Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

In caz ca nu stiti cum sa dati heal:

Trebuie sa va urcati si voi cu g in ambulanta pentru ai da /heal pacientului, daca tu esti urcat cu f iar el cu g ( in interior ) jucatorul va fi prea departe si nu o sa puteti sa ii dati hp.

Link to comment
Share on other sites

Noul sub-lider este Ciuky, rank 5.

In urma sedintei, au primit rank urmatorii:

- Click

- teils1

- CristiaNNN

Pentru ca a trecut o saptamana de teste, Danny01 a primit si el rank 3, iar Melvin a primit rank down la 3 pentru ca am schimbat sub-liderul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nerzul_GoDd

Salutari tuturor sunt nou pe aici sper sa ne intelegem bine.

Foarte tari pozele Vlad. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va anunt ca am sa fiu plecat din oras weekend-ul asta si nu voi fi in joc. Imi cer scuze ca nu am putut sa anunt mai din timp.. dimineata plec si na.. ne vedem in 2-3 zile :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Vreau sa va anunt ca am sa fiu plecat din oras weekend-ul asta si nu voi fi in joc. Imi cer scuze ca nu am putut sa anunt mai din timp.. dimineata plec si na.. ne vedem in 2-3 zile :)

Ce nu intelegi din postul asta?

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

V-am lasat colegi,numai bine,spor la heal-uri si aveti grija ...

# Keltz - la faza asta ai fost genial :) Nu ma asteptam la asa ceva din partea ta,te credeam altfel.

Eh .. asta a fost sa fie,mie mi-a placut mult aici si probabil o sa ma intorc dar nu in viitorul apropiat.Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

Keltzy,nu accepti jignirile si batjocora in factiunea ta,dar cum tu stai 3minute in joc si alea de plictiseala nu ai de unde sa stii ce se intampla pe /d.Tu gata,ti'a zis ionbut de pe /d,imediat imi dai mute.Nu e frumos asa ceva+ca ai lipsit la sedinta fara sa anunti ... Mda hai sa nu mai facem spam aici.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stau 3 minute in joc? Am 160 de ore jucate, si crede-ma ca eu ma chinui sa fac ceva frumos din factiunea asta, daca a picat ieri serverul si m-am dus in oras nu inseamna ca a fost tot vina mea ca nu am putut sa vin la sedinta, ne-am dat seama multi cum te comporti tu pe /d + ca am avut bun simt sa iti mai dau o sansa sa ramai in factiunea asta, in legatura cu "spam-ul", acesta este un topic de discutii si avem tot dreptul sa vorbim aici tot ce tine de SMURD. Cu tot respectul meu, iti urez drum bun in ce factiune doresti tu si cand iti scot baietii ban-ul sa te inveti sa nu mai jignesti asa degeaba pe oricine. Comportamentul tau de mahala da dovada ca in rest de sa:mp si de "smecherii" nu esti in stare si de altceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

Am zis la figurat ca stai 3 minute in joc,oricum tu ca lider,parerea mea este ca ar fi trebuit sa stai mai mult timp in joc.Si sincer,nu cred ca l-am injurat pe ala care nu era tare in gura.Stii ce imi zice intr-o zi unu pe /d?Cica 'ba fii atent ca chatu asta e numai pt pd/fbi/ng' . Cum adica?Pai noi la ce mai avem acces la chat?:| .. Mda,idei tampite.

Stai tu linistit ca nu injur eu pe oricine,nu cred ca m-ai vazut sa merg pe strada si sa imi bag sau sa imi scot aiurea ... Cu cei de pe /d este alta treaba,ei sunt cu nasu pe sus ca ii apara crs,de aia am si luat ban,nu ca am injurat,ci ca faceam spam pe /d,reasonu ala e asa .. de ochii lumii.

Mda... bafta cu factiunea ! Ne mai auzim ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...