Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Guest Bortos

• Nick: Bortos

• Level: 10

• Poza cu stats: http://tinypic.com/view.php?pic=16c6esx&s=6

• Factiunile + rank-urile precedente: Triads(rank 1) Da Nang Boys (rank 1) Triads(rank 1)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Vreau sa incerc lucruri noi si vreau sa ma si razbun

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=425

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii: Sunt niste membrii foarte peirtenosi si in mafie sunt si fratii mei de cruce

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Mats,Arme,Drugs

• Cum puteti ajuta factiunea:Cu mats,kill-uri

• Ati avut altercatii cu membrii actuali?: Nu.

• In ce interval orar jucati: 9:00-23:00 in timpul verii

• Nick-uri anterioare: -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte):bortos sa nasuct in san fierro si trebuia sa munceasca pentru bani

si luat jobul de taxi a muncit cat a putut si nu a castigat niciun ban

intr-o zi bortos sa mutat in los santos unde sia gasit un job nou(camionagiu)

bortos a facut multi bani si multi prieteni din toate mafiile si din alte clanuri

si un sofer personal care il ducea peste tot unde vroia

aopi bortos sa intors in san fierro si a intrat intr-o mafie foarte misto care se ocupa cu arme

a reusit pana a fost dat afara ca nu a putut veni la o sedinta.

acum bortos incearca sa intre iar si sa isi indrepte greselile

bortos a intrat in Da Nang Boys dar a facut o greseala si a fost dat afara dar inainte de asta a fost la multe war-uri si killuri

Oare va intra bortos din nou in The Triads?

Bortos a intrat in Triads si a facut multi bani din vanzare de materiale si multe altele.

Acum Bortos e in Hawai si se va intoarce pe 17 august 2012.

Bortos sa intors si sa schimbat multe in Triads,cea ce la facut sa isi dea demisia.

Acum Bortos va venii in The Mafia oare va fi acceptat?

Informatii din viata reala :

• Nume: George

• Varsta reala: 12

• Oras: Teleorman

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Roxor

• Level: 7

• Poza cu stats: http://postimage.org/image/jh8qqv2ij/

• Factiunile + rank-urile precedente: Da Nang Boys(Rank 1) Politicieni (Rank 2 )

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Da Nang Boys, nu mia mai placut

• Link catre demisie: -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii: Am prieteni

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu omorarea rivariilor si a politstiilor.

• Cum puteti ajuta factiunea: Avand in vedere ca m-am reapucat de joc, pot sa activez si pot sa ajut la war/kill.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali?: Nu.

• In ce interval orar jucati: 13:00 - 19:00.

• Nick-uri anterioare: -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte): Roxor s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie modesta. Inca de mic el a fost atras de treburiile "Mafioti mai mult decat de Masini. La scoala si-a facut o multime de prieteni cu care s-a inteles de minune. Ajungand la varsta de 15 ani Roxor hotarat ca vrea sa se alature unei Gang. A intrat in ,Da Nang Boys unde si-a facut treaba exemplar, Si a trecut testele . Intr-o zi, prieteni Lui cel mai buni si cu el au hotarat sa se mute de partea legii, asa ca au intrat in SfR. Si aici, Roxor a fost demis, , .alte factiuni. Acum la varsta de aproape 17 ani, s-a hotarat sa intre din nou intr-o mafie si a ales sa-si depuna "CV-ul" la The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Flavius Butescu

• Varsta reala: 10 ani

• Oras: Grumazesti

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Casio

• Level : 18

• Poza cu stats : Poza

• Factiunile + rank-urile precedente : SMURD, Triade, SFR, etc. - rank 6 cel mai mare.

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Plictiseala.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Sa ii invat sa fie suckari.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Mats, arme, droguri , etc.

• Cum puteti ajuta factiunea : Cum pot.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : No.

• In ce interval orar jucati : Cand am timp.

