atractie ca la inceput de joc,o sa i-au o pauza de civil,sau..... Sa traim pana ma rentorc in SFR si vedem.IMI dau demisia pentru ca nu vreau sa creez certuri"Ma tu de ce ai rank 3,si nu intri deloc in joc""??.Nu vreau sa ocup locul altuia poate mai bun ca mine,care va poate ajuta.Sanatate si om trai si om vedea;))

RETRAG~_~

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: Ar00n

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc altceva si i-am zis si lui Juny in joc pt ce ies . Multa bafta cu factiunea

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: iMaGe

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc altceva.

Nick: NiCo_96

Rank: 1

Motivul demisiei:vreau sa incerc la UST..

Demisi.

Link to comment
Share on other sites

Nick:fizeeN

Rank:5

Motivul demisiei: Juniorule m`am simtit foarte bine cu tine ca lider iti multumes pentru sansa acordata am rank 5 am stat ceva luni in factiune si as vrea sa incerc alta factiune iti multumesc incaodata pt sansa acordata. si per sa ne mai intalnim am sa vin in sfr inapoi bafta cu playeri si ai grija de factiune:X:X:X BAFTA ALLL :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...