Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Michael9

Rank: 1

Motivul demisie: Pai in primul rand numai sunt acceptat de membrii , toti ma iau la misto, crezand ca sunt "zei".

Bafta cu factiunea kid , ai grija de tine ! Respect: kid , loveless , gronkh ,Hazard, sound ,Stefan, alyn ,lolz0r ,razOR, ingerul ,accwelle , Cretu / dottore ,Rytha # mi-a facut placere sa fiu in factiune cu voi , si mi-am indeplinit visul de a fi HITMAN ! + ca mi-e dor si de un gang.. Poate in viitor o sa mai am o sansa..POATE :right:

As vrea sa retrag..am vorbit cu cativa membrii , si am lamurit discutiile! :tiphat:

Nick: Michael

Rank: 1

Motivul demisiei: E frumos in hitman , dar in doze mici , m-am plictisit ..contracte eventuri si atat. Imi e dor de un gang..kilareala alea alea mats..cops wanted. Poate pe viitor o sa mai incerc..dupa o perioada mare in ganguri

Tu ar fi trebuit sa fi multumit cu pozitia ta aici,pe langa toate problemele pe care mi le-ai facut si exceptand faptul ca ai depus demisia si dupa ai retras-o.Ai iesit mai mult ca nu ai primit rank si dupa chestia cu dor de gang.

Legat de ce ai scris tu in demisia 'contracte eventuri si atat',la gang cum crezi ca e ? 'kill,wanted,cop,3ore jail,/nervi,/q,poate si /ban /mute daca ii injuri pe aia' :))

p.s. ai si blacklist pentru ca ai inceput sa te tiganesti cu membrii dupa ce ti-ai dat demisia ,si inca ceva,rankist.

Mi-a fost si mie mai rau zilele trecute si ati inceput cearta?

#Aveti grija cei care va depuneti demisia si dupaia va razganditi, pentru ca increderea va fi egala cu 0.Stiu foarte bine ca,cine retrage demisia acum,peste 1,2,3 zile o va pune iar si va demit eu direct.

##Hades cum s-au mai rezolvat si alte conflicte intre membrii, in trecut,asa rezolvam problema si acum.

Bafta cu factiunea kid , ai grija de tine ! Respect: kid

Mersi la fel,ne mai vedem prin game.

Si aici ca sa vedeti,doar ce am scris la discutii despre treaba cu demisia si retragerea.

Nick: Gronkh

Rank: 2

Motivul demisiei: E frumos in hitman dar in doze mici, am inceput deja sa ma plictisesc, fiind totul monoton... Pe viitor dupa o lunga perioada in gang, probabil ca voi incerca sa ma intorc.... Sper sa ramaneti tot asa uniti si un grup de nota 10. Bafta kidzeen cu factiunea si sport la contracte membrilor. Salut!

Ai stat civil o galagie de timp si tot ce faceai era stunt si acum ca mai ai si alte activitati extra te-ai plictisit.Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: alecs

Rank: 3

Motivul demisiei : Am discutat in game , iti multumesc pentru sansa acordata , a fost destul de greu sa intru si la fel de greu imi este sa ies .. kidzeen esti un lider minunat iar unii membrii la fel ...poate mai colaboram pe viitor .. Stima

Link to comment
Share on other sites

Nick: alecs

Rank: 3

Motivul demisiei : Am discutat in game , iti multumesc pentru sansa acordata , a fost destul de greu sa intru si la fel de greu imi este sa ies .. kidzeen esti un lider minunat iar unii membrii la fel ...poate mai colaboram pe viitor .. Stima

Bai oameni buni va depuneti demisia cand va zic ca deocamdata sunt de acord cu inactivitatea si nu ma incurcati?De azi inainte cine nu activeaza mai deloc va primii uninvite direct.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cretu

Rank: 1

Motivul demisiei : Dupa cum ati vazut,activitatea mea a scazut radical...si nu doresc sa mai incurc agentia. Doresc sa cedez locul meu unui player care isi doreste la fel de mult cum mi-am dorit eu sa intru. Si ma voi duce in LSV,pentru ca fratiorul meu e acolo...viata mea The_Game..si doresc sa ii fiu alaturi in a devenii cel mai puternic gang.

Iti multumesc din suflet kidzeen pentru sansa oferinta,pentru greselile care mi le-ai iertat....si pentru tot ce ai facut pentru mine. Stiu ca te-am dezagit,si imi pare foarte rau. Esti un baiat exceptional si un foarte bun lider. Tot respectul meu,pentru ceea ce esti si ce faci.