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Casio s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului Los Santos, nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ceea ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul "barbat" din familie, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l-au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa ( acum pesimista ) si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati ( intr-un fel ... si cu voia sa ) deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute din orasul Los Santos, acesta s-a mutat in orasul San Fiero.Setea de sange si razbunare crunta il face pe acesta sa se intoarca in Las Venturas si sa incerce a se alatura celor din The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Alex

• Varsta reala: 22

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Scarface

• Level : 10

• Poza cu stats : /stats

• Factiunile + rank-urile precedente : Triads - Rank 1 (inainte de wipe 4), LSV - Rank 1, FBI - Rank 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Triads, Demisia

• Link catre demisie : Demisia

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o factiune serioasa si bine organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Arme,droguri si omorarea rivalilor.

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin munca si cooperare.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu.

• In ce interval orar jucati : Cand o fi, pot dimineata, dupamasa, seara/noaptea

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte): Scarface s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din Dilmore.Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare. Scarface a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: Alexandru

• Varsta reala: 20 ani

• Oras : Brasov

Link to comment
Share on other sites

Nick :[smOkeRs]MaLboRo

• Level :9

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente :UST,DNB,SMURD rank2 smurd restu 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Dnb, Alianta era super praf:)

• Link catre demisie :http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&st=500

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Fiindca vreau sa incerc si o mafie, am fost doar in ganguri .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Kill,Mats,Drugs,War.

• Cum puteti ajuta factiunea :Cooperare si ambitie:)

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu, niciodata:)

• In ce interval orar jucati :8:00 - 00:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :[smOkeRs]MaLboRo s-a nascut in orasul Los Santos. El avea o familie foarte saraca. La varsta de 18 ani el s-a hotarat sa devina un mafiot Pentru a face multe bani cu drogurile si celelalte chestii. Cand el a ajuns la varsta de 22 ani , a devenit un mafiot foarte capabil . De aceea a parasit triadele, si a intrat in THe Mafia, cea mai puternica mafie de pana acum! Acum isi prezinta CV-ul lui Salvatore , iar el va stii ce e de facut!

Informatii din viata reala :

• Nume:SmOkeRs]MaLboRo

• Varsta reala:14

• Oras : Targu-Jiu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : SeBBy98

• Level : 8

• Poza cu stats : 20605066669863531422.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Ballas (Rank 1) Politicians (Rank 1)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Nu mia placut

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Vreau sa incerc ceva nou

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Mats , Arme , Drugs

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu de toate

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu , Si sper ka nici sa nu am

• In ce interval orar jucati : 12:00 - 18:00

• Nick-uri anterioare : -

Informatii din viata reala :

• Nume: SeBBy98

• Varsta reala:14 Ani

• Oras : Tg. Neamt

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Boshcota

• Level : 6

• Poza cu stats :

• Factiunile + rank-urile precedente : Consilier, rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Consilier, am iesit pentru ca am vrut sa fac ceva treburi ilegale .

• Link catre demisie :Link

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Doresc sa fac treburile ilegale ale familiei .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Traficul de arme, droguri, war .

• Cum puteti ajuta factiunea : Fiind activ si cooperativ.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu, chiar m'am inteles foarte bine la nevoie .

• In ce interval orar jucati : Dimineata 3ore, dupa-amiaza intre orele 13-16 si seara dupa 10.

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :

Boshcota sa nascut in Los Santos intr-o vara . El avea o familie nu prea fericita . Tatal sau a lucrat prima data ca Taximetrist , vazand ca nu prea iese banu' s-a hotarat sa schimbe locul de munca . Acesta sa angajat ca si Trucker . Mama sa lucra la Burger Shot . Intr-o zi cand a ajuns acasa , mama sa i-a zis ca tatal sau a plecat intr-o cursa foarte lunga.

