Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Informatii despre caracter :

• Nick : PeU

• Level : 27

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/580/statsfb.jpg/

• Factiunile + rank-urile precedente : - Grove 3 , The Mafia 5

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :- The Mafia motiv : n-am avut minte atunci cand am postat demisia

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o factiune serioasa si bine organizata., si vreau sa o ajut sa creasca in continuare

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Arme,droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea :Prin munca si cooperare.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu.

• In ce interval orar jucati :Dupa ora 12:00.

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :PeU s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din Dilmore.Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.PeU a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: Vlad

• Varsta reala: 17

• Oras : Oradea

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Sobo

• Level : 12

• Poza cu stats : http://postimage.org/image/s3v7lxwab/

• Factiunile + rank-urile precedente : LF - 1; Consilieri - 1; FBI - 1; Tridals - 1; LF - 2.

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : LF, am vrut sa incerc in PD si am fost respins.

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408508&pid=6472117&st=300&#entry6472117

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o mafie activa.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu traficul de arme & dtoguri si cu participarea la war.

• Cum puteti ajuta factiunea : La war-uri.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 12:00 - 02:00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Pe data de 30 octombrie 1995 un baietel pe nume Sobo s-a nascut la paternitatea din Las Venturas, dar din pricina banilor, parintii lui l-au adoptat la un centru de plasament, nimeni nu l-a adoptat pana la varsta de 14 ani, deci, a decis sa fuga de la camin si sa intre intr-o organizatie mafiota unde poate sa faca bani. Vindea si facea materiale, era deja renumit pentru aceste traficuri, dar a decis sa se lase de inegalitati si a decis sa devina politician, zis si facut, dar lui Sobo nu ii placea sa stea toata ziua pe un scaun de birou si sa nu faca nimic, dorea altceva, s-a hotarat sa devina vanzator de licente, dar din pacate s-a lasat si de aceasta meserie fiindca la un moment dat nu mai avea comenzi. Vroia sa devina om al legii, a devenit un membru F.B.I. dar din cauza colegilor a demisionat. Iar acum doreste sa apartina renumitei mafii rusesti.

Informatii din viata reala :

• Nume: Serbanoiu Sorin

• Varsta reala: 16 ani

• Oras : Ramnicu valcea

Link to comment
Share on other sites

Pip

Add as Friend

PM this member

Posts: 23

• Nick : aKaRy

• Level : 19

• Poza cu stats : c52fa.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Fbi rank 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :-

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Imi place mafia, are membrii uniti lideri capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Pai, Mafia se ocupa cu camataria, ..... tot ce inseamna ilegal!

• Cum puteti ajuta factiunea : Vreau sa o ajut prin a fii cea mai puternica factiune de pe sv, si ca noi sa fim ca o familie.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu.

• In ce interval orar jucati : 5 6 ore pe zi

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : aKaRy era un baiat cu 2 parinti,care s-a nascut in Las Venturas insa acestia se ocupau foarte mult cu alcoolul si erau tot timpul drogati.Acestia n-au avut timp sa-si creasca unicul lor copil.Acesta fiind neglijat de mic.La un moment dat, copilul incepe sa creasca dince in ce mai mare, dar familiei lui nu-i pasa de el. Acesta nu avea prieteni, iar toti copii isi bateau joc de el. La un moment dat, s-a gandit sa-si ia un job de mic, carjacker .Acesta ajuta hotii sa fure masini.Dar hotii nui dadeau niciun ban, pana au inceput sal bata pentru mai multe masini.Acesta ajunsese sa fie batut in fiecare seara dar parintilor lui nu i-au pasat! Intr-o zi a fost batut brutal de hoti, dar dintr-o data apare un om elegant , la 4 ace, care ii bate pe hoti.Acesta era liderul Mafiei care a luat copilul si l-a crescut in familie.Apoi la scoala nimenea nu-si mai batea joc de el. Pana nici batausii.A trait foarte bine,dar a plecat din familie. A plecat la casa lui, pentru cativa ani. A implinit 18 ani, iar si-a omoarat parintii.Acesta s-a intors in Mafie fara regrete, fiind un alt om. Mafia devenise cea mai puternica familie.

informatii din viata reala :

• Nume: florin alex

• Varsta reala: 18 ani

• Oras : Ramnicu Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Zeus1995

• Level : 7

• Poza cu stats : fz4on.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente : Smurd(1),SFR(1), Armata 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :o mafie puternica si bine organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Materiale , droguri, war .