Sa ne auzim cu bine.

Cu stima,Cretu.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cretu

Rank: 1

Motivul demisiei : Dupa cum ati vazut,activitatea mea a scazut radical...si nu doresc sa mai incurc agentia. Doresc sa cedez locul meu unui player care isi doreste la fel de mult cum mi-am dorit eu sa intru. Si ma voi duce in LSV,pentru ca fratiorul meu e acolo...viata mea The_Game..si doresc sa ii fiu alaturi in a devenii cel mai puternic gang.

Iti multumesc din suflet kidzeen pentru sansa oferinta,pentru greselile care mi le-ai iertat....si pentru tot ce ai facut pentru mine. Stiu ca te-am dezagit,si imi pare foarte rau. Esti un baiat exceptional si un foarte bun lider. Tot respectul meu,pentru ceea ce esti si ce faci.

Sa ne auzim cu bine.

Cu stima,Cretu.

Demis.Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Inger

Rank: 5

Motivul demisiei : Mda...A venit timpul sa zic si eu adio.Sunteti un grup minunat,o mana de oameni care s-au comportat ok cu mine(chiar daca am mai avut eu cateva discutii cu anumite persoane).E un joc virtual,dar chiar imi este greu sa imi iau adio de la voi,de la tot ce am facut aici.Sunt de 1 an si ceva timp in factiune si pot spune ca mi-am indeplinit in totalitate obiectivu.Mi-ati aratat ca putem fi foarte uniti,chiar daca e doar un joc virtual.

Vreau sa ii multumesc lui Trk si alexinho,fostii mei lideri,2 caractere diferite dar care impreuna au facut o treaba buna(si lui mitasik care nu prea a activat el cand a fost lider)

Kidzeen...despre el as putea scrie o pagina.E un om minunat,care mi-a oferit tot sprijinul posibil si inainte sa fie GM dar si dupa.Ii multumesc din suflet ca a avut incredere in mine si mi-a suportat toate "fitele".Sper ca pe viitor sa avem noi colaborari.Le multumesc membrilor,care m-au ajutat si s-au comportat frumos cu mine.Sunteti niste oameni minunati si chiar imi e greu sa ma despart.

Unul din motivele pentru care plec e ca nu am reusit sa fac o "treaba excelenta" si nu mi-a fost munca scoasa in evidenta.Doar eu stiu cum a mers aceasta factiune timp de 1 an,cu foarte multe schimbari si cat de greu ne-a fost cand a fost demis mitasik.Speram ca,dupa atata timp sa pot avea si eu fata de unii membri,un respect mai mare nu doar sa fiu folosit pentru a intra ei in hitman.Mi s-a intamplat de foarte multe ori si acest lucru m-a deranjat.E aiurea sa vezi cum unii se dau pe langa tine doar ca sa intre in factiune iar dupa ce promoveaza iti vorbesc in bataie de joc.

Multa bafta mai departe tuturor,aveti grija de voi si pe viitor sper sa fim iar colegi.

# Pwp kidzeeen nap.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Inger

Rank: 5

Motivul demisiei : Mda...A venit timpul sa zic si eu adio.Sunteti un grup minunat,o mana de oameni care s-au comportat ok cu mine(chiar daca am mai avut eu cateva discutii cu anumite persoane).E un joc virtual,dar chiar imi este greu sa imi iau adio de la voi,de la tot ce am facut aici.Sunt de 1 an si ceva timp in factiune si pot spune ca mi-am indeplinit in totalitate obiectivu.Mi-ati aratat ca putem fi foarte uniti,chiar daca e doar un joc virtual.

Vreau sa ii multumesc lui Trk si alexinho,fostii mei lideri,2 caractere diferite dar care impreuna au facut o treaba buna(si lui mitasik care nu prea a activat el cand a fost lider)

Kidzeen...despre el as putea scrie o pagina.E un om minunat,care mi-a oferit tot sprijinul posibil si inainte sa fie GM dar si dupa.Ii multumesc din suflet ca a avut incredere in mine si mi-a suportat toate "fitele".Sper ca pe viitor sa avem noi colaborari.Le multumesc membrilor,care m-au ajutat si s-au comportat frumos cu mine.Sunteti niste oameni minunati si chiar imi e greu sa ma despart.

