Jump to content

Recommended Posts

Nick: BlackMan

Rank: 1

Motivul demisiei: M-am saturat sa tot astept sa expire timpul pana sa imi iau din nou licenta de condus si cand sa fac cerere de licenta mi se spune ca mai trebuie sa astept 3 zile si in + vreau sa incep de la 0 cu un alt cont. Aste ar insemna blacklist avand in vedere ca mai am 1 zi pana fac o sapt. Multumesc Thierry pentru sansa acordata esti cel mai amuzant lider.

Edited by stefan20
Link to comment
Share on other sites

Nick: BlackMan

Rank: 1

Motivul demisiei: M-am saturat sa tot astept sa expire timpul pana sa imi iau din nou licenta de condus si cand sa fac cerere de licenta mi se spune ca mai trebuie sa astept 3 zile si in + vreau sa incep de la 0 cu un alt cont. Aste ar insemna blacklist avand in vedere ca mai am 1 zi pana fac o sapt. Multumesc Thierry pentru sansa acordata esti cel mai amuzant lider.

BlackMan - demisie acceptata

Link to comment
Share on other sites

Nick: AliNwOw

Rank: 1

Motivul demisiei : Sincer imi depun demisia cu parere de rau..Imi place stilul tau Sorin dar problema nu e la tine ci la membrii , care nu isi dau interesul pentru aceasta factiune..

alin- demisie acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wolverine

Rank: 1

Motivul demisiei:Leader jm3ch3r arunca cu mute in stanga si in dreapta,atmosfera care nu ma caracterizeaza,membrii prea copii pt mine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wolverine

Rank: 1

Motivul demisiei:Leader jm3ch3r arunca cu mute in stanga si in dreapta,atmosfera care nu ma caracterizeaza,membrii prea copii pt mine.

vei fi demis + blacklist

Edited by Rith
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...