Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Andreidef

Rank: 2

Motivul demisie: doresc sa intru in bikers , dar voi reveni cu alta ocazie , ati fost cel mai bun colectiv de pana acum pe care l-am avut si sper sa o tineti tot asa. bafta la kill

Link to comment
Share on other sites

Nick: FullSpeed

Rank: 1

Motivul demisie: Singurul motiv pentru care imi dau demisia este ca vreau sa incerc o alta factiune in care nu am fost niciodata , justin iti multumesc foarte mult pentru sansa care mi-ai acordat-o , in tot acest timp m-am simtit foarte bine alaturi de voi si imi pare rau ca am ajuns aici .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Benny

Rank: 2

Motivul demisiei: M-am saturat de dm, vreau sa ma alatur fortelor de ordine.

bn alcoolistule lasa-te de beut si dupaia intri in pd/fbi/ng ...oricum pt asta o sa ai teroare din partea mea pe unde te prind iti dau lama

// disable 5zile

Edited by DRG
Link to comment
Share on other sites

Nick: CatzaDOO

Rank: 1

Motivul demisiei: Am ajuns si aici :D Va multumesc pentru clipele frumoase impreuna :) . Vreau sa incerc altceva...ii multumesc lui JustinPa pentru sansa acordata ! Poate ne mai auzim ! Bafta incontinuare !

Link to comment
Share on other sites

Nick: CatzaDOO

Rank: 1

Motivul demisiei: Am ajuns si aici :D Va multumesc pentru clipele frumoase impreuna :) . Vreau sa incerc altceva...ii multumesc lui JustinPa pentru sansa acordata ! Poate ne mai auzim ! Bafta incontinuare !

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick:SkateRZ

Rank:2

Motivul demisiei:Sunt inactiv,tin locul ocupat degeaba,de mats nu am bani si serverul merge ca....Probabil am sa merg intr-o factiune cu activitate scazuta..sau ma las de tot.Bafta in tot ce faceti,ramaneti cel mai bun gang.

Link to comment
Share on other sites

Nick:SkateRZ

Rank:2

Motivul demisiei:Sunt inactiv,tin locul ocupat degeaba,de mats nu am bani si serverul merge ca....Probabil am sa merg intr-o factiune cu activitate scazuta..sau ma las de tot.Bafta in tot ce faceti,ramaneti cel mai bun gang.

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bytza

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa revin la prima mea iubire ( San Fierro Rifa ) , aici sunt o gramada de playeri buni si care se organizeaza foarte frumos , ceea ce am apreciat de la intrarea mea aici . Ai facut din Ballas ceva frumos , insa aleg sa merg SFR deoarece e ca si noua factiune si are nevoie de niste oameni experimentati ca sa intarim alianta. Ne vedem la batai , mi-a facut placere sa va cunosc ( pe cei care nu ii stiam ) , si sa fiu alaturi de ceilalti .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bytza

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa revin la prima mea iubire ( San Fierro Rifa ) , aici sunt o gramada de playeri buni si care se organizeaza foarte frumos , ceea ce am apreciat de la intrarea mea aici . Ai facut din Ballas ceva frumos , insa aleg sa merg SFR deoarece e ca si noua factiune si are nevoie de niste oameni experimentati ca sa intarim alianta. Ne vedem la batai , mi-a facut placere sa va cunosc ( pe cei care nu ii stiam ) , si sa fiu alaturi de ceilalti .

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lolecs

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu te poti intelege cu niste colegi care cred ca au lumea la picioare si se cred cei mai buni de pe acest server , chiar daca e un joc . Multa bafta in continuare , sa ramaneti voi aici astia buni .

Link to comment
Share on other sites

Nick: G3aN

Rank: 1

Motivul demisiei: Pai cum stiti si voi mi-am uitat parola pe SA:MP, neputand sa ma ajute cineva am renuntat la cont si m-am gandit sa fac cerere de demise ca sa nu tin locul ocupat.

Poate am sa revin :)

P.S: sunteti cei mai buni sa va mentineti reputatia tot asa ;) felicitari lui JustinPa pentru ca este cel mai de treaba si competent lider.

P.S2: Postez pentru G3aN el nu poate intra pe forum :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: G3aN

Rank: 1

Motivul demisiei: Pai cum stiti si voi mi-am uitat parola pe SA:MP, neputand sa ma ajute cineva am renuntat la cont si m-am gandit sa fac cerere de demise ca sa nu tin locul ocupat.

Poate am sa revin :)

P.S: sunteti cei mai buni sa va mentineti reputatia tot asa ;) felicitari lui JustinPa pentru ca este cel mai de treaba si competent lider.

P.S2: Postez pentru G3aN el nu poate intra pe forum :)

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...