Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

Melvin, o perioada voi fi putin mai inactiv deoarece nu am timp sa mai intru asa des. Oricum nu sunt prea incantat de schimbarile aduse serverului...

Si ce este de rau in asta , Inafara de ultima propozitie?

Sau tu vroiai sa zici " Melvin , o perioda voi fi mai putin activ deoarece nu prea am timp sa intru asa rar "

Sau "Melvi , o perioada voi fi mai mult inactiv deoarece nu am timp sa intru asa rar "

Link to comment
Share on other sites

Melvin, o perioada voi fi putin mai inactiv deoarece nu am timp sa mai intru asa des. Oricum nu sunt prea incantat de schimbarile aduse serverului...

Si ce este de rau in asta , Inafara de ultima propozitie?

Sau tu vroiai sa zici " Melvin , o perioda voi fi mai putin activ deoarece nu prea am timp sa intru asa rar "

Sau "Melvi , o perioada voi fi mai mult inactiv deoarece nu am timp sa intru asa rar "

Ok. Nu am inteles nimic din ce ai vrut sa zici dar te cred. Si apropo, nu te am bagat in seama...

Link to comment
Share on other sites

Guest Earth3r

Salut baieti (si fete daca exista) tuturor.

Sunt Click , cred ca majoritatea ma cunoasteti , si am revenit.

Eu am mai fost medic aici , cam acum 2 luni , pe vremea lui Keltzy , si stiu prea bine cum merg rotitele.

Cat despre Melvin , frate , imi pare extrem de rau ca te retragi , exact acum cand m-am reapucat eu ... :(.

As vrea totusi sa intri in joc odata sa mai stam sa mergem dupa clienti cum faceam odata :).

Am aflat ca ai fost un lider genial , si sper din tot sufletul sa vina cineva la fel de capabil ca tine in loc.

Mult spor inainte si add pe (morpheus_samp).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...