Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Si degeaba leai explicat la sedinta de faza cu masinile ca vad ca tot nu au inteles nimic :banghead:

Ai dreptate,gasesc cate 3-4 masini la bank mai mereu. :violent:

hai ca asta se mai iarta ca mai vin inamici si te crapa dar va de MULTE ori masini lasate in locuri unde se spauneaza alte masini pe strada ex: azi am vazut o masina fix unde se spawneaza motoru de langa spitalu LS :sef:

Link to comment
Share on other sites

Welcome moses din UNgaria

Cum a fost?

Uneori mai si mori omorat de rivalii si e normal sa ramana masina acolo.DAr ar trebuiii sa te intorci dupa ia cu o alta masina si sa o explodezi.

Link to comment
Share on other sites

A fost ok :) Am rezolvat mai repede decat planificasem , si am avut timp sa ma balacesc :yupee:

P.S : Legat de co-lider si alte chestii de genul , nu va mai fii nici unul. O sa aleg eu pe cineva in care sa imi pun baza si increderea , atunci cand respectivul dovedeste ca merita acest post , si are o vechime mare.

Link to comment
Share on other sites

' date='23 May 2011 - 15:54' timestamp='1306151671' post='5785355']

A fost ok :) Am rezolvat mai repede decat planificasem , si am avut timp sa ma balacesc :yupee:

P.S : Legat de co-lider si alte chestii de genul , nu va mai fii nici unul. O sa aleg eu pe cineva in care sa imi pun baza si increderea , atunci cand respectivul dovedeste ca merita acest post , si are o vechime mare.

App moses cu faza ca "De astazi expira aia si se recruteaza la level-ul normal cerut" dc numa tu o respecti si restul liderilor nu?

Edit: Moses cred ca in seara asta expira asta cu level-ul redus vad ca mai multi lideri anunta in joc cai ultima zii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...