Jump to content

Recommended Posts

Nick: Paul14

Rank: 1

Motiv : Vreau sa intru in LSV.Multumesc pt sansa acordata si sa sti ca mereu voi ramana cu UST in suflet.Este factiunea mea de suflet.

Retrag sorry pt post.Nu stiu ce am avut in cap cand am pus'o

Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Rank: 1

Motiv: Este o factiune frumoasa, dar nu mi se potriveste, mie imi place sa umblu cu arme cu care sa pot omora, mi-a facut placere timp de 1 saptamana sa fac parte din aceasta factiune si iti multumesc PreMiuM pentru sansa acordata, succes in continuare cu factiunea si ne mai auzim. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick:GamYng

Rank:1

Motivul demisiei: M-am simtit bine alaturi de voi va multumesc pentru raspunsurile la problemele mele,intrebarile...Dar as vrea sa incerc si altceva.Acum o sa credeti ca sunt excursionist dar nu e asa.Factiune UST imi place pentru ca este linistata adika nu prea are discuti inutile cu alte factiuni.Mersi de Sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Ar00N

Rank:1

Motivul demisiei:PreMiuM iti multumesc foarte mult pentru sansa acordata si va multumesc tuturor pentru tot ajutorul acordat , mai ales Katalyn un membru de nota 10 , dar eu sunt obisnuit cu actiunea.Imi pare rau ca voi iesi , va urez tuturor multa bafta in continuare si multa sanatate.

Link to comment
Share on other sites

Nick:okuris

Rank:1

Motivul demisiei:M-am simtit bine in UST, multumesc pentru increderea acordata. Voi fi inactiv o vreme, nu vreau sa ocup loc degeaba. Poate cand ma voi reapuca de joc voi intra iar in UST.Va multumesc pentru increderea acordata din nou!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mico

Rank: 4

Motivul demisiei: Tot am zis ca nu e cazul sa-mi dau demisia pana acum cand n-am mai dat de o vreme buna prin SA:MP, asa ca ramas-bun, locul meu sigur o sa-l ia cineva mai bun si mai activ., eu momentan ma retrag.

Link to comment
Share on other sites

Nick: PreMiuM

Rank: 5

Motivul demisiei: A venit si randul meu sa-mi dau demisia , cred ca e suficient 1 an decand sunt UST mai pe scurt vreau sa incerc alta factiune, am ajutat cu ce am putut factiunea . mai multe nu pot spune ca dupa aud discutii despre mine care nu-si au rostul , aveti grija de voi si cred ca nu mai are rost sa tin locul ocupat degeaba......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...