Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Derrek

Rank: 4 (pa-tru)

Motivul demisiei: Incerc si altceva,oricum nu am destula activitate pentru hitmen.ii dau si lu cnawp o sansa la rank 4 ca plange si el :(.Daca ma mai primiti revin,sunteti niste oameni extraordinari.PWP MANI :*

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick: DizzzY

Rank: 3

Motiv :

Miercuri 7.12.2011 ora 20:00 ,va avea loc o sedinta !

Pana la ora 19:00 aveti voie sa postati "Cel mai frumos contract " si "Prezentarea Contractelor"

Confirmati-va absenta la Discutii Hitman!

A intervenit ceva foarte urgent, nu o sa pot ajuge la sedinta... O facem maine seara la aceeasi ora ! (contractele tot maine)

Asta nu e factiune, toata lumea este inactiva, mi s-a mai si imputat ca sunt inactiv, cand eu intru la diferite ore / saptamana, dar ies pentru ca n-am ce face. Liderul nu este activ, iar factiunea a devenit un dezastru total.

Poate ne revedem pe viitor, la o schimbare de lider, sau la mai mult timp liber din partea lui Mitasik (Din pacate o factiune nu merge asa, scz mita, dar nu esti activ si eu m-am saturat sa ma uit cum avantajezi pe toti speculantii care intra doar la sedinte, cand eu sunt la munca si nu pot sa fac nimic)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: DizzzY

Rank: 3

Motiv :

Miercuri 7.12.2011 ora 20:00 ,va avea loc o sedinta !

Pana la ora 19:00 aveti voie sa postati "Cel mai frumos contract " si "Prezentarea Contractelor"

Confirmati-va absenta la Discutii Hitman!

A intervenit ceva foarte urgent, nu o sa pot ajuge la sedinta... O facem maine seara la aceeasi ora ! (contractele tot maine)

Asta nu e factiune, toata lumea este inactiva, mi s-a mai si imputat ca sunt inactiv, cand eu intru la diferite ore / saptamana, dar ies pentru ca n-am ce face. Liderul nu este activ, iar factiunea a devenit un dezastru total.

Poate ne revedem pe viitor, la o schimbare de lider, sau la mai mult timp liber din partea lui Mitasik (Din pacate o factiune nu merge asa, scz mita, dar nu esti activ si eu m-am saturat sa ma uit cum avantajezi pe toti speculantii care intra doar la sedinte, cand eu sunt la munca si nu pot sa fac nimic)

Bine, demis !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: HashisH

Rank: 3

Motiv: + ca m-am lasat de samp o perioada pana imi vine chefu , daca mai vine.

Motivul adevarat pentru care nu mai vreau sa stau este ca nu am luat rank la sedinta si ca am primit advertisment .

# Sa fiu si eu in pas cu moda ^^

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: kiszeN

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu mai resimt acel euntuziasm de la inceput .

Si m-am decis sa postez acum , decat dupa sedinta , apoi ieseau vorbe ca sunt rank-ist .

M-am simtit bine alaturi de voi , succes in continuare si toate cele bune .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Rank: 4

Motivul demisiei: Stii bine,eu spun ca piti.xd a dat testele,tu ca l-ai auzit pe varuu1 ca spunea nu stiu ce , da nici nu ma intereseaza , ea era pe skype si am auzit-o cand vb , va salut , mult succes .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Rank: 4

Motivul demisiei: Stii bine,eu spun ca piti.xd a dat testele,tu ca l-ai auzit pe varuu1 ca spunea nu stiu ce , da nici nu ma intereseaza , ea era pe skype si am auzit-o cand vb , va salut , mult succes .

Da,doar te-am intrebat cine a dat testele ca sa fiu sigur pe cine bag in factiune.Ai cedat,te-ai banat,nu te-a obligat nimeni,nu ti-a vorbit nimeni urat.

P.S demisie acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...