Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Varianta mea pentru noile rank-uri:

rank 6 - Pakhan - Godfather - ( Nasu' )

rank 5 - Sovietnik - Councilor - ( Consilier )

rank 4 - Brigadier - Authority - ( Brigadier )

rank 3 - Boyevik - Warrior - ( Razboinic )

rank 2 - Kryshas - Cover - ( Acoperire)

rank 1 - Byki - Bull - ( Bodyguard )

Acestea sunt cele doua variante pe care le propun, rusa sau engleza. Aveti si traducerile pentru o mai buna intelegere. Personal cred ca cele in rusa suna mai original.

Salut,scuzatima ca ma bag dar nu credeti ca ar suna mult mai bine rank-urile in italiana?

De ce?

1.Pentru ca denumirea "Nasul" vine de la mafiotul Don Corleone(italian).

2.Rangul de consilier al unui Don(in cazul acesta Nasul) vine tot de la mafiile italiene,"Consigliari".

Rngurile ar putea fi asa:

6. The GodFather

5.Consigliari

4.Caporegimes

3.Assassino

Pentru rang 1 si rang 2 nu mi-a venit nici o idee...o sa ma gandesc si o sa revin cu edit.

Aceste ranguri sunt luate din cartea The GodFather.

// Nu are nici o treaba ce ai scris tu aici cu Mafia. Posteaza doar la organizatia din care faci parte. Data viitoare vei primi warn-up

Edited by BAdu
Link to comment
Share on other sites

nu am putut ajunge la sedinta,am plecat in oras..si am ajuns dabia acum..scuze...

Nu sa tinut sedinta a fost anulata ..

Link to comment
Share on other sites

Equinoxe, ahjama, Dominic, ErRoR - Vreau ca pana la sedinta sa imi demonstrati activitatea voastra, altfel suportati consecintele, nu ati anuntat nimic si nu v-am vazut de mult in joc. Aveti timp pana marti sa postati aici dovezi ca ati activat ( ss cu orele jucate, diferenta dintre ore (cate ore jucati pe zi), macar 10 kill-uri (rivali) si alte metode pe gare le mai gasiti).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Equinoxe, ahjama, Dominic, ErRoR - Vreau ca pana la sedinta sa imi demonstrati activitatea voastra, altfel suportati consecintele, nu ati anuntat nimic si nu v-am vazut de mult in joc. Aveti timp pana marti sa postati aici dovezi ca ati activat ( ss cu orele jucate, diferenta dintre ore (cate ore jucati pe zi), macar 10 kill-uri (rivali) si alte metode pe gare le mai gasiti).

http://imageshack.us/photo/my-images/24/samp629x.png/-> http://imageshack.us/photo/my-images/577/samp658p.png/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...