Unul din motivele pentru care plec e ca nu am reusit sa fac o "treaba excelenta" si nu mi-a fost munca scoasa in evidenta.Doar eu stiu cum a mers aceasta factiune timp de 1 an,cu foarte multe schimbari si cat de greu ne-a fost cand a fost demis mitasik.Speram ca,dupa atata timp sa pot avea si eu fata de unii membri,un respect mai mare nu doar sa fiu folosit pentru a intra ei in hitman.Mi s-a intamplat de foarte multe ori si acest lucru m-a deranjat.E aiurea sa vezi cum unii se dau pe langa tine doar ca sa intre in factiune iar dupa ce promoveaza iti vorbesc in bataie de joc.

Multa bafta mai departe tuturor,aveti grija de voi si pe viitor sper sa fim iar colegi.

'Toate vin,toate se duc

Anul repede a trecut

Am tot stat si injurat

Toata ziua la contract

Dar eu cat sa mai indur?

Cand ii vad pe cei din jur

Cum se agata toti de mine

Doar ca sa le fie mai bine

Si acum de incheiere

Imi iau ramas bun ,la revedere

De mine voi ati scapat

Pa si pusi am plecat!'

Succes mai departe,multumesc pentru ajutor in factiune.Aceleasi cuvinte de lauda am si eu pentru tine.Toate cele bune.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Mercader

Rank: 5

Motivul demisiei :S-a putut observa inactivitatea mea din ultimele 4-5 zile.Un motiv ar fi lipsa timpului pentru jocuri,iar un altul ar fi monotonia de pe server.Nu mai este aceeasi distractie de acum 2 ani,lumea schimbandu-se radical in rau,jucatori noi tot mai multi care nu stiu sa vorbeasca frumos si sa fie mai cuminti..9-10 luni cat am stat aici m-am simtit minunat,am avut colegi cu care am avut ce discuta,pacat ca unii din ei au fost demisi pentru ca s-au crezut gangsteri.Consider ca mi-am facut treaba bine,se putea si mai bine prin mai multa activitate,dar nu s-a putut tot timpul.Nu stiu daca supar pe cineva cu iesirea mea sau fac fericite acele persoane..

Kidzenule,te dedici mult agentiei,ai o tactica buna mereu,cu care am castigat mereu atatea eventuri de tip Last faction standing.Ar fi multe de spus...

Bafta voua,ramaneti cea mai puternica si unita factiune. :wav:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mercader

Rank: 5

Motivul demisiei :S-a putut observa inactivitatea mea din ultimele 4-5 zile.Un motiv ar fi lipsa timpului pentru jocuri,iar un altul ar fi monotonia de pe server.Nu mai este aceeasi distractie de acum 2 ani,lumea schimbandu-se radical in rau,jucatori noi tot mai multi care nu stiu sa vorbeasca frumos si sa fie mai cuminti..9-10 luni cat am stat aici m-am simtit minunat,am avut colegi cu care am avut ce discuta,pacat ca unii din ei au fost demisi pentru ca s-au crezut gangsteri.Consider ca mi-am facut treaba bine,se putea si mai bine prin mai multa activitate,dar nu s-a putut tot timpul.Nu stiu daca supar pe cineva cu iesirea mea sau fac fericite acele persoane..

Kidzenule,te dedici mult agentiei,ai o tactica buna mereu,cu care am castigat mereu atatea eventuri de tip Last faction standing.Ar fi multe de spus...

Bafta voua,ramaneti cea mai puternica si unita factiune. :wav:

Multumesc pentru ajutorul acordat si succes mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Nick: PureMagic.

Rank: 3 (perioada de teste).

Motivul demisiei: Am facut o greseala sincer ca am vrut sa fiu unul dintre asasini, nu e de mine. Iti multumesc pentru timpul si sansa acordata. Sanatate. :tiphat: Nu ma intelege gresit, imi place foarte mult factiunea si imi place foarte mult ce ai reusit sa faci din ea, ai adus-o sus, foarte sus dar nu e de mine, pur si simplu, "nu ma simt eu" PureMagic! Ai respectul meu kidzeen, probabil nu o sa mai incerc vreodata Hitman. Multumesc inca o data pt. sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: PureMagic.

Rank: 3 (perioada de teste).

Motivul demisiei: Am facut o greseala sincer ca am vrut sa fiu unul dintre asasini, nu e de mine. Iti multumesc pentru timpul si sansa acordata. Sanatate. :tiphat: Nu ma intelege gresit, imi place foarte mult factiunea si imi place foarte mult ce ai reusit sa faci din ea, ai adus-o sus, foarte sus dar nu e de mine, pur si simplu, "nu ma simt eu" PureMagic! Ai respectul meu kidzeen, probabil nu o sa mai incerc vreodata Hitman. Multumesc inca o data pt. sansa acordata.

