Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: DaMeLo

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):o luna si 2 zile

De ce doresti sa pleci din SMURD?:pai ii multumesc lui dessire pentru ca ma acceptat si lui ruller ca ma sprijinit dar as vrea sa plec pentru ca as vrea sa incerc altceva

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: RaZzZzoR

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3 sapatamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Vreau sa incerc intr`un gang / scoala mersi dessirica pentru sansa acordata succes incontinuare cu Medici :*:*:*

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: stefan20

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 sapt

De ce doresti sa pleci din SMURD? : am grija de serverul meu

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: mafia2

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2-3 luni nu mai stiu

De ce doresti sa pleci din SMURD? A fost frumos... nu o sa mai fie :)) a plecat dess :|

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA,da da

Link to comment
Share on other sites

Nick:Virtual

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):1luna

De ce doresti sa pleci din SMURD?:vreau sa incerc si alte factiuni

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Link to comment
Share on other sites

Nick:Virtual

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):1luna

De ce doresti sa pleci din SMURD?:vreau sa incerc si alte factiuni

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Nick: mafia2

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2-3 luni nu mai stiu

De ce doresti sa pleci din SMURD? A fost frumos... nu o sa mai fie :)) a plecat dess :|

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA,da da

Avand in vedere ca am nevoie de oameni capabili de data aceasta am sa trec cu vederea. Va multumesc ca ati ramas.

Link to comment
Share on other sites

Nick: HanZo

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna

De ce doresti sa pleci din SMURD? Lipsa de activitate

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: HanZo

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna

De ce doresti sa pleci din SMURD? Lipsa de activitate

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

Hanzo - Demisie acceptata !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zeus1995

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana (de pe 30 iunie)

De ce doresti sa pleci din SMURD? Imi pare rau, vreau sa incerc si altceva (un gang poate).Multumesc.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: SkPw0w

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana si 1 zi (30 Iunie)

De ce doresti sa pleci din SMURD? Vreau sa incerc si altceva , multumesc de sansa acordata m-am distrat alaturi de voi.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: FmK

Rank: 2(Rezident)

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 15.05.2012

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Inactivitate multa

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest k3NzZor

Nick: k3NzZor

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 5 zile

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Ma las de samp asa ca ii ofer contul de forum lui Royality

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: VeXoS_

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana => 5.07.2012->12.07.2012

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Intru in alta factiune

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: thu2n

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna

De ce doresti sa pleci din SMURD?: ca mam plictisit

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...