Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

Salutare Keltzy. Eu maine nu pot fi prezent la sedinta asa devreme; sunt la servici si vin dupa ora 20. Dar daca am postat deja 4 (cu mine) ca nu putem fi prezenti,parerea mea ar fi sa fie sedinta ori mai tarziu ori o alta zi. Daca se tine te rog sa ma tii la curent despre ce a-ti hotarat. Cu stima :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Buna, sunt noua 'lidera' pentru o perioada de timp, mai exact pana se gaseste un nou lider. As vrea sa facem o mica sedinta sa ne cunoastem putin si sa vedem ce e de facut, la data si ora nu m-am gandit inca, insa am sa revin cu replay ceva mai tarziu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lea,mi se paote face o invitatie in factiune?Pentru ca nu toti au raspuns la invitatiile acordate,si nu cred ca are rost sa le lasi irosite,si nu am levelul necesar pentru a aplica,dar vreu sa ma alatur voua pentru ca este o factiune serioasa,si nu o sa va dezamagesc.

#k1NNoff here

Link to comment
Share on other sites

Guest Na7uRaL

Lea cred ca nu voi putea ajunge pentru ca am luat ban pentru o oarecare reclama de care stiu pe propria raspundere ca nam facut-o.Sper sa se rezolve si sa ajung.

Imi pare rau.

:banghead: :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Buna Lea. Eu nu voi putea fi prezent la sedinta deoarece sunt la servici, dar Sandokan fiul meu va fi, iar daca va fi ceva important te rog sa-mi transmiti prin el. I-mi pare rau ca asa s-a nimerit. Daca va fi ceva ne intalnim maine in joc si vorbim. Mersi de intelegere. Toate cele bune!! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Ok then, am avut si eu unele mici probleme si nu am reusit pur si simplu sa mai ajung acasa, fapt.. am intarziat 5 minute si am vorbit cu unii membrii si am hotarat sa propunem impreuna o data si o ora accesibila tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Salut eu sunt SouNd .Sunt nou in factiunea SMURD , sper sa ne intelegem destul de bine .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...