Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Guest VLd.

Nick:VLd.

Rank:1

Perioada:3 saptamani

Motiv: Sunt plecat din oras la munte,o sa incerc sa mai intru dar nu stiu cat de mult voi putea.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Edie

Rank: 3

Perioada: 1-2 luni.

Motiv: De o saptamana am inceput un proiect cu vechii mei prieteni de pe ... si in maxim 2 saptamani plec in America la niste rude.

P.S: Nu inseamna ca nu o sa mai activez deloc, dar nu la fel ca inainte.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr.Flok

Rank: 1

Perioada: din 18/07/2011 - 31-1/07-08/2011

Motiv: Trebuie sa plec in Anglia , inca nu e sigur 100% daca apare ceva vin cu edit. O sa fiu pe forum activ , si poate si pe server,inka nu stiu ce va fi , stiu doar ca plec la noapte [3:30].

Link to comment
Share on other sites

Guest Seven Souls

Nick: LoVeLess

Rank: 4

Perioada: 4 zile

Motiv: Plec la mare ma intorc marti ,cel tarziu miercuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: FullSpeed

Rank: 4

Perioada: 7 zile

Motiv: Limbaj

2cdtmar.png

ux2jr.png

Asa se face Kile intr-o factiune ? ne rezolvam problemele prin PM la admini , bravo tie , daca erai mare jmecher imi faceai post la plangeri mestere sau ii dateai PM lui game da nu se face asa .

Link to comment
Share on other sites

Salut, si asa se face. Tovarasia in realitate e una, cea din joc e alta, suntem o factiune, dar credema ca toate au o limita. M'am saturat pana peste cap de nesimtirea ta. M-ai jignit si pe mine. Probabil de asta nu aveai emotii m-ai jignit. Ai stiut ca Game nu-ti va face mare lucru' . Orice lucru' in viata se invarte o singura data, dar nu tot timpu' . :)

@ Cat despre partea cu rezolvatu' prin PM, nvm. nu Cred ca exista o rezolvare asupra ta decat ce-a aplicata de Specter [ 10x ] . Daca iti spuneam iar sa taci si sa nu-l mai injuri iar incepeai cu jignirile si la adresa mea cum ai facut si atunci. M-am gandit si la posibilitatea asta. Dar mi-am dat seama ca e o greseala.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Down

Rank: 2

Perioada: 4 - 13 August

Motiv: Plec la mare.

#Sincer imi pare foarte rau ca a picat si SA Supremacy in perioada asta dar nu am ce sa fac, va doresc sa castigati si sa le aratati tuturor de ce suntem in stare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...