Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

Casio terog sa ma ierti da nu pot veni. dar daca vrei eu am facut pozele cu heal si tila pot arata, numa zimi cum sau unde se tile pun,

si daca tu vr imi dai rank sau bani ce consideri tu, cand intru luni ok.

Cei care se leaga de Orton SUNT CONDAMNATI LA RKO

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca anunt atat de tarziu, dar abia azi am aflat si eu. Se pare ca voi face o ora in plus maine, la scoala, programul meu normal fiind 13:00-19:00, voi termina la 20:00 maine, aceiasi ora la care este si sedinta. Pana la 20:30-21:00 maxim voi ajunge si eu acasa, daca va fi prea tarziu imi cer scuze, ma voi revansa.

Link to comment
Share on other sites

Offf da ce fac atunci ca am ban si numa luni mil scoate, poti face sa dai la unu sa pastreze bani pt mn si cand intru sa mi dea plzz?

E clar ca tu ai intrat in aceasta factiune numai pentru banii care se dau ca si salar. Daca ai luat ban nu este vina noastra, e vina ta, si trebuie sa iti asumi fapta si sa suporti consecintele.

Eu nu voi putea ajunge la seinta scz.

Cred ca ne-am dat seama si din postul anterior ca nu vei putea ajunge la sedinta, si incearca sa nu mai faci dublu-post.

_____________________________________________________________________

Casio, ar trebui sa fie si postat membrul lunii. Sugerez ca si premiu pentru cel ce ocupa postul sa fie rank up + 30-50k.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...