Jump to content

Recommended Posts

Nick: Sayid

Rank: 1

Motivul demisiei: Dupa 10 zile cat am stat cu voi in aceasta factiune, m-am distrat de minune..as vrea sa ma reintorc asa usor la viata de gangster/mafiot..probabil ma voi intoarce altadata inapoi aici si sper sa va gasesc unde va e locul pe toti, rank 5 @all :)), sper sa ramanem prieteni in continuare si sa ne intelegem la fel, mersi Game & Andy pentru sansa, faceti o treaba extraordinara cu ust-ul, bravo !

Link to comment
Share on other sites

Nick:[smOkeRs]MaLboRo

Rank:1

Motivul demisiei: As vrea sa incerc si un gang, m`am simtit foarte bine cu voi , cu toate ca nu ai prea fost on in ultima vreme, sper sa ma reintorc cat de curand la ust.. stiu ca am stat decat 10 zile dar vreau sa incerc si ceva nou :-s... Multumesc pentru sansa acordata aNNNdy, o sa vorbesc cu tine si in game.. Good luck incotinuare baieti.

Link to comment
Share on other sites

Nick:[smOkeRs]MaLboRo

Rank:1

Motivul demisiei: As vrea sa incerc si un gang, m`am simtit foarte bine cu voi , cu toate ca nu ai prea fost on in ultima vreme, sper sa ma reintorc cat de curand la ust.. stiu ca am stat decat 10 zile dar vreau sa incerc si ceva nou :-s... Multumesc pentru sansa acordata aNNNdy, o sa vorbesc cu tine si in game.. Good luck incotinuare baieti.

Demisie acceptata!

Link to comment
Share on other sites

Nick: HsmHaOs

rank: 2

motivul demisiei: In ultima vreme nu am mai activat si nu merita sa ocup un loc degeaba. Anul asta am examane si nu stiu cand mai intru . Mi-a placut foarte mult in factiune si daca ma reapuc de joc voi incerca sa intru din nou in aceasta factiune. Multumesc pentru sansa acordata si pentru ca mi-ati fost prieteni.

Link to comment
Share on other sites

Nick: HsmHaOs

rank: 2

motivul demisiei: In ultima vreme nu am mai activat si nu merita sa ocup un loc degeaba. Anul asta am examane si nu stiu cand mai intru . Mi-a placut foarte mult in factiune si daca ma reapuc de joc voi incerca sa intru din nou in aceasta factiune. Multumesc pentru sansa acordata si pentru ca mi-ati fost prieteni.

Demisie acceptata!

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlacKkZz

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau ca ajung sa postez aici atat de devreme insa timpul nu imi mai permite sa fiu activ.M-am simtit minunat in saptamanile petrecute in UST.Multumesc pentru sansa acordat si spor la joc.

P.S. Rog sa fiu demis de pe forum ,nu cred ca o sa pot intra.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlacKkZz

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau ca ajung sa postez aici atat de devreme insa timpul nu imi mai permite sa fiu activ.M-am simtit minunat in saptamanile petrecute in UST.Multumesc pentru sansa acordat si spor la joc.

P.S. Rog sa fiu demis de pe forum ,nu cred ca o sa pot intra.

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: HsmHaOs

rank: 2

motivul demisiei: In ultima vreme nu am mai activat si nu merita sa ocup un loc degeaba. Anul asta am examane si nu stiu cand mai intru . Mi-a placut foarte mult in factiune si daca ma reapuc de joc voi incerca sa intru din nou in aceasta factiune. Multumesc pentru sansa acordata si pentru ca mi-ati fost prieteni.

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Specter

Rank:1

Motivul demisiei: ca vreau sa ies din ust , e plictiseala maxima , lider nu prea avem sau cel putin eu nu-l vad online decat dimineata cand dorm , acelasi rank il am de 3 luni si .. ca asa vreau eu :bananadance2:

Vei fi demis , normal ca nu ma vezi daca de cand am primit lider ai intrat doar 1-2 ore.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...