Jump to content
lego_kid

Aplicatii Grove Street

Recommended Posts

Guest Yorker.

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: uYork

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: ----

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: pe vechiul GM rank 3 in Grove Street

• Nickname-uri precedente: SeManTic

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/163/samp004xfx.png/

• Link catre cererea de demisie: ----

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

uYork ,poreclit asa de baietii din cartierul Brooklyn din New York , este un baietan de 18 ani ,care isi face de cap cu droguri ,arme . Cand avea 14 ani a fugit de`acasa..nu a mai putut suporta faptul ca parintii lui il tot stresau cu scoala..sa invete..sa ajunga ceva in viata asta . S-a hotarat s-a o ia pe cont propriu ..si fuge de-acasa la un var de-alui din cartierele pline de gangsteri din New York . A fost un baiat destept..si-a croit singur viata..si si-a facut o reputatie buna . Acum este respectat de toata lumea , si in acelasi timp si ofera respect tuturor . Ii place mult viata de Gangster ,si de-aceea doreste sa se alature celor mai puternici din oras Grove Street Gang .

Informatii din viata reala:

• Nume: Sorin

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5..6 , dupa ora 14

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Grove va ramane mereu o legenda . si oricine ar dorii sa faca parte . Este cel mai tare..si cel mai frumos gang.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Nesta

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: pe vechiul gm .. rank 4 la medici

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: http://img40.imageshack.us/img40/388/samp003fh.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Nesta era un baiat lipsit de griji pana in prezent cand a vazut ca fratele lui mai mare a parasit gangurile de cartier si s`a dus de partea legii . Nesta este unul cu un alt stil de viata .. nu asa priceput ca fratele mai mare si cu acea experienta dar incepe sa`l urasca pe fratele lui care e politist si sa intre intr`un gang unde spera ca e foarte bine si v`a pune capat pacii . El si`a dat seama ca pe vremurile cand domina fratele sau in mafie .. erau waruri si politia nu avea nici o sansa sa invinga mafiotii dar in ziua de azi nu mai e cum a fost de aceea doreste sa intre in Grove pentru a aduce inapoi in prezent vremurile de demult :( .

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Drobeta Turnu Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7 , deobicei dupa ora 14

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este cel mai frumos gang. Si cel mai respectat

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: DarkComY

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: toate(mai demult,inainte de wipe)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5,News Reporter,si tot 5,in Medics,da demuuuult

• Nickname-uri precedente: Cosmyn007,Piciul

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/577/samp004ri.png/

• Link catre cererea de demisie: eram civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mai demult,pe cand tara noastra era tanara ( :)) ) ,un om(sau nu?),Cosmyn007,s-a inrolat in NR,pt a isi ajuta tara...Apoi a trecut prin LCN,Killers,si pana la urma prin toate factiunile.Apoi,dupa primul mare wipe,a trecut din nou prin toate factiunile(cele noi),apoi s-a intamplat ceva,si s-a lasat.(de joc).Acum s-a intors in forta,sub un nou nume,DarkComY,si vrea sa domine lumea facand parte din factiuna Grove :D

Informatii din viata reala:

• Nume: Cosmyn

• Varsta: 19

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Tirnaveni

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : Peste 4-5

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Pentru ca vreau sa fac parte din umbrele orasului,acolo unde se intampla infractiunile,crimele,gangwar-urile.Vreau sa fac parte din criminali!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Glumet,Carismatic,bun tragator cu deagle,experienta in jocuri online

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Diablo

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: inainte..de wipe..am avut rank 4 la majoritatea factiunilor.