• Cum puteti ajuta factiunea : Un om in plus contra rivalilor.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 11-15 si 18-23

• Nick-uri anterioare : ---

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Zeus1995 s-a nascut in LS in anul 1995 intr-o familie cam dezorganizata. De mic a incercat sa-si faca proprii bani dar viata grea si job-urile slab platite l-au daramat atat moral cat si psihic.

S-a angajat ca si medic prima oara , dar vazand ca nu se fac bani deloc si nu e mare distractie ca medic , sa alaturat unui gang langa care nu a stat prea mult datorita unei prostii personale care a dus la pierderea unui event. Asa ca acum isi incearca norocul intr-o mafie.

Informatii din viata reala :

• Nume:DorU

• Varsta reala: 17

• Oras : Tulcea

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : TheFacebook

• Level : 17

• Poza cu stats : http://img585.imageshack.us/img585/7629/samp037xo.png

• Factiunile + rank-urile precedente : FBI 4 , Hitman 3 , Armata 2 , LSV 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am renuntat pentru a incerca intr'o mafie :)

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Liderii si membrii sunt foart de treaba si activi !

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : droguri,arme,war,kill

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu arme , killuri , seriozitate , respect :)

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 11:00-23:00

• Nick-uri anterioare : Mitzu

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : TheFacebook sa nascut in Los Santos intr-o familie iubitoare si credincioasa.Lui TheFacebook ii placea sa traga cu arma inca de la 5 ani.Nu tragea prea bine dar mama si tatal lui il incurajau.Cand a implinit 10 ani TheFacebook sa lasat de scoala, deoarece a vrut sa ajunga un mare tragator cu arma.era destul de bun, tatal sau zicea ca e talent inascut.La 19 ani TheFacebook a inceput sa traga ca un adevarat maestru.intr-o zi cand venea de la antrenament a gasit un vagos si un grove care i-au rapit parintii.Neavand nicio arma la el a fugit.Lui TheFacebook ii venea sa planga.El sa dus la vicentzo si ia cerut sa-l accepte in the mafia pentru ca vagosii si grovi sunt rivali cu the mafia.Acum doar vicentzo vor decide daca parintii lui vor trai.

Informatii din viata reala :

• Nume: Mihai

• Varsta reala: 18

• Oras : Braila

Link to comment
Share on other sites

• Nick : BoGDaN93

• Level : 14

• Poza cu stats : 26243636837330136008.png

• Factiunile + rank-urile precedente : FBI(3)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am avut o perioada de inactivitate si am vrut sa incerc ceva nou

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Liderii si membrii sunt foart de treaba si activi !

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : droguri,arme,war,kill

• Cum puteti ajuta factiunea : Sper sa ajut in toate principiile

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 12:00-23:00

• Nick-uri anterioare : -

•Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Bogdan s-a nascut in orasul Los Santos. Parintii lui erau niste oameni de afaceri ce detineau un lant de magazine in mai multe orase din statul San Andreas. La varsta de 18 ani, Bogdan si-a pierdut parintii, fiind ucisi de o mafie ce ii cerea parintilor sai bani pentru magazinele detinute. A decis sa se angajeze ca membru al Departamentului de Investigatii , insa niciodata nu reusea sa ii incrimineze pe membrii The Triads, neexistand dovezi concrete ca ei i-au ucis parintii. Dupa ceva timp Bogdan demisioneaza si doreste sa se alature mafiei The Mafia pentru a putea ucide rivalii acestora, mafiotii care i-au ucis parintii.

