Jump to content
lego_kid

Aplicatii Grove Street

Recommended Posts

• Nickname: ExTrEm

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: In F.B.I (rank 5)

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/823/samp045m.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte) : ExTrEm sa nascut in orasul Los Santos parinti lui aveau bani foarte multi el a trait foarte bine cand a crescut la lvl 3 tatal lui a fost omorat de un membru din gangul san fiero rifa pt bani avea ceva afaceri cu el mama mea a trait mai 1 an atunci am avut lvl 4 ea a murit era bolnava cu inima eu de la lvl 4 am inceput sa ii ajut pe grove street la kill,war atunci am invatat de la ei sa ma lupt cu deagle de la 2 membri grove street atunci eu am ramas fara bani ca nu stiam sa fac afaceri nu stiam prea bine si am pierdut tot atunci mia prins bine ca mor invatat cei 2 membri grove street sa ma lupt cu deagle atunci mam impretenit cu ei si am inceput sa ii ajut la kill,war mai mult ca ma lasau si cei lanti membri sai ajut si cand am facut lvl 6 mam intalnit cu avel rifa si lam omorat iam spus asta e pentru tatal meu dupaia mia spus 3membri din grove street sa intru in acel gang ca is pregatit a zis ca au vazut la kill ca am fost bun si atunci mam decis sa intru in grove street pentru ca acei membri mau incurajat acum vreau sa intru in grove street sa fiu de partea lor dar inca nu se stie daca o sa fie primit de liderul The_Game

Informatii din viata reala:

• Nume:Cosmin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : Dupa amiaza 8-9 ore,weekend all day

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? :Este o factiune de nota 10 din care merita sa faci parte.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nerabdator,Sincer,optimist,spirit de echipa

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ProJeCt

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: - SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img198/8196/samp039cq.png&via=mupload&newlp=1#

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte) : ProJeCt sa nascut in orasul Los Santos un oras mic si sarac in care el sa gandit sa fie un hot de masini pe care apoi sa le vanda pentr-u bani din care sa-si castige painea ,zilele au trecut i-ar el vrea sa intre intr-o factiune grove street unde va avea o echipa si isi va gasi gloria alaturi de gangul si va face spaima prin strazile din los santos el stie ca sunetul armei doar odata este auzit si cand te nimereste nu mai poti fi salvat de nimic si ia acest risc in serios,el acum asteapta un raspuns de la capul familiei grove street.

Informatii din viata reala:

• Nume: Irimescu Andrei

• Varsta: 20

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresto

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 8-11 7-11

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pt ca este o factiune belea , super smechera

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Bun,lucrez bine in echipa, intelegator

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: aNNdreI

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Inainte de wipe:PD,NG,GRove StreeT,The Triads,F.B.I,License Faction Dupa Wipe: Scoala

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: PD-rank 3

• Nickname-uri precedente: OuTcasT

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/9/samp001tx.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Intr-o zi de 28 Martie 2010 intr-una dintre cele mai luxoase camere ale motelului din Los Santos a luat naste un copil foarte mic.Mama sa l-a numit aNNdreI deoarece ii era foarte drag.Cativa ani mai tarziu el a inceput sa se descurce singur si a plecat de acasa multa vreme.Scopul lui era sa invete locurile din toate cele 3 orase deoarece stia ca o sa-i foloseasca foarte mult cand va fi mare.Strazile orasului Los Santos erau controlate de cele doua aliante.Intr-o zi cand afara tuna aproape ca nu se mai putea vedea nimic aNNdreI a plecat pana la Burger Shot pentru a-si cumpara ceva de mancare.El era foarte costient ca daca il va prinde politie va iesi rau deoarece el nici nu impliniste varsta pentru a-si lua carnet de conducere si nici nu respecta regulile de circulatie.Odata ajuns la Burger el a intrat in incapere si-a cumparat tot ce a avut de luat si dupa care a iesit linistit pe usa restaurantului.Afara il asteptau 3 mafioti care l-au rapit si l-au dus pe plaja orasului Los Santos si au vrut sa il omoare cu sange rece.Dar la un moment dat un om imbracat la costum,cu ochelari negri s-a ivit in calea mafiotilor care i-a omorat special pentru a-l salva pe aNNdreI.Acel om era platit pentru a face acest lucru.Dupa cateva minute dupa ce i-a omorat pe mafiotii care erau cat pe aci sa il omoare pe piticul aNNdreI,a venit l-a el ia oferit ajutor medical pentru a nu muri dupa care l-a urcat in masina lui si au plecat amandoi spre spitalul din Los Santos.Aici medicii au facut tot efortul pentru a-l salva pe aNNdreI de la moarte.Dupa doar 7 zile aNNdreI a iesit din spital si a promis ca se va altura membrilor Grove StreeT si impreuna cu The_Game si ceilalti membri vor pleca pe urma mafiotilor pentru a-i omora cu sange rece.

