Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Alyyn7

Rank: 2

Motivul demisiei: Dezorganizare totala, cand incerci sa faci ceva ti se aduc reprosuri cum ar fi: ''nu imi dai tu mie ordine''.''cine esti tu sa imi comanzi mie''.''nu am chef''.Preferam sa mergem cate 1,maxim 2 la kill. Dar nu are rost sa mai comentez, activitatea ballas se poate observa din game, iar activitatea lasa de dorit. Multumesc pentru sansa acordata, dar.. poate voi mai reveni dar acum nu e cazul sa mai raman. Bafta Stefane, ai multa nevoie.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick: mieztw

Rank: 1

Motivul demisiei: nu pot activa + mau facut si uni colegi sa nu mai ma jok pt ca toti sunt cu nasu pe sus se duc singuri la kill ceri un eagle zic ca nau cand ei stau cu 5-10 k la ei.Bafta Stefan ar fii bn sa schimbi foaia cu ei (sa te impui mai mult si sa acorzi niste pedepse mai drastice nu doar ca le zici ...) ca daca nu se va duce totu si iti multumesc pt sansa

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Rank: 2

Motivul demisiei: Nimeni nu vine la kill toti stau afk erau doar cativa care mai veneau (stpierre,alyyn7,semos,white,madalyn) si unii dintre ei si-au dat demisia.De co-lider nu mai spun nimic e un prefacut sta toata ziua afk doar cand intrii u stefane vine la kill si cand iesi se baga afk asta'i tot adevaru ms frumos pt invitatie acordata da nu suport sa ma duc si sa omoare toti grove ca eu n-am cu cine.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Rank: 4

Motivul demisiei : Idem Berky + m`am saturat sa ma omoare grove la fiecare colt de strada ptr k nu am cu cn merge la kill . Ma`m simtit SUPER TARE AICI si multumesc ptr sansa acordata . Esti un lider de treaba Stefane si sper sa faci o treaba buna in continuare :* :* :* :* . Si ori unde ma`s duce tot Ballasu`i cel mai tare :X :X :X

BALLAS POWAH

Link to comment
Share on other sites

Degeaba ziceti ca nu mergeti la kill,ba ca nu puteti,ba ca va omoara grove. Luati si voi atitudine,degeaba va plangeti la demisii (stiti parerea mea despre acestia ). Sa fiti sanatosi toti,nu intelegeti cand un om are o problema si nu poate intra. Rugati sa va demita un admin mai mare,daca numai puteti sta :-s :(( .(sunt ironic in acele emoticoane,pt cei care sunt mai grei de cap ).

Link to comment
Share on other sites

Nick: Clifford

Rank: 5

Motivul demisiei: Dupa atata vreme e timpul sa incerc si eu ceva, mi`a parut foarte bine Stefan, despre tine Lolz0r nu am ce zice pentru ca ai primit recent lider, dar sper sa faci o factiune unita si puternica . Bafta all :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: Clifford

Rank: 5

Motivul demisiei: Dupa atata vreme e timpul sa incerc si eu ceva, mi`a parut foarte bine Stefan, despre tine Lolz0r nu am ce zice pentru ca ai primit recent lider, dar sper sa faci o factiune unita si puternica . Bafta all :D

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...