Dupa cateva zile a aflat , ca tatal sau a fost omorat in cursa de catre mafia pe nume Triads deoarce acesta a fost jefuit de cei din Triads . Cand a auzit , Boshcota aceasta veste a fost foarte socat si o furie dorinta de a'si rasbuna tatal a aparut in sufletul lui . Acesta le cere ajutorul celor din The Mafia pentru a se razbuna si doreste sa ramana uniti. Boshcota spera sa-l primeasca cu incredere in mafie.

Informatii din viata reala :

• Nume: Valentin

• Varsta reala: 19

• Oras : Ramnicu Sarat

Link to comment
Share on other sites

Nick : eNNduRo

• Level :9

• Poza cu stats : http://postimage.org/image/poeny5v7x/

• Factiunile + rank-urile precedente :UST rank 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : UST , dorinta de a incerca ceva nou

• Link catre demisie : a fost mai demult , nu gasesc pagina exacta

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Am observat ca aceasta mafie este organizata , cu membrii prietenosi si profesionisti condusi de un leader experimentat. Vreau sa ma alatur acestei mafii pentru a ajuta cu orice imi sta in putiinta si pentru a deveni cineva in aceasta mafie.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Mats , Drugs , War-uri , Kill-uri , tot ce tine de activitati ilegale

• Cum puteti ajuta factiunea : Munca in echipa , ambitie si cooperare intre membrii

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati :8:00 - 02:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : eNNduRo s-a nascut in orasul Las Venturas. El s-a nascut intr-o familie modesta , avand si un frate . La varsta de 21 ani a luat decizia de a deveni un mafiot , pentru a calca pe urmele tatalui sau care la randul lui a fost mafiot dar acum este pensionat. Deocamdata , eNNduRo asteapta raspunsul leaderului The Mafia , iar cand acesta va primi raspunsul , va incepe sa-si faca datoria de mafiot.

Informatii din viata reala :

• Nume: Cristian

• Varsta reala: 16

• Oras : Cluj-Napoca

Link to comment
Share on other sites

• Nick :kucker

• Level :10

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/832/samp031eh.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :smurd rank2 si the triads rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :the triads in the triad este o plictiseala enorma.

• Link catre demisie : http://www.linkmania...c=408484&st=425

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : am multi prieteni in the mafia si este mai frumos spre deosebire de celelalte factiuni.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : arme mats ajutarea aliantelor la waruri drugs .

• Cum puteti ajuta factiunea :respectati regulamantul fara abateri si fara sa faci ceva necorespunzator

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :

• In ce interval orar jucati : nu am ora fixa de joc si pe zi petrec cam 3 h pe samp

• Nick-uri anterioare :--

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Pe data de 11 aprilie 1999 sa nascut un copil pe nume Andrei ca de mic a fost invatat cum sa traiasca pe cont propriu si care niciodata nu cerea ajutorul parintilor sau surori lui care intr-o zi au fost ucisi de niste criminali necunoscuti. El a avut noroc pentru ca a fost invatat de mic cum sa traiasca pa cont proriu iar cand a crescut prieteni lui iau pus porecla de kucker. Acesta find mare a inceput sa caute criminali care iau ucis parinti si sora. Ia cautat mult timp si pana la urma a dat de gang-ul ballas care iau spus adevarul despre parinti si sora lui care au fost ucisi de hitmani, In acel moment kucker a promis ca ii va omora pe hitmani, dar a stiut ca singur nu poate si el sa alaturat mafiei.

Informatii din viata reala :

• Nume: Andrei

• Varsta reala: 13

• Oras : reghin jud mures

Link to comment
Share on other sites

Nick : Kawa

• Level :9

• Poza cu stats : http://epvpimg.com/Il5Pb

• Factiunile + rank-urile precedente :DNB (2) , NG (1)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : NG, am lucrat si eram mai mult off, acum am terminat si o sa imi reiau activitatea :)

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408478&st=275

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca se ocupa cu treburi delicate,serioase. O factiune foarte serioasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Warr, kill, materiale, chestii periculoase.