Informatii din viata reala:

• Nume: Zatreanu Andrei

• Varsta: 16

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cam 4-5 ore si joc de la 08:00-12:30 si de la 17:30 pana pe la 23:30

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? deoarece din cate am vazut acuma dupa wipe este una dintre cele mai unite si face fata cu brio oriunde

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi place mult jocul in echipa;)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mugur

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: lsv (rank3) grove (rank4)

• Nickname-uri precedente: Mugur95

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/69/samp000ve.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mugur s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. Mugur avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. Mugur a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, Mugur a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor The_game. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. Mugur era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment Mugur si-a depus CV-ul catre factiunea Grove Street si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mugur

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rosiori de Vede

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : multe ore ...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pt ca este o buna factiune respectata si am experienta de 8luni in grove

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Ares

• Level: 6 cu rp de 7

• Sex: m

• Factiuni precedente: Mafia

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Mafia - 2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: dfwwth.png

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ares s-a nascut in Orasul Los Santos in urma cu 17 ani.La putin timp dupa nasterea lui,tatal sau a fost arestat pentru ca a batut un taximetrist.Taximetristul,era defapt un renumit mafiot,care l-a omorat pe tatal lui Ares in timp ce acesta era in inchisoare.Ramas fara tata,Ares a inceput sa faca bani cum putea si el.Pescuia cate un peste iar apoi il vindea la oamenii bogati,iar acestia ii dadeau mici sume de bani.La un moment dat,acesta a crescut si a invatat sa conduca masini,asa ca s-a angajat ca taximetrist.Nu se faceau foarte multi bani,iar aceasta meserie era si foarte periculoasa,deoarece taximetristii erau jefuiti de membrii gangurilor care dominau strazile.Intr-o zi,un membru ballas a incercat sa il atace pe Ares,insa acesta a reusit sa fuga.In timp la cunoscut pe liderul The mafia , Otz3larul si doreste sa intre in The Mafia. Dupa ce a intrat totul a fost bine si frumos pana cand la un moment dat unii au facutpe interesantii si s-a stricat atmosfera din factiune. Dupa ce a parasit Mafia, Ares a hotarat ca cel mai bine pt el e in Grove, langa adevaratii "banditi"

Informatii din viata reala:

• Nume: Silviu

• Varsta: 17

• Sexul: m

• Orasul in care locuiti: Oravita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 8-11 si seara dupa ora 18

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? e o factiune serioasa

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: am simtul umorului foarte bine dezvoltat..

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: .Pinkkyy.

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: Mr.Black , RazvaNeL

• Poza cu /stats: estf0m.png

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): .Pinkkyy. s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. .Pinkkyy. avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. .Pinkkyy. a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, .Pinkkyy. a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor The_Game. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. .Pinkkyy. era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment .Pinkkyy. si-a depus CV-ul catre factiunea Grove Street si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu

Informatii din viata reala:

• Nume: Razvan

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? timpul meu liber adica de la 13 pana seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pentru ca este un gang respectat unit si cu membri foarte buni

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: DieseL

• Level: 7

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: Inainte de wipe: DNB(Da Nang Boys)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Triads rank 4

• Nickname-uri precedente: Bliz0rd

• Poza cu /stats: 2dmayqb.jpg

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520

• Biografie (minim 100 de cuvinte): DieseL S-a Nascut In 1993 Intr-un Cartier Raufamat Din Marele Oras San Fierro. Tatal Lui Era Un Mecanic Obisnuit Si Mama Era Casnica. In 2010 sa hotarat sa plece de akasa sa intre intr-o mafie buna el sa gandit la Grove Street. Stiind Ca e Intr-un Alt Oras Ai-a Luat o Slujba Pentru a Lua Un Bilet De Avion Aana In Los Santos.El S-a Gandit Sa Se Faca Un Hot De Masini Pentru A Face Niste Bani Rapizi. Intr-o saptamana DieseL a reusit sa Stranga bani pentru bilet de Avion Spre Los Santos Si S-a Dus Sa Vorbeasca Cu Liderul Mafie Grove Street.

Informatii din viata reala:

• Nume: Florin.

• Varsta: 17.

• Sexul:Masculin.

• Orasul in care locuiti: Braila.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cam 9-10 Ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Eu Zic Ca Este Cea Mai Organizata Factiune.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Mai Nimik.

