Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc07092o.jpg/

m-am ars :)) R.I.P. tastatura mea :(

Ce sa`ti fac daca rupi samp`u in 2 :)))) nah uite ca ti`a facuto propriul tau pc :))))))

Nu te mai juca cu focul ca uite ce se intampla :comp2:

Link to comment
Share on other sites

Lista cu cei prezenti la sedinta:

Gladiator9

Spryte

Gr3nder

StrawHat

Spartan16

Dudzor

Alessyo

Th3Master

Trosty

InkAndrei

Acidix

The_Star

PopiK

XxSoulxX

k3nw00d_kri5ty

shinnne

DarkComy

InCubus

TayLorrrr

GTR

GangXplor3

Astept o explicatie de la cei care au lipsit , si sper sa fie una buna , altfel ne luam ramas bun.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa deveniti seriosi , organizati si corecti. Oricine mai greseste dar nu ii mai jigniti,nu folositi esc in lupte si NU PLECATI SINGURI. Aceste lucruri sunt cele mai importante pentru voi si colegii . Grovii devin din ce in ce mai uniti , iar la noi ce se imtampla? Haideti de luni sa facem totul cat mai organizat si bine gandit.

In legatura cu plangerile , va imaginati ca nu ajuta la nimic bun daca aveti plangeri la adresa voastra , nu? Este o pata neagra adusa voua si factiunii. Este mult mai frumos sa le batem obrazul ca au plangeri pe forum , dar daca stim ca si noi avem ce le mai putem spune? Va rog sa va ganditi la ce am spus si ... daca am gresit ceva il voi ruga pe moses sa ma corecteze :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru inactivitatea din cele 2 zile de weekend sii imi cer scuze ca nu am putut anunta dar am avut banchetul sii inca 2 petreceri. Sper ca nu mi'ati dus lipsa.

Cu respect , sHiNNNe :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca nu am anuntat inactivitatea mea in ultimele 3 zile pe motivul unor probleme personale.Doresc sa fiu informat cand va fi urmatoarea sedinta ?

# Postez de pe contul fratelui meu din cauza unor probleme tehnice a contului meu.

Cu respect,DudZor

Link to comment
Share on other sites

Am revenit . Imi cer scuze ca nu am mai dat prin joc / forum , dar de sambata seara am ramas fara net , a fost o furtuna :D

Deci , pentru cei care ati lipsit la sedinta si ati fost inactivi , facem asa :

La urmatoarea sedinta , vreau prezenta obligatorie , altfel ramaneti cu avertismentul dat pentru inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest GTR ONYX

Moses am primit ban ca am oprit motorul in timpul duelului??ma bateam cu mr dexter si cristian imi da ban 7 zile k am oprit motorul in timpul duelului..lol eu ma bateam cu ala..Doamne ce oameni...

Link to comment
Share on other sites

Guest GTR ONYX

acum miam dat seama din ce cauza...deci ca oprisem motorul atunci..imi merit pedeapsa nu am ce sa fac decat sa astept..imi cer skz pt inactivitate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...