Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Imi cer scuze inca odata pentru ieri si azi pentru ca mi'am cumpar alt pc si m'am chinuit o gramada sai instalez windows'ul .O sa intru abia de maine cand instalez si gta pe el ca acuma sunt foarte obosit.

Link to comment
Share on other sites

Acum depinde,chiar daca e nou,de multe ori driverele de pe CD nu se potrivesc cu placa(nu toate,doar cateva)...Si poate deveni complicat,in special la driverele audio si video.Apoi,formatarea poate fi complicata daca nu ai mai facut'o...instalarea,etc...deci poate dura ceva daca nu te pricepi...oricum,mai mult de o zi nu are cum sa dureze...

Link to comment
Share on other sites

Iti imaginezi ca windowsul + drivere+ programele necesare nu dureaza mai mult de 1h mai ales daca pc e nou nu? :blink:

Mda imi imaginez dar am avut niste probleme cu el.

Si nu mi'a luat 2 zile sa fac windows'ul

Link to comment
Share on other sites

Acum depinde,chiar daca e nou,de multe ori driverele de pe CD nu se potrivesc cu placa(nu toate,doar cateva)...Si poate deveni complicat,in special la driverele audio si video.Apoi,formatarea poate fi complicata daca nu ai mai facut'o...instalarea,etc...deci poate dura ceva daca nu te pricepi...oricum,mai mult de o zi nu are cum sa dureze...

Cosmyn atunci cand pc-ul este nou mai ales cunosti toata configuratia si tot ce are in el..in 2 minute daca ai internet gasesti driverele exact.. nu are cum sa dureze o zi intreaga nici daca e prima data..iti da mura in gura tot ce trebuie sa sti , nu ai cum sa ma contrazici deoarece eu asta fac in timpul liber...

si acum on topic .. ar trebui sa incepeti sa dati si voi /w la news reporters cand dau anunturi cu recrutari ballas... deoarece ne trebuie membrii , de asemenea trebuie sa facem niste antrenamente si sa gasim o data pentru sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Mr.FuZzy , k3nw00d_kri5ty , Juliano , Kazonde , s0fTTTT , Blitz , RoBerTzIcHa , MrIlusion , Forgot , _QuaTro_ , Dinero - voi mai jucati sau stati degeaba in factiune ? Spuneti-mi ce aveti de gand , altfel va demit. Astept raspuns de la toti pana Vineri .

_QuaTro_ - esti cu bold pentru ca nu te-am vazut niciodata in joc de cand ai intrat in factiune.

Link to comment
Share on other sites

' date='01 June 2011 - 20:36' timestamp='1306949815' post='5798294']

Mr.FuZzy , k3nw00d_kri5ty , Juliano , Kazonde , s0fTTTT , Blitz , RoBerTzIcHa , MrIlusion , Forgot , _QuaTro_ , Dinero - voi mai jucati sau stati degeaba in factiune ? Spuneti-mi ce aveti de gand , altfel va demit. Astept raspuns de la toti pana Vineri .

_QuaTro_ - esti cu bold pentru ca nu te-am vazut niciodata in joc de cand ai intrat in factiune.

Forgot a primit ban permanent

Link to comment
Share on other sites

' date='01 June 2011 - 17:36' timestamp='1306949815' post='5798294']

Mr.FuZzy , k3nw00d_kri5ty , Juliano , Kazonde , s0fTTTT , Blitz , RoBerTzIcHa , MrIlusion , Forgot , _QuaTro_ , Dinero - voi mai jucati sau stati degeaba in factiune ? Spuneti-mi ce aveti de gand , altfel va demit. Astept raspuns de la toti pana Vineri .

_QuaTro_ - esti cu bold pentru ca nu te-am vazut niciodata in joc de cand ai intrat in factiune.

Moses eu jok doar ca nu asa de des pe cat o faceam inainte :|

Mai am probleme cu scoala pentru ca e ultima saptamana si se incheie mediile etc...imi cer scuze dar incearca sa ma intelegi...

Link to comment
Share on other sites

Scuze pentru inactivitatea mea de 2 zile dar am avut ceva probleme

prin probleme intelegem ca ai jucat LoL , sa nu minti ca te-am vazut pe XFire , jucai LoL :))\\\

@ziua asta voi fi inactiv , ca am instalat windows-ul si trebuie sa-mi refac configuratiile ( programe si altele ) + sa si samp

sper sa termin pana diseara

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...