Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick:AcidiX

Rank:4

Motivul demisiei: Gangul nu este de mine.. am stat 1 luna si jumatate aproape. Vreau sa ii multumesc lui moses pentru sansa acordata si lui GangXploR3. Sunteti niste playeri model. :bye2: :bye2: Multumesc inca odata si cu siguranta voi reveni. Multa bafta la supremacy

Cu respect AcidiX :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: RoBerTzIcHa

Rank: 1

Motivul demisiei: Sunt aici de mai bine de o luna...Multumesc moses pentru sansa acordata :tiphat: as vrea un job legal acum...O sa ma intorc daca voi mai fi primit :). Respect moses si GangXploR3.Bafta la supremacy sa castigati!! :right:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ares

Rank: 2

Motivul demisiei: scuze moses, dar totusi gangurile nu sunt de mine, m-am saturat sa trebuiasca sa ma opresc pe strada sa ma bat cu un grove sau dnb pt k daca nu ma opresc imd sunt las, nu conteaza ca mai am si altceva de facut

Respectul meu pt toata factiunea, sunteti toti super :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick:Gr3NdEr

Rank:3

Motivul demisiei: In primul rand vreau sa cer mii de scuze tuturor membrilor penteru ca va las acum in prag de razboi ...supremacy... dar numai pot sta intr-un gang ... scuze tuturor si cu siguranta ma voi intoarce cand vor fi playeri care nu fac atat hunt.... inca o data SCUZE!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Trosty

Rank: 3

Motivul demisiei: Mia facut placere sa fac parte iar din Ballas dar din mai multe motive cum ar fii (membri putini online iar stau numa pe la pariuri, moses din cate vad nu prea mai ai timp si de factiune..., si ar mai fii cateva dar mai bine nu le mai zic). Totusi respect pentru membri care au trecut prin ballas no sa va uit :naughty: si veti ramane factiunea mea favorita :cool2: . Totusi poate ma voi intoarce pe viitor daca vom fii la fel ca la inceput bineinteles daca ma mai accepta moses.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Se7eN

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva...nu am un motiv bine intemeiat dar stiu ca vreau sa ies :D

@ Bafta tuturor, m-am inteles foarte bine cu voi si mi-a parut bine ca mi-am facut prieteni si aici.

Succes in continuare ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...