Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Baieti (si fete daca a intrat vreuna), intr-o saptamana si ceva scap si eu de munca si vin in Romania. :pray:

Vad ca s-au facut schimbari....lideri chiar daca s-au schimbat tot 2 nubi sunt, asa cum imi place! :D

Vad ca a venit si Ki(n)D :clap:

OFF: Pentru membrii The Mafia am cate o invitatie Google+ , dati click pe G din semnatura si inregistrati-va :))

PS: Baa sa veniti la Romanian Music Awards in Brasov pe 16 septembrie, dau o bere :)) (din banii vostri)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa lansez un proiect pentru factiune dar pentru asta am nevoie si de ajutorul vostru, ce aveti de facut ? vreau sa vad de la voi o semnatura + userbar care sa fie dupa ideea asta:

The Mafia on facebook, pagina este in lucru si va fi disponibila cand o sa am si o semnatura de promovare deci spor la lucru.

ps cine face o semnatura frumoasa va primi 40 de puncte la activitate.

Edit: http://www.facebook.com/pages/The-Mafia/191977000868471 asta este pagina, am nevoie de voi sa ma ajutati sa o prelucram, adica poze multe, si like-uri si mia multe, cand postati o poza treceri la drescriere: "by [nick]"

Edited by Deejayk8
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Moshule da detaii...pentru proiectul de "vactiune" :D

Ce marime sa aiba semnatura? Ce sa contina? Cat dai?

As vrea sa mai "scutur" praful din PhotoShop.

EDIT: Daca fac ca imaginea mea cu g+ nu mai e userbar, e logo :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deci, factiune criticule, pai o imagine ( aici va ganditi voi ) + facebook logo + text: " The Mafia on facebook" .... ce detalii vrei mai mult, dimensiuni clasice de semnatura si de userbar la fel sau userbaru poate fi gen al tau cu g+ ca dimensiune ... important e sa atraga lumea sa intre si sa dea like http://www.facebook.com/pages/The-Mafia/191977000868471

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

baietii eu ma las de sa:mp ca mam cam plictisit , va sugerez ceva lasati sampul , petrecetiva timpul liber pe care il aveti cu prietenii :bananadance2: , deejay bagama la pensionari daca poti , o sa ne mai vedem rar in samp la un pariu ceva :whistle: .......bYe aLL a fost :cool2: cu voi ce sa zic oameni de treaba :tiphat: ...

Link to comment
Share on other sites

Imi place cea facuta de Raining de la semnatura lui , am facut si eu una si am puso pe peretele paginii , nu o mai am in pc pentru ca am reinstalat windows-ul dar o sa incerc sa fac alta :D .

PS : Ramas bun RemiX :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...