Nu era nevoie de o cerere de demisie,fiind unul dintre cei aflati in teste.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu te-am luat la misto,v-am zis de atatea ori sa va controlati limbaju te-ai suparat ca ti-am dat mute si iesi din factiune,atunci dute intr-o factiune unde ti se va permite sa vorbesti cu vorbeai pe /f.

#nu e prima data cand iti zic sa iti/va controlati limbaju ca va dau mute,mereu cand va ziceam asta faceati asa pe " :)) " a venit timpul sa mai iau si masuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Teils

Rank: 1

Motivul demisiei: Vicentzo + Toti ma iau la misto si o fac cu rautate

#Prefer sa nu comentez ceea ce ai spus tu in reply-ul de mai jos. Nu de alta, dar incerc sa ma feresc de un nou suspend

Demis si asta pentru ca v-am zis cand aveti probleme sa ma contactati,ceea ce tu nu ai facut.

Daca tii minte prima data cand s-a intamplat asta si mi-ai spus s-a rezolvat problema dupa care ai sustinut ca nu te superi si vedeam si din partea ta glume cu restul membrilor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Godlike

Rank: 1

Motivul demisiei: Las loc altora mai activi ca mine.Imi pare rau ca ies asa de repede,dar in ultimul timp nu prea am activat si tu ai nevoie de oameni activi.

Kidzeen,esti un om de nota 10,vorba lui inger ,pot scrie 2 pagini despre calitatile tale bune,bafta cu factiunea.

Succes celor in teste si cei care urmeaza!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Simple_

Rank: 3

Motivul demisiei: Prea multe certuri,atmosfera nepotrivita pt o factiune asa frumoasa.Kidzeen,un om de nota 10 vorba lui godlike,esti cel mai bun gm din punctul meu de vedere,am invatat multe de la tine si sper sa restabilesti ordinea in factiune.Bafta la faction championship si numai bine.

Respectele mele pt membri care isi merita locul in aceasta factiune.Ne mai auzim :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Simple_

Rank: 3

Motivul demisiei: Prea multe certuri,atmosfera nepotrivita pt o factiune asa frumoasa.Kidzeen,un om de nota 10 vorba lui godlike,esti cel mai bun gm din punctul meu de vedere,am invatat multe de la tine si sper sa restabilesti ordinea in factiune.Bafta la faction championship si numai bine.

Respectele mele pt membri care isi merita locul in aceasta factiune.Ne mai auzim :tiphat:

Demis.Bafta in urmatoarea factiune.

#Certurile nu prea sunt,atmosfera este ok,totul pleaca de la unele mici neintelegeri si cum preferati sa le rezolvati voi ca 'barbatii'...se ajunge in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SenSei

Rank: 1

Motivul demisiei: Stiu ca probabil unii vor spune ca am iesit din diferite motive sau mai stiu eu ce. Vreau sa o spun scurt si direct. Nu ies pentru ca m-am certat cu cineva sau ca "numai am timp de joc". Pur si simplu vreau sa ajut un prieten. M-am simtit foarte bine alaturi de voi.Daca am dezamagit cu ceva imi pare rau. Succes la competitiile importante si bafta cu factiunea kidzeen.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SenSei

Rank: 1

Motivul demisiei: Stiu ca probabil unii vor spune ca am iesit din diferite motive sau mai stiu eu ce. Vreau sa o spun scurt si direct. Nu ies pentru ca m-am certat cu cineva sau ca "numai am timp de joc". Pur si simplu vreau sa ajut un prieten. M-am simtit foarte bine alaturi de voi.Daca am dezamagit cu ceva imi pare rau. Succes la competitiile importante si bafta cu factiunea kidzeen.

Am discutat in joc,bafta in ce ti-ai propus si numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ironic.

Rank: 3

Motivul demisiei: Mi sa facut dor de gang ,si vreau sa ma duc in bikers. Kidzeen esti un lider extraordinar cu care m-am simtit minunat in aceste 2 luni si 9 zile am ras ,am glumit cand a fost vorba de seriozitate te-am ascultat cu mare drag.Colegi ati fost extraordinari in acest timp petrecut in agentie si sper sa ramaneti la fel.O sa mai vin aici desigur daca voi mai fi primit. Mult succes si sa ne auzim cu bine! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...