Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Guest CristiaNNNN

Nick: Perry

Rank: 2

Perioada: 21-25.05.2012

Motiv: Am 2 lucrari saptamana asta si 2 teze mai exact miercuri si joi si nu am timp sa activez foarte mult , dar activez 1-2 ore/zi

Multumesc :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick: Perry

Rank: 2

Perioada: 21-25.05.2012

Motiv: Am 2 lucrari saptamana asta si 2 teze mai exact miercuri si joi si nu am timp sa activez foarte mult , dar activez 1-2 ore/zi

Multumesc :tiphat:

Doresc sa prelungesc perioada cu 2 zile deoarece mi s-a ars ceva la PC si doar luni il fac :D Am sa intru de pe laptop :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Guest Wapo

Nick: Wapo

Rank: 2

Perioada: Doar pana is revine toata lumea....voi intra...dar nu cum intram deobicei...imi cer scuze...

Motiv: Cainele meu a murit... imi trebe si mie putin timp si si familiei mele....7 ani alaturi de Cleo... iar apoi sa moara chear in fata mea :| nu stiu ce pot sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Fonz.

Rank: Mercenary

Perioada: Pana pe 27 iunie...

Motiv: Pe 27 iunie termin cu examenele,voi mai intra din cand in cand..Sper sa intelegi filtzeR.

Mersi!

Retrag...

O sa imi fac timp sa fac minimul de ore.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Fonz.

Rank: Mercenary

Perioada: Pana pe 27 iunie...

Motiv: Imi pare rau...Chiar nu pot activa cum activam inainte.Dupa examene o sa revin in forta.O sa mai intru in weekend si seara cel mai probabil dar maximi 2 ore.Daca consideri ca tin locul ocupat degeaba ma poti demite.

Multumesc andticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wapo

Rank: 3

Perioada: 7 zile....

Motiv: Nu pot spune motivul....imi cer scuze...

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Rank: 1

Perioada: Pana pe 27 iunie .

Motiv: Pai in primul rand nu mai am acces la net deoarece contractul cu Romtelecom a expirat si astept sa vina alta firma sa inchei un contract cu ei pentru a avea un net "mai bun" . In al doilea rand mai am o sapt. si cateva zile pana voi da examenele si as dori sa ma pregatesc cum trebuie . Imi pare rau dar nu am ce sa fac .

Link to comment
Share on other sites

Nick:Gr3nder

Rank:2

Perioada:minim 1 saptamana

Motiv: Sincer am incercat sa joc sa nu ma las din nou, dar nu se poate e prea mare monotonia si lagul te plictisestui de moarte poate imi va reveni cheful daca nu imi revine intr-o saptamana depun demisia, scuze tuturor voi incerca sa intru la LGS sa ajut, imi pare rau dar nu ma mai pot juca asa, jucam 4fun nu ca sa facem ore... Bafta

Link to comment
Share on other sites

Nick: SunShine

Rank: 1

Perioada: Saptamana asta

Motiv: 1. am examenele de dat 2. mi se misca serverul urat rau de tot si mi se blocheaza ceasul din 30 in 30 de minute.

Inactivitate acceptata !

Sa iei 10 :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...