Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

http://imageshack.us/photo/my-images/851/samp20110602003534.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/580/samp20110602002750.jpg/

ti se pare tie ca as fi refuzat 40k ? din moment ce eu numai aveam nimic ? sau pun si SS-ul cand a castigat la pariuri in jur de 50k+ si nu mi-a dat cei 40k ?

daca tu il crezi pe el si nu pe mine ... bravo :| , ai vazut ca a dat /tog cand vroiam sa-l mai intreb , el nu a vrut sa mi-i dea , nici de oferit banii inapoi nu mi i-a oferit :|

ai vazut ca a zis sa-i fac post ca nu pateste nimic , gandeste-te si tu un pic .

cum am zis , nu pot intra pana nu rezolv treaba cu GTA SA si Driverul audio , pana acum nu mi-a dat nimeni reply la topic.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa fie ca in loc de xFire pentru activitate saptamanala sa folosim doar un ss cu /stats . Cred ca e mult mai simplu si poti vedea is cate killuri ai facut .

E doar o sugestie .

Are dreptate iar system-ul sa fie in felul urmator:

Faci poza cu /stats luni cand intri in joc - se va vedea data si ora

Faci poza cu /stats duminica cand iesi sa postezi activitatea - se va vedea data si ora

Problema e ca va avea ceva mai mult de munca lider-ul... :crazy:

Asa se vor putea calcula Orele jucate si Omorurile si alte statistici care sunt necesare.

Link to comment
Share on other sites

Ramane xfire. Acolo vad toate orele pe saptamana :) E doar un mic programel , il luati , va faceti id si intrati pe samp , si el contorizeaza orele . Daca puneti poza cu stats , si ati stat sa zicem 2 ore in joc , iar la un payday ati luat crash , ora nu se pune in joc :) dar pe xfire se pune.

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa postam profilul de Xfire , cu /stats moses nu poate verifica nimic.

la profilul de Xfire apare cate ore si ce jocuri am jucat in past 7 days.

Se poate verifica , iar acele "past 7 days" sunt ultimile 7 zile in care ai jucat .. iar daca tu joci numai samp .. o sa apara in ultima saptamana cate ore ai avut si lui moses ii va fi foarte usor :) nu va trebui sa tina minte cate ore ai tu din stats si sa mai adune cu cate faci in fiecare saptamana . Asa ii este si lui mai usor .

Link to comment
Share on other sites

Am postat la inactivitate, poate am o perioada mai lunga si ca sa nu fac x2 post acolo,am postat aici

Plec astazi la 12:50 la Cluj si stau o saptamana.. Am finala pe tara si nu prea pot intra. Sper sa ma intelegeti

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru neprezenta mea la sedinta, dar am fost la scoala sii dupa am mai ramas pana pe la 10.

# Imi asum motivul pentru primirea avertismentului.

## Am examene pe 20 , 22 iunie. Nu va mai fi chiar aceeasi activitate din partea mea pana pe atunci.

Multumesc de intelegere

Cu respect, sHiNNNe :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru neprezenta mea la sedinta, dar am fost la scoala sii dupa am mai ramas pana pe la 10.

# Imi asum motivul pentru primirea avertismentului.

## Am examene pe 20 , 22 iunie. Nu va mai fi chiar aceeasi activitate din partea mea pana pe atunci.

Multumesc de intelegere

Cu respect, sHiNNNe :tiphat:

Te asteptam sa te intorci si bafta la examene :) is alea din clasa a 8 nu? :)) noroc

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru neprezenta mea la sedinta, dar am fost la scoala sii dupa am mai ramas pana pe la 10.

# Imi asum motivul pentru primirea avertismentului.

## Am examene pe 20 , 22 iunie. Nu va mai fi chiar aceeasi activitate din partea mea pana pe atunci.

Multumesc de intelegere

Cu respect, sHiNNNe :tiphat:

Te asteptam sa te intorci si bafta la examene :) is alea din clasa a 8 nu? :)) noroc

Da. Mersi mult. Voi reveni in forta !

Link to comment
Share on other sites

' date='07 June 2011 - 22:55' timestamp='1307476540' post='5806217']

Cand o sa am cu cine , atunci fac.

da , stiti ce s`a intamplat data trecuta cu concursu .. o sa facem cand o sa avem putina incredere in voi ca sunteti mai civilizati (unii sa nu se inteleaga rau) , si tin sa anunt ca eu voi pleca maine dimineata la Miercurea Ciuc si sa stie si moses ca nu pot activa . S`ar putea sa ma intorc sambata seara sau duminica , nu am mai postat la inactivitate pentru ca sunt cateva zile .. nu o saptamana minim :) bafta si spor la joc ne vedem cand ne intalnim ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...