Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Nick: eMc.

Rank: 2

Perioada: maxim 3-4 zile, nu stiu sigur.

Motiv: am probleme cu pc-ul, mai bine spus cu placa video sper sa rezolv cat mai repede problema...

#postez de pe laptop.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wiz

Rank: 3

Perioada: Pana sambata/duminica.

Motiv: Am niste probleme personale, nici saptamana asta nu am putut activa foarte mult, revin in forta sambata/duminica. In caz ca rezolv mai repede, pot reveni de vineri.

Link to comment
Share on other sites

Guest raKneT

Nick: raKneT

Rank: 2

Perioada: Pana duminica seara.

Motiv: Sunt plecat din localitate.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RandOm

Rank: 3

Perioada: De sambata(14.04.2012) - pana Luni (16.04.2012)

Motiv: Avand in vedere ca o sa fie pastele,chair nu stiu pe unde senin si cand vin acasa,posibil pe la munte,posibil :dontknow: . In aceasta perioada cred ca o sa mai intru pe server dar nu o sa activez foarte mult timp.

Paste fericit ! :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Rank: 3

Perioada: Cel mai probabil o luna si ceva.

Motiv: Dupa cum ti'am spus sunt in perioada tezelor si la numai o saptamana - 2 distanta o sa am de dat doua examene ce imi vor decide viitorul. Voi intra si in joc ,dar numai vinerea sambata si duminica probabil. In caz ca ocup un loc aiurea ma anunti si il eliberez. Pana atunci ... Toate cele bune si spor la joc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SunShine

Rank: 2-Mercenary

Perioada: Cam o luna.

Motiv: Imi pare rau dar am sa incep sa activez din ce in ce mai putin deoarece sunt la sfarsit de clasa a8-a si am multe teze,simulari si mai ales examene. Aceste testari vor decide unde merg mai departe. Sper sa fiu inteles..

*Scuze pentru postul de la Discutii.:D

Link to comment
Share on other sites

Nick: K1ndl3r

Rank: 1-Street Thug

Perioada: Cam o luna si o saptamana

Motiv: Sunt la sfarsit de clasa a 8-a si in perioada asta am de dat teze , trebuie sa ma pregatesc de examenele finale.Aceste teste imi vor decide viitorul . O sa activez vinerea,sambata , duminica poate . Sper ca o sa fiu inteles .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...