Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Calypso

Rank: 1

Motivul demisiei: Mi-a placut mult sa fiu alaturi de voi dar m-am atasat mult de Grove Street si vreau sa ma intorc alaturi de ei. Bafta tuturor si sper sa ne regasim pe viitor :* Multumesc Kidzeen pentru sansa acordata. Ai fost un om de nota 10!

Link to comment
Share on other sites

Nick: fLuEnce

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu mai am timp de SA:MP . Am tot incercat sa imi rezolv treburile personale , si sa mai activez si pe samp , dar nu prea pot . Asa ca o sa ma las de jocuri pentru o perioada . Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi , ati fost mereu toleranti cu mine , si apreciez asta . Poate cand o sa ma reapuc , o sa revin in Hitman , bineinteles daca voi fi bine primit . Bafta tuturor la Contracte !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bytza

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu mai am timp de SA:MP , o luna de acuma trebuie sa ma pregatesc intens pentru campionatul national de culturism si nu cred ca o sa mai intru pe samp . Am decis sa pun demisia ca sa nu ocup loc degeaba , bafta tuturor ne auzim peste ceva timp . Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi .

P.S - demite-ma de pe site ca nu mai intru .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bytza

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu mai am timp de SA:MP , o luna de acuma trebuie sa ma pregatesc intens pentru campionatul national de culturism si nu cred ca o sa mai intru pe samp . Am decis sa pun demisia ca sa nu ocup loc degeaba , bafta tuturor ne auzim peste ceva timp . Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi .

P.S - demite-ma de pe site ca nu mai intru .

Demisie acceptata.Iti urez mult succes la campionat,ai grija de tine.Ne mai auzim.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ovidiu700

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva...Mai am eu niste motive, dar nu prea are rost sa le enumar aici.Mersi pt. sansa acordata si bafta in continuare tie si tuturor colegilor. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ovidiu700

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva...Mai am eu niste motive, dar nu prea are rost sa le enumar aici.Mersi pt. sansa acordata si bafta in continuare tie si tuturor colegilor. :tiphat:

Demis [rankist mai mult ca sigur,cum loveless a asteptat aproape o luna pentru rank up asa puteai astepta si tu,pe forum scrie minim 2 saptamani,asta inseamna ca pot da rank up si peste 5 luni

Sunt mai multe criterii pentru rank up,depinde si de modul de dezvoltare al membrului respectiv].Ciao

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lolecs

Rank: 1

Motivul demisiei: Mai sunt cateva saptamani si trebuia sa dau un examen ce imi va decide viitorul , nu voi mai avea timp sa activez in perioada aceasta , multumesc mult pentru sansa acordata mam simtit bine alaturi de voi, sper ca nu am dezamagit pe nimeni. Multa bafta incontinuare !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lolecs

Rank: 1

Motivul demisiei: Mai sunt cateva saptamani si trebuia sa dau un examen ce imi va decide viitorul , nu voi mai avea timp sa activez in perioada aceasta , multumesc mult pentru sansa acordata mam simtit bine alaturi de voi, sper ca nu am dezamagit pe nimeni. Multa bafta incontinuare !

Toate cele bune,ai grija de tine si succes la examen :).

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryth

Rank:2

Motivul demisiei: Nu voi mai putea activa ca la inceput..o sa-mi reduc orele de joc la maxim 2..3 deoarece intru intr-o perioada de pregatire foarte dura la antrenamente, vor urma o serie de concursuri..nationale..internationale..etc. De saptamana aceasta incep 2 antrenamente pe zii. (nu voi putea juca deloc). Kidzeen iti multumesc mult..pentru sansa acordata, experienta noua, am trait viata si ca silent assasin.Esti un lider foarte bun, faci o treaba excelenta. Sper sa ma puteti intelege. Va pwp colegii, bafta sa aveti. Respect kidzeen, cu stima Ryth!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryth

Rank:2

Motivul demisiei: Nu voi mai putea activa ca la inceput..o sa-mi reduc orele de joc la maxim 2..3 deoarece intru intr-o perioada de pregatire foarte dura la antrenamente, vor urma o serie de concursuri..nationale..internationale..etc. De saptamana aceasta incep 2 antrenamente pe zii. (nu voi putea juca deloc). Kidzeen iti multumesc mult..pentru sansa acordata, experienta noua, am trait viata si ca silent assasin.Esti un lider foarte bun, faci o treaba excelenta. Sper sa ma puteti intelege. Va pwp colegii, bafta sa aveti. Respect kidzeen, cu stima Ryth!

Apreciez cuvintele de lauda si iti urez succes la concursuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: aNNNdy

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu pot sa activez la fel de mult cum activat inainte, chiar daca nu am sa ma las de SA:MP, vreau sa cedez locul meu unui alt jucator, in speranta ca el va putea activa mai mult decat mine. As vrea sa ma iertati atat voi colegii, cat si tu, kidzeen daca v-am gresit cu ceva si vreau sa va spun ca nu a fost cu intentie. Cat despre tine kidzeen, nu am cuvinte care sa exprime bine faptul ca iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut pentru mine cat am fost in factiunea ta. Imi pare rau daca te-am dezamagit, dar nu pot sa activez la fel de mult ca si inainte. Va doresc multa sanatate (e mai buna decat toate, credeti-ma pe cuvant :>) si multa bafta in tot ceea ce va propuneti. Sper sa aveti grija ca Hitman sa ramana cea mai buna si mai "dorita" factiune. Toate cele bune. :nanana:

*E posibil sa ne mai auzim in joc din cand in cand!

