Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: DnZ

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3-4 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Afk`isti, turnatori , plictiseala generala

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Moohaa
  • Rank:3
  • Vechime (cat timp ai stat in factiune):3 Sapt
  • De ce doresti sa pleci din SMURD?:Doresc sa ma alatur in ceva cu mai multa actiune,chiar mia placut si a fost foarte distractiv sa fiu in smurd mai ales sa te am lider pe tn Juan:),sper sa ramanem amici si mai departe.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:Da

Link to comment
Share on other sites

Nick : SeBBy98

Rank : 2

Vechime : 3 Saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD : Vreau sa aplic in alta fractiune , Imi pare foarte rau , O sa imi fie foarte dor de toti colegii pe care iam avut in aceasta fractiune , sper sa ramanem amici Juan ... !

Sunt deacord ca voi sta civil timp de o saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost mebru SMURD minim 1 saptamani : Da ..

Link to comment
Share on other sites

Nick: AlexGrasu09

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 4-5 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?: vreau ACTIUNE .. de aceea voi merge in PD.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

Edited by AlexGrasu09
Link to comment
Share on other sites

Nick: .dancer.

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana(am impresia ca maine se face:D...spre pranz)

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Este frumos in SMURD dar imi doresc ceva mai captivant:D.Imi va fi dor de colegii mei dar sper ca ma vor intelege.Va doresc multa bafta!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

Edited by alexms14
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Al3xand3r_1997
  • Rank:1
  • Vechime (cat timp ai stat in factiune):8 zile
  • De ce doresti sa pleci din SMURD?:As dori sa intru in ballas
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Konica

Rank: 4

Vechime (cat timp ai stat in factiune): Aproape doua luni. :D

De ce doresti sa pleci din SMURD?: As dori sa incerc si altceva. Multumesc pentru timpul si intelegerea acordata. Succes in tot ceea ce veti face pe viitor Angel007, mafia2 si altii; bafta cu factiunea, Juan !

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Am de ales ? Da.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: B@y3Tz@$h
  • Rank: 1
  • Vechime (cat timp ai stat in factiune): de mult timp dar am avut ban 29 de zile
  • De ce doresti sa pleci din SMURD?: vreau sa incerc altceva, multumesc liderului pentru sansa acordata! Bafta in continuare!
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Catalin

Rank: 1

Motivul demisiei: Sincer mi-a placu in aceasta factiune, membrii sunt foarte de treaba si pretenosi dar simt nevoia sa merg intr-o mafie, sa descoper si viata de mafiot, multa bafta si sper ca vom mai fi colegi pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...