Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

' date='22 October 2011 - 14:13' timestamp='1319282024' post='6032939']

Ai vrut sa-ti ceri scuze,dar cand ai auzit ca iei rank down,hopa demisie. N-am nevoie de salvatori ca tine. Demis.

Casio,cand intri vei fi demis.

Nu cred ca am demis pentru rank`ul tau , am demis pentru ca iei decizii incorecte si lasi membrii sa se injure intre ei aiurea ;)

#Imi cer scuze ca am postat aici .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: Chesster

Rank: 2

Motivul demisiei: Ma fac baiat bun, dar placerea mea de a juca samp va ramane tot la ballas, ma voi reintorce daca voi fi primit, iar balas va singurul gang in care voi intra de acum inainte.Stefan esti cel mai tare lider, mi'a placut sa fac parte din factiunea ta si tu vei ramane nr 1 :respekt: .Bafta all. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cheta

Rank: 3

Motivul demisiei: Ma fac baiat bun si eu, in ballas m-am simtit ca acasa, nu o sa uit niciodata clipele in ballas, Stefan esti un lider de nota 10 i-ar colegi mei din ballas lafel, ma voi intoarce cu singuranta candva daca mi-se va da ocazia :tiphat: jos palaria in fata voastra ;) .

Link to comment
Share on other sites

Nick: FuNKy.

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa intru si in alte factiuni , Stefan scuze ca trebuie sa ies , esti un om bun , serios , nemaipomenit , dar nu o sa uit de Ballas.

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nick: MicroSoft

Rank:2

Motivul demisiei: asi dorii sa incerc alt ceva poate PD, iti multumesc stefan pt sansa acordata si bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: keNTz0r

Rank: 1

Motivul demisiei: saptamanile astea o sa fiu inactiv deoarece am proiecte de facut la scoala, lucrari ... etc....

nu vreau sa incurc , si sa ocup un loc in factiune degeaba...

MULTUMESC stefan pentru sansa acordata , poate o sa ma reintorc cand voi termina cu "treburile" astea la scoala.. bine inteles, daca o sa ma mai primesti

BAFTA si RESPECT!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...