• Nickname-uri precedente: WoLfman

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/19/samp022ek.png/

• Link catre cererea de demisie: eram civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Era...o zi frumoasa, in maternitatea Los santos..atunci sa nascut,un baiat..pe nume Diablo.El avea parinti,iubitori...muncitori....la varsta de 16 ani..Diablo a primit..a fost nevoit..sa plece in orasul Las venturas..pentru o vreme...Cand sa intors..acasa....era cu totul alt,om.Parintii sai nul mai recunosteau....devenise un delicvent, datorita prietenilor sai...care erau dealari de arme...si masini.Asa a,devenit Diablo...un carjacker..respectat in orasul sau,natal.Datorita...job'ului sau,el avea foarte multe,probleme...cu legea,asa ...a ajuns in marea inchisoare din Los santos...acolo a reusit ca cunoasca un om...pe nume Carl Johnson...care ia povestit...despre familia sa...Carl...la sfatuit sa alture familiei sale..Acum Diablo..spera ca va fii primit..in marea familia Grovee Street.

Informatii din viata reala:

• Nume: Dan

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? :in jur de 4-6 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Pentru..ca e o factiune...cu o poveste...frumoasa in spate! Colegi...excelenti ,lider nemaipomenit.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Sunt sociabil,cu simtul umorului..imi place...lucrul in echipa.

0

Link to comment
Share on other sites

• Nickname : sPik3

• Level : 2

• Sex : Masculin

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank : -

• Nickname-uri precedente : Mr_Sp1k3

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/233/samp007kr.png/

• Link catre cererea de demisie : -

• Biografie - sPik3 s-a nascut in Los Santos alaturi de tatal si mama sa pe data de 22/04/1993.Cand sPik3 implinea 15 anisori tatal si mama sa au plecat din tara atunci sPik3 isi incepe viata.La varsta de 18 ani a primit un job de hot de masini .Cu timpul sPik3 era tot mai apropiat de gansteri ,manca impreuna cu iei si ii ajuta in diferite cazuri.

Intr-o zi cand sPik3 se indrepta spre dropcar este tras pe dreapta de un politist care ai cere actele masini el nu le avea masina fiind furata fuge si este prins si arestat. . Inainte ca sPik3 sa fie condamnat pentru 2 ani de zile el ii lasase toata averea unui prieten bun .Dupa 2 ani de zile petrecut in parnaie alaturi de boschetari sPik3 iese din puscarie si hotarat sa se razbune pe politatiul care la bagat la puscarie . Acuma sPik3 vrea sa se razbune pe politaiul care la bagat la puscarie.

Informatii din viata reala:

• Nume : Florin

• Varsta : 18

• Sexul : Masculin

• Orasul in care locuiti : Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece imi place mult factiunea grove si am mai fost in factiune acum cateva luni.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : -

Link to comment
Share on other sites

Guest comeHere

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: bibeLOW

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: The Mafia ( pe LM )

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2 ( the mafia)

• Nickname-uri precedente: eMare , HighClass ,

• Poza cu /stats: 11r3g61.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Eram o data pe Front in orasul Los Santos , am scapat de instructie si-acum sper sa am mai mult timp sunt intr-un tren militar ce ne duce spre LV lent momentan dinspre orizont aud doar sunete de bombardament o sa participam la eliberearea orasului, nu cred ca va dura mult suntem toti entuziasmati, eu unul parca simt ca o sa-i ingropam in pamant va transmit cu drag toate cele bune, in fiecare gara am fost intampinati in urale de multa lume gazeta locala scrie ca suntem pregatiti bine

te rog sa ma crezi c-ai fi fost tare mandra de mine

sunt un norocos soldat in regimentul de infanterie

razboiul nu-i atat de dur, veteranul ala nebun nu incerca decat sa ne sperie maine ajungem la linia de front, noi ii spunem "ziua cea mare" am facut o poza in uniforma mea, o s-o primesti luna viitoare ard de nerabdare sa-l snopesc pe Otz3larul cu patul pustii mele am inteles ca sunt slabiti si au destule probleme stiu ca suntem de partea raului si avem sorti de izbanda am invatat in cazarma ca avem o putere crunta, a noastra armata e neinfranta!

