Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Supreme

Rank: 2

Motivul demisiei: Consider ca am ajutat cat am putut Ballasul, nu sunt destul de activ sa pot ajuta mai mult, sunt altii mai buni decat mine in factiune, deci e mai bine asa.Multumesc pentru tot, am avut parte de niste prieteni/colegi extraordinari. :D Succes in continuare, raman cu voi. :*

Link to comment
Share on other sites

Nick: Supreme

Rank: 2

Motivul demisiei: Consider ca am ajutat cat am putut Ballasul, nu sunt destul de activ sa pot ajuta mai mult, sunt altii mai buni decat mine in factiune, deci e mai bine asa.Multumesc pentru tot, am avut parte de niste prieteni/colegi extraordinari. :D Succes in continuare, raman cu voi. :*

Demis, iti multumim pentru activitatea ta in factiune si te mai asteptam. Succes in ce vei face in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: AuRiCa18

Rank: 4

Motivul demisiei : Deja unele lucruri nu mai merg ca inainte si vorba aia ce e prea mult strica. Am o perioada destul de mare de cand sunt aici , am incercat sa imi fac treaba cat pot de bine. Imi cer scuze daca am necajit pe cineva , daca am facut-o nu a fost cu intentie. Va urez BAFTA in contiunuare si pt mn ramaneti NR 1 si ca gang dar si ca factiune . Sper sa ramanem prieteni poate nu cu toti dar cred ca cu majoritatea . Ramaneti factiunea mea de suflet va :*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Nick: AuRiCa18

Rank: 4

Motivul demisiei : Deja unele lucruri nu mai merg ca inainte si vorba aia ce e prea mult strica. Am o perioada destul de mare de cand sunt aici , am incercat sa imi fac treaba cat pot de bine. Imi cer scuze daca am necajit pe cineva , daca am facut-o nu a fost cu intentie. Va urez BAFTA in contiunuare si pt mn ramaneti NR 1 si ca gang dar si ca factiune . Sper sa ramanem prieteni poate nu cu toti dar cred ca cu majoritatea . Ramaneti factiunea mea de suflet va :*:*:*

Iti urez bafta atat in joc cat si in RL, ti-am spus care-i parerea mea despre iesirea ta brusca. Iti multumim pentru activitatea depusa, te mai asteptam!

Link to comment
Share on other sites

Nick: SenSei

Rank: 3

Motivul demisiei: Imi pare rau ca am ajuns aici,dar mi-a pierit tot cheful de DM, am o gramada de luni in factiuniile de DM[ganguri/mafii] si cum ti-am zis si in joc,numai pot. Iti multumesc pentru sansa,am gasit aici in Ballas cel mai frumos colectiv,chiar daca mai sunt si unele persoane in plus. Sunteti numarul 1 "la valoare",asta a-ti aratat-o la ultimele eventuri organizate. Ramaneti cu bine :*(cu cel mai slab lider).

Link to comment
Share on other sites

Nick: SenSei

Rank: 3

Motivul demisiei: Imi pare rau ca am ajuns aici,dar mi-a pierit tot cheful de DM, am o gramada de luni in factiuniile de DM[ganguri/mafii] si cum ti-am zis si in joc,numai pot. Iti multumesc pentru sansa,am gasit aici in Ballas cel mai frumos colectiv,chiar daca mai sunt si unele persoane in plus. Sunteti numarul 1 "la valoare",asta a-ti aratat-o la ultimele eventuri organizate. Ramaneti cu bine :*(cu cel mai slab lider).

Demis, ai grija de tine in, bafta in continuare atat in joc cat si in rl. Multumim pentru tot ce ai facut aici!

Link to comment
Share on other sites

nick: where

rank: 2

motiv: nu mai e de mine gangu ,vreau sa ma intorc la albastrei...bft la kill :gun:

retrag JustinPa mi-a promis un bj deci nu am cum sa ies o.O (ps: puneti bani si imi luati o shaorma :crazy: )

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

As vrea sa retrag cererea , fusese o decizie la cald , acum mi-am dat seama ca decat sa renunt , mai bine astept sa revin si sa le aratam rivalilor ca si daca ne vaneaza nu ajung la valoarea noastra !

sper sa imi ierti decizia justin

Link to comment
Share on other sites

Nick: Puffy

Rank: 1

Motivul Demisiei: Mia pierit cheful de dm :( am gasit aici cel mai tare colectiv posibil mai bine nu se putea. Va urez bafta multa la supremacy sper sa il castigati!!!

Acceptata, iti urez multa bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blacktouch

Rank: 3

Motivul Demisiei: A-ti fost niste colegi extraordinari , dar timpul meu aici ia sfarsit , deoarece m-am plictisit de gang si as dori sa incerc ceva nou.Deci va urez bafta in continuare si spor la FS ! qleft1.gifPoate pe viitor o sa vin la factiunea "mov" , inca o data bafta !

Link to comment
Share on other sites

Nick: eXtazy

Rank:1

Motivul demisiei: Justin,imi pare rau ca ies asa repede dar pur si simplu nu mai am chef de DM.Aproximativ toata activitatea mea a fost in gang.Vreau incerc ceva in care nu am fost niciodata.Iti multumesc de sansa acordata.

#Cer demiterea de pe site.

Link to comment
Share on other sites

Bravo ba , ne intelegem ceva si facem altceva ... ca sa vedeti cum sunteti voi , ma chemati si acm ..(nu e cazul tau la asta fonz) ... Imi cer scuze ca postez aici , poate o sa i-au warn dar nu m-am putut abtine

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blacktouch

Rank: 3

Motivul Demisiei: A-ti fost niste colegi extraordinari , dar timpul meu aici ia sfarsit , deoarece m-am plictisit de gang si as dori sa incerc ceva nou.Deci va urez bafta in continuare si spor la FS ! qleft1.gifPoate pe viitor o sa vin la factiunea "mov" , inca o data bafta !

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...