• Cum puteti ajuta factiunea : Sa ajut la greu, la bine, oricand e nevoie, sa fiu loial.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 09:00 - 12:00 (cu pauze) , 13:00 - 18:00 (la fel) , in week-end, mai toata ziua

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Kawa este un adolescent periculos,ignorant si puternic datorita copilariei lui , In 1995 se naste intrun spital din Ls

acolo a fost parasit de catre mama lui si lasat intrun orfelinat din Ls.Acesta la varsta de 12 ani da foc orfelinatului si fuge in Lv

Stand printre cele mai intunecate locuri infometat si bolnav neavand pe nimeni,Ajungand in pragul disperarii el ataca un om pentru asi asigura hrana

, cu un cutit se indreapta in spatele lui si ataca dar omu il lovi incat sa cada in genunchi,Kawa era speriat crezand ca acum ia venit sfarist.Din potriva

Omu acela i pune mana in cap si i spune 'Noi toti am fost ca tine , Lupta,Castiga respect,Fii puternic si o sa ne vedem din nou in mafia

Kawa dadanusi seama a zis 'asa am sa fac, o sansa ca asta nu se va mai arata' .

Informatii din viata reala :

• Nume: Catalin

• Varsta reala: 17

• Oras : Neamt

PS: Va rog sa scuzati greselile de ortografie, am facut aplicatia in graba, Multumesc : )

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick :stook

• Level :9

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente :factiuni Consilier , Mecanic , Medic si Sfr

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :ma plictisisem mecanic

• Link catre demisie :nu am facut demisie

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :ca vreau sa ajuca la war mafia

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :arme , drugs

• Cum puteti ajuta factiunea :cu war activitate

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :aproape non stop

• Nick-uri anterioare :stook

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Ma numesc stook am fost mecanic dar miam dat demisia am lvl 9 imi place sa trag cu arma si sa merg la waruri

Informatii din viata reala :

• Nume:Florin

• Varsta reala:14

• Oras :Mioveni

Link to comment
Share on other sites

nformatii despre caracter :

• Nick : unragon

• Level :9

• Poza cu stats :http://img222.imageshack.us/img222/9421/samp000zi.png ( nu mai am jobul detectiv).

• Factiunile + rank-urile precedente : Ballas ( 3 ) , Mafia (2)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am inaintat o demisie ca am vrut sa pun jocul un pic pe bara.

• Link catre demisie : E nevoie ? :( Daca dati search cu "unragon" in topicul Demisii ( de la Mafia desigur) o veti gasi :P.

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Mafia , casa mea.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Scos pistolul si pac pac.

• Cum puteti ajuta factiunea : Un cosciug in plus.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 10:00 - 15:00 18:00-00:00.

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Unragon a fost parasit de parinti.Acestia l-au lasat la orfelinat si el a evadat de acolo , a intrat in Ballas unde a cunoscut multi prieteni si a lasat banda pentru ceva mai sus in ierarhie , pentru Mafie.Si aici s-a integrat si si-a facut mai multi prieteni , care nu l-au abandonat niciodata si n-a fost uitat.Dupa care , dupa ce si-a facut multi "dusmani" a hotarat sa se retraga pentru o perioada , Nasul i-a impus conditia ca se poate retrage dar cu conditia sa revina in Mafia.Dupa un timp , unragon si-a dat seama ca e momentul sa-si stearga scaunul prafuit de la masa Mafiei asa ca s-a decis sa reaplice pentru Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: George

• Varsta reala:18

• Oras :Galati

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Refl3xx

• Level: 9

• Poza cu stats: /stats

• Factiunile + rank-urile precedente: TT rank:2, medicii rank 2 si cam atata

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: TT pentru mai multe motive , care nu ar tb sa le spun :P

• Link catre demisie: -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii: Pentru ca e o mafi misto si de incredere

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu trafic ilegal de arme,droguri si participari la war , si kiluri dar mai rar la mafie eu cred .