Link to comment
Share on other sites

Guest reZard

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: reZard

• Level:6

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: 2jbns7a.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): reZard s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie bogata. Datorita excesului de bani acesta a incercat sa ii cheltuie in cat mai multe feluri posibile. A ajuns sa dea toti bani pe droguri si isi petrecea majoritatea timpului pe strazi. La varsta de 18 ani tatal lui a fost inpuscat din cauza unor probleme cu cei din Ballas, cand se ducea sa ii cumpere o masina de lux. reZard a jurat sa isi razbune tatal, planuindusi sa intre in Grove. Si-a facut multi prieten si este cunoscut de toti membri acestui gang. Dupa o perioada de mai bine de 3 ani, acesta afla in sfarsit cine i-a omorat tatal, reusind intr-un final sa il razbune. De atunci reZard este un membru respectat Grove si nu ii va parasi niciodata

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta:18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: intre 2 - 4 ore pe zi, mai ales seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Deoarece este o factiune de viitor :P

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Am dat edit deoarece nu mergea linku cu poza de la stats

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: RobyRap

• Level: 6

• Sex: m

• Factiuni precedente: ballas,ust

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/94/samp036ac.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408503&pid=5798486&st=0&#entry5798486

• Biografie (minim 100 de cuvinte): RobyRap s-a nascut in Los Santos . Acesta facea parte dintr-o familie foarte saraca . Banii lor proveneau din droguri si alte afaceri ilegale . El avea 5 frati . De fiecare data cand se intalneau , se luau la bataie , deoarece ei crescusera in cartiere diferite si nu se suportau unul pe altul . Cel mai mic , era bun cu mine si imi explica ca eu nu trebuie sa fac asa ceva. El crescuse in Las Ventura , departe de fratii sai . Incetul cu incetul RobyRap a inceput sa inteleaga cum sta treaba cu afacerile ilegale . Fratele sau cel mic a fost ucis de o banda numita BaLLas . RobyRap vrea sa se razbune , stiind ca Grove Street sunt dusmani cu BaLLas de cand lumea si pamantul . Acum este unica sansa a lui Robyrap si totul depinde numai si numai de The_Game.

Informatii din viata reala:

• Nume: Roby

• Varsta: 17

• Sexul: m

• Orasul in care locuiti: dr tr severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 8-14 si seara dupa ora 20

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? o factiune cu o mare istorie in spate....si este foarte bine organizata

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: pun suflet in ceea ce fac.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: reZard

• Level:6

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: 2jbns7a.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): reZard s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie bogata. Datorita excesului de bani acesta a incercat sa ii cheltuie in cat mai multe feluri posibile. A ajuns sa dea toti bani pe droguri si isi petrecea majoritatea timpului pe strazi. La varsta de 18 ani tatal lui a fost inpuscat din cauza unor probleme cu cei din Ballas, cand se ducea sa ii cumpere o masina de lux. reZard a jurat sa isi razbune tatal, planuindusi sa intre in Grove. Si-a facut multi prieten si este cunoscut de toti membri acestui gang. Dupa o perioada de mai bine de 3 ani, acesta afla in sfarsit cine i-a omorat tatal, reusind intr-un final sa il razbune. De atunci reZard este un membru respectat Grove si nu ii va parasi niciodata

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta:18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: intre 2 - 4 ore pe zi, mai ales seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Deoarece este o factiune de viitor :P

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Am dat edit deoarece nu mergea linku cu poza de la stats

Scuzati-ma , imi accept warn'ul. http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408379

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mr.Razvy

• Level: 6

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: sfr

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: Aizeron

• Poza cu /stats: /stats

• Link catre cererea de demisie: - (mi-am dat demisia de 1 luna si ceva)

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mr.Razvy s-a nascut intr-o familie saraca , avand multi frati . Vazand neajunsurile vietii a plecat de acasa la frageda varsta de doar 10 ani . Umbla pe strazile Los Santos-ului incercand sa faca un ban . Pe vremea aceea se ocupa cu furturi mici , era un mic hot de buzunare . Pe timp ce crestea , era si dorinta de a face bani mai multi , nevoile cresteau . A inceput sa sparga magazine , neavand frica de fortele de ordine . Acum a aflat de existenta unui gang in Los Santos , Grove Street si a decis ca este locul potrivit pentru el si spera ca aici isi va regasi linistea sufleteasca iar membrii gang`ului sa ii fie ca o familie .

Informatii din viata reala:

• Nume: Razvan

• Varsta: 17

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 12-18 si seara de la 19

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune puterinca, organizata, Grove RuLLzzzZ

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Monster

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: UST

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: eMCee, Calvin

• Poza cu /stats: sa-mp-745.png

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408503&pid=5800064&st=0&#entry5800064

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Monster s-a nascut in Los Santos. Pentru ca era destul de sarac acesta s-a hotarat sa isi ia un job. Jobu-l ales a fost de Car Jacker. Monster nu facea foarte multi bani din furtul masinilor, insa acest job ii asigura "un trai decent". Dupa ce s-a facut destul de cunoscut acesta s-a hotarat sa intre in Grove Street. Aici a petrecut foarte mult timp si se simtea bine alaturi de noua sa familie. Dupa o lunga perioada petrecuta aici pentru Monster lucrurile nu au mai decurs la fel ca inainte. Datorita unei invitatii in hitman agency acesta a pasait gangul. La scurt timp dupa aceasta el si-a dat seama ca facuse o mare greseala si acum doreste sa se alature din nou gangului.