Informatii din viata reala :

• Nume: Bogdan

• Varsta reala: 19

• Oras : Braila

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Gyx

• Level : 7

• Poza cu stats : mi2uxe.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente : Politicieni , Scoala

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : No lider si sa incerc ceva nou.

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii Factiune organizata lider si membrii capabili

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Materiale , droguri, war .

• Cum puteti ajuta factiunea :Un plus pentru a invinge dusmanii

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 11-15 19-00

• Nick-uri anterioare : ---

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Gyx S-a Nascut In Orasul Los Santos Intr-o Familie Saraca Si Cu Multe Datorii. Tatal Lui Era Mecanic Auto Se Ocupa De Toate Masinile Din Orasul Los Santos , Iar Mama Lui Era Casnica Si Avea Grija De Fratele Mai Mic A Lui Gyx. Intr-o Zi Balon A Implinit 15 Ani Si S-a Gandit Sa Intre Si El Intr-o Mafie. Niste Priteni De Ai Lui Gyx L-au Sfatuit Sa Intre Si El In The Mafia Fiind Cea Mai Buna Mafie Din Las Venturas. Gyx S-a Gandit La Ce Au Spus Priteni Lui Si S-a Decis Sa Vorbeasca CU Liderul Mafiei, Cand Sa Intors Acasa Sa Zica Familiei Ca Sa Hotarat Sa Inceapa O Viata De Mafiot, Gyx Vazu-se O Masina A Triadelor Plecand. Cand A Intrat In Casa Gyx A Descoperi Ca Toata Familia Lui Era Moarta. Atunci El Sa Hotarat Sa Isi Depuna CV-ul Pentru Factiunea Mafia Cu Speranta Ca Va Fi Acceptat Petru A Se Razbuna Pe Cei Din Triade..

Informatii din viata reala :

• Nume:George

• Varsta reala: 15

• Oras : Tulcea

Link to comment
Share on other sites

• Nick :Messi_67

• Level : 7

• Poza cu stats //img805.****.us/img805/6762/stssamp.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Smurd,UST

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am fost dat afara{pe nedrep]

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii Factiune organizata lider si membrii capabili

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Materiale , droguri, war .

• Cum puteti ajuta factiunea :Un plus pentru a invinge dusmanii

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 11-15 19-00

• Nick-uri anterioare : ---

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : M-am nascut in Ls,am inceput ca trucker am vrut sa fac bani de mic,mi-am facut prieteni care m-au ajutat sa trec peste greutati fara a mai sta ore in sir la trucker,si m-am facut taximetris unde mi-a mers bine primeam bacsis bun.Dupaia am intrat in smurd pentru a da viata oamenilor si ai ajutat pentru un joc mai bun.Acuma astept sa intru in Mafia pentru un joc mai bun.

Informatii din viata reala :

• Nume:Alex

• Varsta reala: 16

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick :SkullCandy

• Level :7

• Poza cu stats : OyhUR.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente :SMURD rank2 ; sfr rank1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : SFR pt ca am vrut sa intru in mafie

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca este o factiune serioasa si bine organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Arme;Droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin munca si cooperare cu membri factiuni

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : pai cam de la 11 pana pe la 19

• Nick-uri anterioare : nu am avut

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : SkullCandy s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului Los Santos, nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ceea ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul "barbat" din familie, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum.Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa ( acum pesimista ) si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati ( intr-un fel ... si cu voia sa ) deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute din orasul Los Santos, acesta s-a mutat in orasul San Fiero.Setea de sange si razbunare crunta il face pe acesta sa se intoarca in Los Santos si sa incerce a se alatura celor din The Mafia

• Nume: Gabriel

• Varsta reala: 16

• Oras : Sibiu

Link to comment
Share on other sites

• Nick :sKeT97

• Level :12

• Poza cu stats :

• Factiunile + rank-urile precedente dnb-1,sfr-2,ng-1,

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :ng am vrust sa intru intr-o mafie

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Imi palce aceasta factiune ca is membri activi si bun tragatori.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : war, droguri , arme