Link to comment
Share on other sites

Nick: aNNNdy

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu pot sa activez la fel de mult cum activat inainte, chiar daca nu am sa ma las de SA:MP, vreau sa cedez locul meu unui alt jucator, in speranta ca el va putea activa mai mult decat mine. As vrea sa ma iertati atat voi colegii, cat si tu, kidzeen daca v-am gresit cu ceva si vreau sa va spun ca nu a fost cu intentie. Cat despre tine kidzeen, nu am cuvinte care sa exprime bine faptul ca iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut pentru mine cat am fost in factiunea ta. Imi pare rau daca te-am dezamagit, dar nu pot sa activez la fel de mult ca si inainte. Va doresc multa sanatate (e mai buna decat toate, credeti-ma pe cuvant :>) si multa bafta in tot ceea ce va propuneti. Sper sa aveti grija ca Hitman sa ramana cea mai buna si mai "dorita" factiune. Toate cele bune. :nanana:

*E posibil sa ne mai auzim in joc din cand in cand!

Mi-a facut placere sa te am in echipa,iti urez tot binele din lume si cum ti-am mai zis si in joc, la cat mai putine accidente :nanana: .

Link to comment
Share on other sites

Guest Teddy

Nick : Teddy.

Rank : 3.

Motivul demisiei : Nu am nici timp sa joc si mi s-a cam si luat de SAMP de la un timp. Multumesc pentru sansa acordata, a fost o experienta superba, colegi de treaba si liderul la fel. Bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Teddy.

Rank : 3.

Motivul demisiei : Nu am nici timp sa joc si mi s-a cam si luat de SAMP de la un timp. Multumesc pentru sansa acordata, a fost o experienta superba, colegi de treaba si liderul la fel. Bafta in continuare.

Ai grija de tine,iti doresc o vacanta cat mai placuta,multumesc pentru activitate in factiune timp de 3 luni si cateva zile si pentru munca depusa.

#O sa primesti uninvite cand isi revine server-ul.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Otz3larul

Rank : 3

Motivul demisiei : Mi-a facut placere sa fiu membru al agentiei alaturi de voi, dar din pacate nu mai am timp la dispozitie sa pot juca si nici jocul nu mi se mai pare la fel de entuziasmant ca inainte. Bafta tuturor si mult succes in continuare smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nick : Otz3larul

Rank : 3

Motivul demisiei : Mi-a facut placere sa fiu membru al agentiei alaturi de voi, dar din pacate nu mai am timp la dispozitie sa pot juca si nici jocul nu mi se mai pare la fel de entuziasmant ca inainte. Bafta tuturor si mult succes in continuare smile.gif

Aceleasi cuvinte ca cele spuse lui Teddy mai sus.Succes!

Link to comment
Share on other sites

Nick : sMokeR

Rank : 3

Motivul demisiei : Mi-a facut o mare placere sa ma joc si sa ma distrez alaturi de voi dar astazi voi pune punct aventurii mele pe linkmania, motive sunt multe asa ca nu are rost sa le mai insir pe aici, ceea ce vreau sa va spun este sa nu va bazati ca ve-ti fi agreiati prea mult de staff daca nu stiti pe langa cine sa va dati si cum sa va purtati cu ei. Kidzeen este un gm foarte bun asa ca ascultati de el si o s`o duceti bine. Respect Hitman. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick : sMokeR

Rank : 3

Motivul demisiei : Mi-a facut o mare placere sa ma joc si sa ma distrez alaturi de voi dar astazi voi pune punct aventurii mele pe linkmania, motive sunt multe asa ca nu are rost sa le mai insir pe aici, ceea ce vreau sa va spun este sa nu va bazati ca ve-ti fi agreiati prea mult de staff daca nu stiti pe langa cine sa va dati si cum sa va purtati cu ei. Kidzeen este un gm foarte bun asa ca ascultati de el si o s`o duceti bine. Respect Hitman. :tiphat:

Succes in viata de zi cu zi,multumesc pentru munca depusa si pentru sustinerea factiunii in tot acest timp.

Sper ca te-ai simtit bine alaturi de noi.Cius!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nick: Michael9

Rank: 1

Motivul demisie: Pai in primul rand numai sunt acceptat de membrii , toti ma iau la misto, crezand ca sunt "zei".

Bafta cu factiunea kid , ai grija de tine ! Respect: kid , loveless , gronkh ,Hazard, sound ,Stefan, alyn ,lolz0r ,razOR, ingerul ,accwelle , Cretu / dottore ,Rytha # mi-a facut placere sa fiu in factiune cu voi , si mi-am indeplinit visul de a fi HITMAN ! + ca mi-e dor si de un gang.. Poate in viitor o sa mai am o sansa..POATE :right:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

As vrea sa retrag..am vorbit cu cativa membrii , si am lamurit discutiile! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gronkh

Rank: 2

Motivul demisiei: E frumos in hitman dar in doze mici, am inceput deja sa ma plictisesc, fiind totul monoton... Pe viitor dupa o lunga perioada in gang, probabil ca voi incerca sa ma intorc.... Sper sa ramaneti tot asa uniti si un grup de nota 10. Bafta kidzeen cu factiunea si sport la contracte membrilor. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nick: Michael

Rank: 1

Motivul demisiei: E frumos in hitman , dar in doze mici , m-am plictisit ..contracte eventuri si atat. Imi e dor de un gang..kilareala alea alea mats..cops wanted. Poate pe viitor o sa mai incerc..dupa o perioada mare in ganguri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...