Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Pnic (Drottnar)

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o s?pt?mân? +

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Din prima zi m-am plictisit , nu e nimic de f?cut.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: LaZoE

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o s?pt?mân? +

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Cred ca stii destul de bine dc doresc sa ies.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: da

Link to comment
Share on other sites

Nick:MIHAI1993

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):circa 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?:ii fac o favoare lu Vanessa

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: iNuke

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): aproape 2 sapt

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Doresc sa merg altundeva

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: VooDo

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): de 3 saptamanai , nu stiu daca mai mult sau nu.

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Pentru ca vreau sa incerc altceva, nu sunt prea multe de facut aici.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da sunt, dar am stat mai mult de o saptamana :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Roxor

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): de 3 zile :D

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Vr sa ma intorc la viatza de gangster

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Nu vr sa fiu 1 sapt civil dar nah,,,juan as dori sa devin la viata de gangster te rog iartama :pray:

Link to comment
Share on other sites

Nick: UnBaNNN

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna cred

De ce doresti sa pleci din SMURD?: -

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

cei mai buni colegi si lider !! !! :)

Link to comment
Share on other sites

UnBaNNN - demisie acceptata. Sigur te-ai suparat cand nu am raspuns daca iti dau rank. Nu-mi place sa discut de acest subiect, eu dau rank cui merita, nu cui imi solicita, nu-mi place sa cred ca rank-ul e mai important decat distractia in factiune. Bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: DnZ

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Nu e pentru mine!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlackMan

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): aproape 2 saptamani ( fara 3 zile )

De ce doresti sa pleci din SMURD?: 1. Liderul este prea ocupat cu serviciul si nu poate intra.

2. Vreau sa incerc PD.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: AquatiC

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Vreau sa intru intru in NG , PD sau FBI

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...