• Cum puteti ajuta factiunea: Cu ce o sa pot eu

• Ati avut altercatii cu membrii actuali?: Nu.

• In ce interval orar jucati: Nu am un orar stabilit intru si eu cand am timp cand pot :P, +mai ai si servici :P

• Nick-uri anterioare: 2Rd

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte): Refl3xx s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta .Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.Refl3xx a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in L.V. .Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: Robert

• Varsta reala: 19

• Oras: Tg.Neamt

Link to comment
Share on other sites

• Nick :CelMaiTare13

• Level : 10 ore necesare pentru lvl 12

• Poza cu stats : http://postimage.org/image/lk5kfmrmt/

• Factiunile + rank-urile precedente : Consilier,Smurd,TheMafia,TheTriads,TheMafia,DNB RANK 1 Nu prea am stat ,voi sta de datat asta:X sa ajut factiunea:x

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Probleme Din cauza Lui Varumiu...

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Imi Place Extrem de Mult Pentru c Este O Mafia Organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de droguri/warr/kill/Trafic de arme

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu ceva in + de la mine la warr/kill etc

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 7-8 ore pe zi

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) CelMaiTare13 S-a nascut acum 16 ani la periferia Los Santos-ului.

Acum 4-5 ani a avut un conflict dur cu politia deoarece

tatal sau era "peste" iar mama lui prostituata si facea

parte dintr-o retea mare.Cand politia a aflat asta au

vrut sa-l arestezea pe tatal sau , dar el sa opus si a

murit printre focurile de arma.Socat , bebe a fugit de

acasa ascunzandu-se intr-un camin de copii.Aici si-a

petrecut ultimii ani , incercand sa-i razbune pe parinti

lui.El nu a vrut sa devina ce a fost tatal lui asa ca el

sa facut traficant de arme si doreste sa intre in The Mafia

unul din cele mai puternice mafii cu un lider bun si membrii capabili

Informatii din viata reala :

• Nume: andrei

• Varsta reala:16

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick :Roxor

• Level : 7 fac 8

• Poza cu stats : http://postimage.org/image/84gmflkr3/

• Factiunile + rank-urile precedente : Consilier The triads, Da Nang Boys

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Probleme

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Imi Place Extrem de Mult Pentru c Este O Mafia Organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de droguri/warr/kill/Trafic de arme

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu ceva in + de la mine la warr/kill etc

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 7-8 ore pe zi

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) Roxor sa nascut in 12 Aprilie 1994 in Orasul Los Santos el de mic ia placut adrenalina si motoarele Roxor la varsta de 15 ani sa bagat in Da Nang Boys acolo avea prieteni, si Lideru era de treaba care era MrDexter dupa 3 sapt el a fost demisionat la 17 ani sa bagat in The triads acolo era factiunea lui de suflet si a ales sa stea acolo Cineva a zis ca a facut non fp si a fost demis da sia facut treaba buna la vasta de 21 ani el sa bagat in Politicieni in guvernatori el sia facut treaba de minune , a ajutat playeri de lvl mic a ajuns sus factiunea El a fost promovat cu rankul secretar,El acolo a facut o treaba de minune dupa 3 luni el a demis Primarul ia multumit pentru ajutorul lui si daca mai vrea sa se bage il baga cu drag, el la varsta de 23 de ani el de ocupa de trafic de droguri si arme , el vindea si vindea intrun timp un prieten deal lui ia zis sa se bage in The mafia el a zis ca o sa se bage , Oare fa fi acceptat?

Informatii din viata reala :

• Nume: Flavius

• Varsta reala:13

• Oras : Grumazesti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Radu

• Level : 18

• Poza cu stats : 4RgQP.png

• Factiunile + rank-urile precedente : mafia 3 sfr 2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : pd

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : sa ajut factiunea

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Droguri , Materiale , Warr-uri..

