Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Mr.Enzo

Rank: 1

Motivul demisiei: Am venit momentul,justin esti un lider jos palaria,cloegi sunteti foarte buni dar nu fac fata vietii de gang,eu as vrea FBI,(si noi suntem depasiti numeric cam toata ziua aseara de ex eram 3 on)oricum bafta cu factiune stiu ca vei face o treaba buna.

#as vrea sa ma demiti dupa site :D

Link to comment
Share on other sites

Nick : k3nzZoR

Rank : 1

Motivul demisiei : nu e de mine ballas

Se pare ca cineva ii stie parola de la contul de pe forum si isi face de cap , am vorbit cu respectivul si nici nu se pune problema de a iesi din ballas . Apropo cei care umblati cu magarii dastea , sa va dea Dumnezeu sanatate .

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nick: Michael

Rank:3

Motivul demisiei: 1) Curcanii au boala pe mine , de fiecare data ori nu vor sa imi dea rearest , desi vorbesc cu ei , ori imi da wanted si sta langa mine cand ma bat cu rival sa fac jail.

2) Pierd ca prostu bani pe mats doar ca asa vor fosti grovi din politie.

RAMAN FIDEL BALLAS , NU O SA MA DUC LA RIVALI , MULTUMESC JUSTIN PENTRU SANSA ACORDATA , ESTI CEL MAI BUN LIDER EVER !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Godlike

Rank: 2

Motivul demisiei: Sunt de 7 luni in gang,m-am plictisit pana peste cap,numai am chef de aceeasi actiune toata ziua,imi pare foarte rau justin ca te las,o sa mai vin,bineinteles daca voi mai fi acceptat,scuza-ma si tu Florin,dar intelegeti-ma,vreau sa ma duc intr-o factiune unde nu am mai fost niciodata.Bafta cu factiunea si ramaneti cei mai buni,aveti un lider de nota 10 care stie bine ce trebuie sa faca,bafta manii :-*.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Michael

Rank:3

Motivul demisiei: 1) Curcanii au boala pe mine , de fiecare data ori nu vor sa imi dea rearest , desi vorbesc cu ei , ori imi da wanted si sta langa mine cand ma bat cu rival sa fac jail.

2) Pierd ca prostu bani pe mats doar ca asa vor fosti grovi din politie.

RAMAN FIDEL BALLAS , NU O SA MA DUC LA RIVALI , MULTUMESC JUSTIN PENTRU SANSA ACORDATA , ESTI CEL MAI BUN LIDER EVER !!!!!!!!

Done

Link to comment
Share on other sites

Nick: Godlike

Rank: 2

Motivul demisiei: Sunt de 7 luni in gang,m-am plictisit pana peste cap,numai am chef de aceeasi actiune toata ziua,imi pare foarte rau justin ca te las,o sa mai vin,bineinteles daca voi mai fi acceptat,scuza-ma si tu Florin,dar intelegeti-ma,vreau sa ma duc intr-o factiune unde nu am mai fost niciodata.Bafta cu factiunea si ramaneti cei mai buni,aveti un lider de nota 10 care stie bine ce trebuie sa faca,bafta manii :-*.

Done

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lolecs

Rank: 2

Motivul demisiei: Motivul pentru care vreau sa ies este ca vreau sa ma alatur albastreiilor din pd , ati fost niste colegi buni cu toti ! Justin esti un om cu un caracter deosebit si un leader pe cinste multumesc pentru tot si scz ca am ajuns aici. Ballas rullz !

#demiterea de pe site daca se poate , multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lolecs

Rank: 2

Motivul demisiei: Motivul pentru care vreau sa ies este ca vreau sa ma alatur albastreiilor din pd , ati fost niste colegi buni cu toti ! Justin esti un om cu un caracter deosebit si un leader pe cinste multumesc pentru tot si scz ca am ajuns aici. Ballas rullz !

#demiterea de pe site daca se poate , multumesc.

Demis, multa bafta in continuare, te mai asteptam!

Link to comment
Share on other sites

Guest Valentin™

  1. Nick: s1Nk. ( k3NzZor )
  2. Rank: 2
  3. Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva,iti multumesc pentru sansa JustinPA,poate o sa ma reintorc.

#M-a rugat sa postez pentru el.

##Demite-ma de pe forum te rog.

Link to comment
Share on other sites

Nick:J0k3r

Rank:2

Motiv:Deci in primul rand vreau sa spun ca mi-a placut enorm in ballas,avand de a face cu niste colegi superbi si un lider foartee bun.Dar as dori si eu sa incerc alt ceva ca in ganguri am mai fost si stiu ''cu ce se mananca'' ca sa zic asa.Oricum promit ca ma voi intoarce in acest gang.Sper sa nu fi dezamgit pe nimeni cat timp am fost alaturi de voi.Cat despre tine Justin esti un baiat bun,care iti faci treaba asa cum ma asteptam cand am Aplicat aici.Succes in continuare si RAMANETI PE PRIMUL LOC!

Link to comment
Share on other sites

Nick:J0k3r

Rank:2

Motiv:Deci in primul rand vreau sa spun ca mi-a placut enorm in ballas,avand de a face cu niste colegi superbi si un lider foartee bun.Dar as dori si eu sa incerc alt ceva ca in ganguri am mai fost si stiu ''cu ce se mananca'' ca sa zic asa.Oricum promit ca ma voi intoarce in acest gang.Sper sa nu fi dezamgit pe nimeni cat timp am fost alaturi de voi.Cat despre tine Justin esti un baiat bun,care iti faci treaba asa cum ma asteptam cand am Aplicat aici.Succes in continuare si RAMANETI PE PRIMUL LOC!

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...