Informatii din viata reala:

• Nume: Dan Silviu

• Varsta: 16

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4 ore: dimineata si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece aici sunt cei mai multi si cei mai buni prieteni ai mei.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Numele meu este Hamsik,m-am nascut intr-un cartier din Los Santos intr-o familie numeroasa,insa la nasterea mea am ramas doar cu fratele meu,ceilalti au fost omorati de catre membrii Ballas.Am crescut alaturi de fratele meu cu care faceam afaceri cu pescuit si furt de masini pentru a castiga o paine.Mai tarziu fratele meu a fost si el omorat de membrii Ballas iar eu m-am hotarat sa ma alatur gangului Grove Street pentru a-mi razbuna familia si sa ajut organizatia Grove sa ajunga cat mai sus.

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: .Pinkkyy.

• Level: 6

• Sex: M

• Factiuni precedente: DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: Mr.Black Razvanel

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Numele meu este .Pinkkyy,m-am nascut intr-un cartier din Los Santos intr-o familie numeroasa,insa la nasterea mea am ramas doar cu fratele meu,ceilalti au fost omorati de catre membrii Ballas.Am crescut alaturi de fratele meu cu care faceam afaceri cu pescuit si furt de masini pentru a castiga o paine.Mai tarziu fratele meu a fost si el omorat de membrii Ballas iar eu m-am hotarat sa ma alatur gangului Grove Street pentru a-mi razbuna familia si sa ajut organizatia Grove sa ajunga cat mai sus.

Informatii din viata reala:

• Nume: Razvan-Sebastian

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6 ore la pranz si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece aici sunt cei mai multi si cei mai buni prieteni ai mei.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Uite Pinkyy,vezi cum te dai de gol singur?Ai uitat sa stergi biografia pe care trebuia sa o modifici.Urat.Nu te mai obosi sa aplici la grove.Si ti se pare tie ca ai intrat deja in Grove,de ai semnaturi cu Grove Street?

Respins!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: KiD

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: pd

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: nasu' mafiei

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/196/samp375a.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408471&view=findpost&p=5801601

• Biografie (minim 100 de cuvinte): KiD s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Parinti lui erau niste tarani care munceau toata ziua sa ii asigure lu’ KiD o viata decent.La varsta de 6 ani el il ajuta pe tatal sau la munca .Stia cum e sa fii sarac.Trecuse 10 ani si KiD crescuse , stia ce isi doreste de la viata si vroia sa isi ia viata in maini.A fost inrolat in armata pentru a devein barbat.Dupa ce a terminat armata s-a inrolat in politie.Timp de 5 luni de zile el a aparat orasul de infractori, a intervenit in traficul de droguri si de arme, si a asigurat linistea cetatenilor.Dupa 5 luni de zile ajunsese sa fie locotenent.Tradat de prieteni el a fost nevoit sa iasa din politie.A stat un timp pe bara, gandindu-se la ce va urma sa faca.A ales sa I se alature lu’ Junyoru in gangul Da Nang boys.Aici a invatat ce inseamna sa lupti pentru onoare si faima.Crezand ca e timpul sa iasa el s-a mai alaturat o data politiei dar in zadar.Dupa niste zile de cugetare a fost indrumat de prieteni sa intre intr-o mafie pentru ca acolo e viata adevarata.Asadar el a intrat in The Triads.Aici a omorat rivali la greu.A adus suprematia de partea mafiei si a dominat tot.Dar s-a saturat de atata treaba murdara .

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu Gabriel

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?fara numar

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? ca pot

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: vLN0994

• Level: 6

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: NG si PD rank 4 dar inainte de wipe

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 2lbnjlu.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): vLN0994 s-a nascut in Los Santos. Pentru ca era destul de sarac acesta s-a hotarat sa isi ia un job. Jobu-l ales a fost de Car Jacker. vLN0994 nu facea foarte multi bani din furtul masinilor, insa acest job ii asigura "un trai decent". Dupa ce s-a facut destul de cunoscut acesta s-a hotarat sa intre in Grove Street. Aici a petrecut foarte mult timp si se simtea bine alaturi de noua sa familie. Dupa o lunga perioada petrecuta aici pentru eMCee lucrurile nu au mai decurs la fel ca inainte. Datorita unei invitatii in hitman agency acesta a pasait gangul. La scurt timp dupa aceasta el si-a dat seama ca facuse o mare greseala si acum doreste sa se alature din nou gangului.

Informatii din viata reala:

• Nume: Vali

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7-8 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? imi place aceasta factiune

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...