Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

citeste primul post si mai ales titlul totpicului. http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431488 daca nu se posteaza acolo nu se ia in considerare.


Altu care nu stie sa citeasca, shakale mai sus cu un post am zis unde se posteaza daca nu poti ajunge la sedinta / antrenament, nu cred ca te doare mana sa faci un +1, tine minte pe viitor, nu mai iau in calcul nici un post facut pe tema "nu pot ajunge la sedinta / antrenament" facut aici.

PS: nu am putut veni la sedinta asta, am avut probleme cu masina, o sa recuperam toate problemele la urmatoarea sper.


# nu am zis ca ai facut +1, am zis ca puteai sa faci si acolo unde trebuie

Edited by Deejayk8
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu zici ca am facut +1 am sters postu ... bine ? nu eram atent am fost grabit am postat cum am dat de forum ..

Link to comment
Share on other sites

Cu parare de rau va anunt ca am decis sa iau o pauza. Probabil nu va fi definitiva! La fel ca si Juv3, candva ma voi intoarce! :tiphat:

Aveti grija de The Mafia si nu lasati toti "newbies" sa vi se alature. Respect Mafia, Deejayk8, Vicentzo si nu in ultimu' rand respect membrilor devotati acestei factiuni! :readthis:

O sa ne vedem probabil pe noul mod cand acesta va fi gata, pana atunci mai tinem legatura pe mess. Cine doreste: add livvely .

Semnat PurebyMagic / PureMagic !

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca greii se retrag... :bye2:

Eii se pare ca urmez si eu...

Am decis sa iau o pauza dar ma voi reintoarce probalil pe noul gamemod...Am sa mai trag cate o vizita. :D

Bafta colegilor si respect Vicentzo si Deejayk8 faceti o treaba minunata... :tiphat:

ZzooM

Link to comment
Share on other sites

Imi pare Rau ZooM sincer si mie imi pare rau ca nu mai vrei sa continui ,multa bafta si multumesc pentru ajuntorul in aceasta faciune

warn up + suspend 14 zile conform regulamentului

Edited by anaxor
Link to comment
Share on other sites

"bafta", "succes mai departe", "te urasc" sau mai stiu eu ce prostii le spuneti pe pm nu aici. O sa intervina un moderator pentru cei de mai sus cum v-a considera el.

Sper sa nu se mai lase cu warn up pentru aceasta sectiune, sa invatati de la colegii vostrii care au gresit. Nu imi doresc sa revin pentru warn up pe aceasta pagina.

Edited by anaxor
Link to comment
Share on other sites

Probabil ca ajung la sedinta.

Insa activitatea pentru aceasta sedinta nu am sa o postez deoarece nu am decat 4-5 zile de cand fac parte din factiune si nu am stiut de la inceput criteriile de care trebuie sa tin cont cand va trebui sa postez.

Pentru urmatoarea sedinta am sa ma conformez si o sa postez,multumesc pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a parut bine sa lucram impreuna o perioada asa lunga de timp. Sa aveti grija de voi si de factine. Am sa revin in factine ca pensionar deci nu scapati de mine.

Nu faceti spam aici cu "succes mai departe ca vine m4x sau cum il mai cheama si va da warn up.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca greii se retrag... :bye2:

Eii se pare ca urmez si eu...

Am decis sa iau o pauza dar ma voi reintoarce probalil pe noul gamemod...Am sa mai trag cate o vizita. :D

Bafta colegilor si respect Vicentzo si Deejayk8 faceti o treaba minunata... :tiphat:

ZzooM

Deci practic revin in forta.S-au rezolvat problemele...acum incerc sa recuperez timpu pierdut.Hai la KILL :gun:

*Deejak8 iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine...succes incontinure

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...