Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

Ma ofer eu Lider!Ia-m trimis si lui Kid PM cu CV. :tiphat: :happy1:

Te oferi tu lider? Faci tu sacrificiul asta? Eu sunt 100% sigur ca jumatate din membrii actuali au facut cerere pt lider SMURD si toti au mai multe sanse decat tine

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit !

@ Se va modifica si lista de membrii in curand !

@ Cei care au facut aplicatiile si mai sunt valabile ma cautati in game sau pm cu nick

@ Salarii noi: 5.000$ pe rank ( pe saptamana, sambata/duminica ) + bonus la activitate

@ Topic de activitate in curand...

Link to comment
Share on other sites

Vreau ca intr-un viitor apropiat sa intru in aceasta factiune si am cateva nelamuriri

Se dau salarii in cadrul acestei factiuni?

Care sunt beneficiile acestui job?

Pare un job nu prea profitabil,din cate am citit pe forum, viata isi iau mai toti playerii de prin burger, drink etc. pana sosete ambulanta. pe la event pare singurul loc unde si-ar avea rostul medicii.

Daca nu se dau salarii pare mai profitabil sa raman car jacker decat medic.

Link to comment
Share on other sites

Vreau ca intr-un viitor apropiat sa intru in aceasta factiune si am cateva nelamuriri

Se dau salarii in cadrul acestei factiuni?

Care sunt beneficiile acestui job?

Pare un job nu prea profitabil,din cate am citit pe forum, viata isi iau mai toti playerii de prin burger, drink etc. pana sosete ambulanta. pe la event pare singurul loc unde si-ar avea rostul medicii.

Daca nu se dau salarii pare mai profitabil sa raman car jacker decat medic.

Poti sa ramai unde vrei tu. Intrii sa te distrezi nu pentru bani.

5k pe rank la sapt

Link to comment
Share on other sites

Puteti venii la o sedinta in cursul saptamanii ?

Eu pot veni, numai sa stiu cu o zi sau doua inainte, pentru a putea sa intru la PC atunci.

ZII PE LA CAT ATUNCI

Trebuie doar sa iti dai demisia si sa intrii in joc sa il contactezi nu sa faci atata spam pentru a fii demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...