• Cum puteti ajuta factiunea : Ajut cu ce imi spune lideru ca are nevoie.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :

• In ce interval orar jucati : nu am un interval orar joc 3-5 ore pe zi

• Nick-uri anterioare : sKeT

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : sKeT97,s`a nascut in los santos..De mic copil si-a petrecut,timpul pe langa,diversi..oameni,certati cu legea.La varsta de 14 ani ..SkET97 a reusit,sa isi produca proprii sai bani,din furtul masinilor.Acest job ia adus,foarte,multe probleme...dar si multi prieteni.Dupa un timp ,a hotarat sa se,retraga din aceasta afacere,si sa devina un om ,de afaceri legale.A devenit un agent la national guard un mare,Instructor si avand,o pasiune,foarte mare pariurile ,aici intalnind multi..interlopi,care l-au convins,sa se alature lor pentru a forma,o grupare,care sa impuna respect!.Asa SkEt97 sa hotarat sa alature,celor din The Mafia.

• Nume: Gabriela

• Varsta reala: 15

• Oras : Tg neamt

Link to comment
Share on other sites

• Nick : barbazana

• Level : 6

• Poza cu stats : http://imageshack.us/f/204/samp001jw.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : -

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :-

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o factiune serioasa si bine organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Arme,droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea :Prin munca si cooperare.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu.

• In ce interval orar jucati :Dupa ora 14:00.

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) barbazana :D s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din Dilmore.Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.barbazana a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: costianu adrian

• Varsta reala: 17

• Oras : buzau

Link to comment
Share on other sites

• Nick : TheMurdockk

• Level : 16

• Poza cu stats :

qfGYj.png

• Factiunile + rank-urile precedente : ust rank 3,sfr rank 2,lsv rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :lsv,am fost demis deoarece am avut lider nou si a facut curatenie in factiune

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o factiune serioasa si bine organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Arme,droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea :Prin munca.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :12:00-22:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :TheMurdockk s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din vinewood.Parintii sai faceau parte din biroul federal de investigatii ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.TheMurdockk a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese raniti.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: Robert

• Varsta reala:15

• Oras : Vulcan

Link to comment
Share on other sites

Guest Bortos

• Nick : Bortos

• Level : 10

• Poza cu stats : http://tinypic.com/view.php?pic=352qe5h&s=6

• Factiunile + rank-urile precedente : The Triads 1,Da Nang Boys 1,The Triads 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :- The Triads:Motiv: Mam certat cu unii colegi si mau facut sa demisionez

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=425

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii:Membrii amabili si vreau sa incerc lucruri noi

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Arme,droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea :Prin participarea la war-uri si kill-uri

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu.

• In ce interval orar jucati :De la ora 9;00 pana la ora 23:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :bortos sa nasuct in san fierro si trebuia sa munceasca pentru bani

si luat jobul de taxi a muncit cat a putut si nu a castigat niciun ban

intr-o zi bortos sa mutat in los santos unde sia gasit un job nou(camionagiu)

bortos a facut multi bani si multi prieteni din toate mafiile si din alte clanuri

si un sofer personal care il ducea peste tot unde vroia

aopi bortos sa intors in san fierro si a intrat intr-o mafie foarte misto care se ocupa cu arme

a reusit pana a fost dat afara ca nu a putut veni la o sedinta.

acum bortos incearca sa intre iar si sa isi indrepte greselile

bortos a intrat in Da Nang Boys dar a facut o greseala si a fost dat afara dar inainte de asta a fost la multe war-uri si killuri

Oare va intra bortos din nou in The Triads?

Bortos a intrat in Triads si a facut multi bani din vanzare de materiale si multe altele.

Acum Bortos e in Hawai si se va intoarce pe 17 august 2012.

Bortos sa intors si sa schimbat multe in Triads,cea ce la facut sa isi dea demisia.

Acum Bortos va venii in The Mafia oare va fi acceptat?

Informatii din viata reala :

• Nume: George

• Varsta reala: 12

• Oras : Teleorman

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...