Informatii din viata reala:

• Nume: Eduard Catalin

• Varsta: 21

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5-6 cateodata 9-10

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Mi-am dorit de mult sa fiu in Grove Street

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un bun killer !:D

bibeLOW - acceptat pentru teste

BlackOutCRYS. - respins

sabiN - acceptat pentru teste

alin18 - respins

marker - respins

XpLoD3 - respins

bRiaN - acceptat pentru teste

CrazyWinn - acceptat pentru teste

axelutz - respins

Hamsik - acceptat pentru teste

Mai sunt acceptat sau nu ?:D

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Toxic_girl

• Level:2

• Sex:feminin

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:rank 5 LF inainte de wipe

• Nickname-uri precedente:Taxi,Medics,News Reporter,License Faction,Bikers

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/841/samp013tw.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Toxic_girl a trait in SF o viatza cu droguri si crime .Familia ei sa mutat in LV fara Toxic_girl. Ea singura a facut scoala si a lucrat in License Faction. Dupa ce a adunat bani sa mutat in LS si sa indragostit de lidera din License Faction . Dupa 3 saptamani sa dus in LV dupa familia ei si ia gasit pe toti din familie morti . Cand sa intros in LS a aflat ca lidera a fost violata si Toxic_girl sa suparat . A iesit din Licnese faction si dupa mult timp a continuat sa omoare si sa ucida . Ea cauta un gang ca sa o ajute.

Informatii din viata reala:

• Nume:Alexandra

• Varsta:17

• Sexul:Feminin

• Orasul in care locuiti:Verona

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?2-3

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?To protect my family si sa va ajut

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Orange

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Rank 5 in DNB inainte de Wipe.

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 2ytpcnt.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Orange s-a nascut in LS. Si-a strans greu niste bani ca sa traiasca. Acum, incearca sa faca rost de bani ca sa isi cumpere arme si droguri. Sper ca, alaturi de viitori colegi din Grove sa castige bani si sa isi impuna respectul si puterea asupra celorlalte gang-uri.

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Oradea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3 ore - Dimineata

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Vreau sa intru intr-o factiune.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mugur

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: lsv (rank3) grove (rank4)

• Nickname-uri precedente: Mugur95

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/m/52/145/samp003sn.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mugur s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. Mugur avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. Mugur a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, Mugur a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor The_game. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. Mugur era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment Mugur si-a depus CV-ul catre factiunea Grove Street si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mugur

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rosiori de Vede

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : multe ore ...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pt ca este o buna factiune respectata si am experienta de 8luni in grove

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest gabyboss73

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:gabyg

• Level:2

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:G@by;)

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/580/samp000de.png/

Uploaded with http://imageshack.us

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):M-am nascut los santos intr-o familie de traficanti de droguri si arme .Am copilarit cu ak 47 si deagle-ul neavand nici un prieten.MI-am pierdut parintii in urma unui war la motel in care balasul mi-a omorat parintii.Crescand pe strazile Grove-ului mi-am facut prieteni membri ai gangului vanzandu-le arme si droguri.Am participat si eu la unele rafuieli alaturandu-ma prietenilor din gang.De mic imi doream sa fiu ca tatal meu un gangster respectat in Grove .Tata m-a invatat sa manuiesc deagleul asa cum numai el o stia face ,iar mama m-a invatat care imi sunt aliatii si dusmanii explicandu-mi ca binele invinge raul. Acum ajuns la maturitate doresc sa fac parte din acest gang pentru a ma razbuna pe dusmanii care mi-au omorat parintii in war.

Informatii din viata reala:

• Nume:Gaby

• Varsta:18

• Sexul:masculin

• Orasul in care locuiti:Nasau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4 in intervalul 17- 22

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?ca imi place grove-ul si am multi prieteni

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

DarkComY - Respins.

Diablo - Acceptat pentru teste.

sPik3 - Acceptat pentru teste.

bibeLOW - Refa cererea.

Toxic_girl - Acceptata pentru teste.

Orange - Respins.Biografie prea scurta + asta e motiv ?" De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Vreau sa intru intr-o factiune."

gabyg - Acceptat pentru teste.