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin munca si seriozitate.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu ,

• In ce interval orar jucati : 13:00 - 19:00 ; 21:00 - 23:00

• Nick-uri anterioare :

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Radu a vazut prima data lumina zilei in urma cu 18 ani in orasul Las Venturas. Avand in vedere universul biconcav a fost foarte dificil familiei datorita faptului ca situatia materiala nu a fost deloc favorabila.Atunci SpecialGold a meditat de facut cel mai bine pentru familie sa ajute sa o intretina, a luat hotararea nu tocmai ce-a mai buna si a fost hot de masini. L-a inceput lucrurile mers bine crescand in procentuajul in jur de 98% , pana intr-un moment cand politia i-a luat urma si l-a filat saptamani bune pentru a strange probe consistente la dosar.Radu se intoarce dupa 3 ani din jail, acolo mediteaza ce sa faca in continuare. Ajuns in libertate aplica la The Mafia

Informatii din viata reala :

• Nume: Radu

• Varsta reala: 18

• Oras : Bistrita

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick :Glock

• Level :16

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente : Ballas 1 , Mafia 4, PD 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : PD nu mi-a placut

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : este factiunea mea favorita

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : war,droguri...

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu orice

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati :13:00 00:00

• Nick-uri anterioare :Cinciu

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Glock s-a nascut in orasul Los Santos,intr-un cartier saraca.Tatal sau era delear de droguri,iar mama sa era casnica.Intr-o zii ploioasa mama sa,a iesit sa faca niste cumparaturi la un minimarket de la marginea orasului.Cand a ajuns la casa de marcat,au intrat niste membri Grove,au furat si au omorat pe toti care erau in magazin.Glock pe atunci avea 5 ani.De atunci tatal sau a luato razna si a inceput sa se drogheze cu heroina.Pe cand Glock a implinit 10 ani tatal sau a murit din supradoza de heroina.Glock a fost ingrijit de vecini,si cand a implinit varsta de 18 ani s-a angajat ca si truker.El acum isi doreste sa intre in The Mafia sa se razbune pe cei din Grove.

Informatii din viata reala :

• Nume: Muresan Claudiu

• Varsta reala: 18

• Oras : Bistrita

Link to comment
Share on other sites

? Informatii despre caracter :

• Nick : Boshcota

• Level : 7

• Poza cu stats :

• Factiunile + rank-urile precedente : Consilier, rank1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Consilier, am vrut sa ma alatur de ' partea ilegala'

• Link catre demisie : Link

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Este bine organizata, membrii foarte de treaba si doresc sa ajut...poate sunt bine primit .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : War, Trafic de arme, Droguri, Mats

• Cum puteti ajuta factiunea : Activand pe server, fiind prezent la war'uri, ajutand membrii la diverse probleme.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu, chiar m'am impacat destule de bine cu unii.

• In ce interval orar jucati : Dimineata 3ore, dupa-amiaza intre orele 13-17 si seara dupa ora 22:00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :

Boshcota sa nascut in Los Santos intr-o vara . El avea o familie nu prea fericita . Tatal sau a lucrat prima data ca Taximetrist , vazand ca nu prea iese banu' s-a hotarat sa schimbe locul de munca . Acesta sa angajat ca si Trucker . Mama sa lucra la Burger Shot . Intr-o zi cand a ajuns acasa , mama sa i-a zis ca tatal sau a plecat intr-o cursa foarte lunga.

Dupa cateva zile a aflat , ca tatal sau a fost omorat in cursa de o mafie pe nume Triads deoarce acesta a fost jefuit de cei din Triads . Cand a auzit , Boshcota aceasta veste a fost foarte socat si o furie dorinta de a'si rasbuna tatal a aparut in sufletul lui . Acesta le cere ajutorul celor din The Mafia pentru a se razbuna si doreste sa ramana uniti. Boshcota spera sa-l primeasca cu incredere in mafie.

? Informatii din viata reala :

• Nume: Valentin

• Varsta reala: 19

• Oras : Ramnicu Sarat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...