Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: SkateRZ

Rank: 3

Motivul demisiei: Acum,ca scoala a inceput,nu mai pot acorda timp si jocului.Imi pare rau ca trebuie sa imi sfarsesc activitatea.Oameni ca voi nu o sa mai intalnesc,va multumesc pentru tot. Succese!

Demis, iti multumesc pentru toata activitatea depusa aici, esti un om de nota 10, te mai asteptam!

Link to comment
Share on other sites

Nick: ShapeShifter

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa imi incerc norocul in hitman, sper ca nu va suparati, sunteti cei mai de treaba colegi din cati am avut pana acum. In momentul de fata Ballas domina, si mult noroc sa va mentineti. Mersi Justin pt. a 2 sansa, sper ca nu te superi ! Te astept la o bere la 10 sticle !! Multa multa bafta !!

Link to comment
Share on other sites

Nick: ShapeShifter

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa imi incerc norocul in hitman, sper ca nu va suparati, sunteti cei mai de treaba colegi din cati am avut pana acum. In momentul de fata Ballas domina, si mult noroc sa va mentineti. Mersi Justin pt. a 2 sansa, sper ca nu te superi ! Te astept la o bere la 10 sticle !! Multa multa bafta !!

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blods

Rank: 1

Motivul demisiei : Sa fi intr-un gang trebuie sa ai si ceva bani pentru necesitati , cum eu mai am 100k nu prea mai am ce sa fac , va multumesc pentru sansa acordata si sper ca am ajutat si eu cat de cat aici , nu vreau sa plec cu "scandal" si vreau sa imi las un loc de Buna Ziua , poate pe viitor mai colaboram , Va multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blods

Rank: 1

Motivul demisiei : Sa fi intr-un gang trebuie sa ai si ceva bani pentru necesitati , cum eu mai am 100k nu prea mai am ce sa fac , va multumesc pentru sansa acordata si sper ca am ajutat si eu cat de cat aici , nu vreau sa plec cu "scandal" si vreau sa imi las un loc de Buna Ziua , poate pe viitor mai colaboram , Va multumesc

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZzooM

Rank: 2

Motiv: De cand joc pe acest server am fost in factiunii cu DM.M-am plictisit si as vrea sa incerc altceva.JustinPA iti multumesc pentru sansa acordata si pentru ca ai avut rabdare cu mine.Le multumesc si celorlalti din factiune.Sper sa fiti mereu cei mai buni.Succes ExTrEm si sa menti factiune mereu pe locul 1...

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZzooM

Rank: 2

Motiv: De cand joc pe acest server am fost in factiunii cu DM.M-am plictisit si as vrea sa incerc altceva.JustinPA iti multumesc pentru sansa acordata si pentru ca ai avut rabdare cu mine.Le multumesc si celorlalti din factiune.Sper sa fiti mereu cei mai buni.Succes ExTrEm si sa menti factiune mereu pe locul 1...

Demis , succes

Link to comment
Share on other sites

Nick: SmartAss

Rank:5

Motiv: Nu stiu cum sa incep dar cu siguranta stiu un lucru ... cat timp am fost aici am avut parte de cele mai bune momente , dar si unele mai putin placute . Imi aduc aminte de multe lucruri care imi aduc zambetul pe fata , imi aduc aminte si de playerii vechi care i-am avut aici in factiune si de prietenii care mi i-am facut aici . Cu unii dintre ei m-am inteles foarte bine , cu unii m-am si certat , am incercat sa o scot la capat sa fac sa fie cat mai bine pentru mine cat si pentru ei . In cele 7 luni de stat aici nu regret nimic , am reusit sa castigam , de la cea mai slaba factiune am facut-o cea mai buna factiune , am castigat tot ce se putea de cat am intrat si pana in prezent , iar pentru asta le multumesc lor , membrilor cu care am facut treaba . Intr-un final ajung la concluzia ca tot ce e mult , strica , asa ca m-am decis sa plec . Camorra nu e nimic personal , sper sa te descurci , sa tii factiunea sus ca si pana acum, dar eu nu mai pot sa raman . Timpul meu aici s-a terminat , e timpul sa merg mai departe . Te salut si iti urez bafta mai departe , sa faci tot ce se poate face .

Link to comment
Share on other sites

Nick: JustinPA

Rank: 1 (5 wannabe)

Motiv: Acum 6 luni jumate am fost promovat ca lider Ballas, nu multi au avut incredere in mine, dar le-am dovedit contrariul. Consider ca am adus Ballas-ul pe primul loc, unde trebuie sa ramana cu ajutorul lui Camorra, caruia ii urez multa bafta in continuare, sunt sigur ca poate face cel putin cat am facut eu si poate tine Ballas-ul cel mai puternic gang. Acum am decis sa ma duc sa-l ajut pe Hitler asa cum eu am fost ajutat de el, va urez mult succes in continuare, tinem legatura pe /fa. Am oferit o utlima reprezentatie care s-a ridicat la nivelul asteptarilor, castigarea celui de-al doilea Faction Supremacy, vitrina Ballas-ului fiind plina de trofee.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Comy

Rank: 2

Motiv: M-am simtit extraordinar o luna in factiunea asta unde am castigat atatea titluri si mi-am facut prieteni, stiu ca nu e mult dar ma trage gandul sa incerc si altceva. Camorra iti urez multa bafta mai departe cu factiunea si succes cu noua ta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: OgLoc

Rank:5

Motiv: In primul rand vreau sa zic ca in Ballas am avut ce-a mai frumoasa perioada.Mi-am facut multi prieteni, am castigat multe titluri. Justin ai facut o treaba excelenta. Camorra nu este nimic personal sper sa te descurci, sa faci macar jumate din ce a facut justin. Oricum, M-am saturat sa castig cu Ballas asa ca ma duc sa castig cu Bikers. Salut si Bafta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...