Mugur - Acceptat pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Berky

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Triadele

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: None

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/708/samp243t.png/

• Link catre cererea de demisie: None

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Berky s-a nascut in orasul Los Santos la data de 12 martie 1996 avand greutatea de 3600 grame si inaltimea de 22 centimetrii. El facea parte dintr-o familie linistita. Tatal lui era militar iar mama lui era invatatoare. Insa el nu semana cu niciunul dintre ei deoarece ii placea foarte mult sa fie gangsta. S-a documentat despre primul mafiot Corleone si despre semnificatia cuvantului "gangsta". Ii placea foarte mult traficul de arme si de droguri. El ii ajuta pe cei din grove cu tot ce putea cand era mic. Era denumit LittleBoy. Insa acum este indeajuns de mare si de priceput incat poate aplica la factiunea dorita si asteapta raspunsul liderilor.

Informatii din viata reala:

• Nume: Olteanu Berky ( berky este numele meu adevarat,am dubla cetatenie )

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6h+ in timpul saptamanii si 9h+ in weekend.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca este o factiune serioasa,puternica si organizata .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: None.

Link to comment
Share on other sites

Guest comeHere

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: bibeLOW

• Level: 2 , am rps de 4 dar nu am bani xD

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: inainte de wipe (The Mafia)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2

• Nickname-uri precedente: eMare , HighClass ,

• Poza cu /stats: 1o2ijk.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Eram o data pe Front in orasul Los Santos , am scapat de instructie si-acum sper sa am mai mult timp sunt intr-un tren militar ce ne duce spre LV lent momentan dinspre orizont aud doar sunete de bombardament o sa participam la eliberearea orasului, nu cred ca va dura mult suntem toti entuziasmati, eu unul parca simt ca o sa-i ingropam in pamant va transmit cu drag toate cele bune, in fiecare gara am fost intampinati in urale de multa lume gazeta locala scrie ca suntem pregatiti bine

te rog sa ma crezi c-ai fi fost tare mandra de mine sunt un norocos soldat in regimentul de infanterie razboiul nu-i atat de dur, veteranul ala nebun nu incerca decat sa ne sperie maine ajungem la linia de front, noi ii spunem "ziua cea mare" am facut o poza in uniforma mea, o s-o primesti luna viitoare ard de nerabdare sa-l snopesc pe Otz3larul cu patul pustii mele am inteles ca sunt slabiti si au destule probleme stiu ca suntem de partea raului si avem sorti de izbanda am invatat in cazarma ca avem o putere crunta, a noastra armata e neinfranta!

Informatii din viata reala:

• Nume: Eduard Catalin

• Varsta: 21

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 chiar si mai mult 9-10 in week-end

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Vreau sa ajut cum pot si aceasta factiune sa fie cea mai "buna".

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mr.Andy

• Level: 2

• Sex: M

• Factiuni precedente: -LSV,Mafia,Triads

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -4

• Nickname-uri precedente: Andy2010

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): MrAndy s-a nascut in Los Snatos.Nascandu-se intr-o familie saraca el a fost nevoit sa faca singur rost de bani.A inceput sa vanda arme si droguri celor din groove.Cei din Groove vazand ca le este de folos au fost de acord sa il accepte in gang si sa le plateasca datoriile familiei sale . Mr Andy mai are un copil rasfatat JusinPA ,dar eh.. nu iti poti alege familia :(

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 16

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 2-3 ore ,seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Este o faciune serioasa

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: - Sanatate si Virtute

Link to comment
Share on other sites

Guest bento_boy

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: benTo

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: S T A T S

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): BenTo s-a nascut in orasul Los Santos alaturi de familia sa, de mic era pasionat de arme si tot felul de obiecte ilegale. Intr-o zis dis-de-dimineata sa auzit focuri de arma, toti eram speriati... Seful Clanului Ballas a intrat in casa tinand in mana un Pistol de Calibru 380 cu tinta spre noi. Ne-am predat... Seful Clanului ne-a dus intr-o casa si ne-a obligat sa spunem tot ce stim despre Clanul Groove Street, noi stiam multe detalii dar am tacut, tatal meu nu a vrut sa scoata nici-un cuvant, dar un membru al Clanului mi-a omorat tatal... apoi ne-a eliberat. Insa eu am discutat cu Clanul Groove si am luat intelegerea da a elimina Clanul Ballas, asa ca iam provocat la un war... insa noi fiind mai multi am castigat si am jurat ca voi fi aproape de familie si de Clanul Groove Street. Mama nu a fost de acord sa ma alatur Clanului Groove Street, ea vroia sa fiu un politist capabil , dar eu nu vroiam , cu greu mama a inteles situatia si mi-a dat acordul de a ma alatura Clanului Groove Street !

