Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: DaRiUs14

Rank : 2

Motivul demisiei: Vreau sa intru in pd ,ms mult de sansa stefan voi mai veni ballas daca voi mai fi primit bafta cu factiunea,si vreau sa vad la sfarsitul lunii Ballas win la supremacy :dance:

Link to comment
Share on other sites

Nick: SotraX

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa devin un baiat bun pt un timp,ma voi reintroarce in balas daca ma mai primesti,mia placut sa fiu alaturi de voi.Bafta Stefan :tiphat: , cel mai tare lider :respekt:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ares

Rank: 1

Motivul demisiei: Nabi, iarta-ma te rog, dar dupa cum ti-am mai spus de mai multe ori, gangurile si mafiile nu sunt pt mine, nu pot sa merg pe strada ca ma ataca unu, iar dak nu arme sau mats la mine si fug sa inceapa cu /w lasule sau chestii de genu. Te rog sa ma ierti dak te-am incurcat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Calypso

Rank: 1

Motivul Demisiei: Imi pare rau ca am acceptat invitatia..nu ma asteptam sa fie asa...nu sunt la fel de acomodat cum eram inainte..m-am obisnuit fara DM in excess si bataie si cearta cu cealalta alianta. Scuze Stefan inca o data si multumesc mult pentru invitatia facuta. :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nick: JaLoL

rank: 2

motivul demisiei: Vreau sa ma alatur fortelor de ordine. Multumesc de sansa acordata si nu voi uita niciodata clipele din ballas . Promit ca ma voi reintoarce doar daca ma mai primeste Stefan :nanana: Bafta baietii

Link to comment
Share on other sites

Nick: Senzo

Rank : 1

Motivul demisiei: Am vrut sa revin la viata de mafiot , dar am observat ca nu este pentru mine . DM-ul acesta ma umple de nervi.Imi pare rau ca ies asa devreme dar vreau sa ma intelegi si pe mine ca nu pot ramane .Iti multumesc ca m-ai invitat .Poate ca am sa incerc data viitoare . Pana atunci numai bine !

Postez pentru senzo !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...