Informatii din viata reala:

• Nume: Daniel

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Targu Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2-3h dimineata si 2-3h seara !

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este un gang unit si puternic !

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Sidelol

• Level: level 2

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/33/samp001yl.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Sidelol s-a nascut in anul 1994 intr-un oras pe nume Los Santos. Pe acea vreme fiecare era de capul lui. A crescut si a supravietuit singur de la varsta de 9 ani, adapostindu-se pe unde apuca, deoarece parintii lui l-au parasit, tatal sau a plecat in alt oras cu o amanta iar mama lui a fost inpuscata pe strada in plina zi de niste hoti de banci. De la moartea mamei lui el a ramas complet singur, castigandu-si existenta fura de la oamenii dupa strada, complice la furarea masinilor, si mai multe. El ajunsese sa nu mai aiba sa ce manance si incepea sa fure din magazine pentru a supravietui. Sidelol a inceput sa fure masini, si sa omoare oameni, s-a inprietenit cu niste membri din Grove Street, cu care facea diferite crime. Din acel moment Sidelol "s-a atasat" intr-un fel de Grove Street, si isi depune un CV pentru a intra in dorinta lui, pe care credea ca niciodata nu o poate avea, sa-si intemeieze familia de foarte multi timp uitata.

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex

• Varsta: 17 (28.05.2010) mai am putin si fac 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Craiova

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? imi pretec mult timp in acest joc, in intervalul 9:00-10:30 (dimineata) si 19:00+ pana cand ma plictisesc...sunt la scoala de dupamasa.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place viata de strada.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Vreau sa ma inteleg bine cu toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Robyca

• Level: level 2

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: -

•poza stats: http://imageshack.us/photo/my-images/832/samp030j.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Robyca s-a nascut in Orasul Lv,De mic copil nu a fost dorit fiind adus pe lume dintr-o greseala.Parintii nu l-au dorit nici o data.Parintii lui erau niste betivi.alcoolisti:)).A fost dat la orfelinat la varsta de 10 ani, A stat acolo cam 4-5 ani,cand la varsa de 15 ani a fugit din orfelinat.S-a apucat de prostii,vindea masini.consuma droguri,+mai lucra pentru o banda de mafioti!La varsta de 21 ani s-a reunit cu familia sa,Acestia erau in Orasul VASLUI.Dupa 1 an se intelegea ft bine cu parintii,ii iubea forte mult!Insa intr-o zi Robyca cand a venit acasa,sia gasit parintii morti. Acestia fusese omorati de niste mafioti the mafia! Sa hotarat sa intre in grove sa-si razbuna parintii.

Infomatii din viata reala:-

• Nume: robert

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: VS

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2-3 pe zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? sa ajut

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: sanatate

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: kNN

• Level: level 2

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente:- _Radytzu_

•poza stats: 10qghl4.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): kNN sa nascut intr-un oars plini de gangsteri de aceea a dorit sa se faca CarJacker a vandut masini o perioada facand bani pentru a se intretine atat pe el cat si pe familia lui de mic el auzise de diferite Ganguri insa cel mai mult ii placea Grove Street el nu a avut ocazia sa intre in acest gang avand o varsta foarte frageda. Insa o tragedie la maturizat foarte mult s inceput sa se perfectioneze la trasul cu deagle a inceput sa invete diverse strategii si este gata sa se alature gangului pe care la simpatizat atata timp.

Infomatii din viata reala:-

• Nume: Radian

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Plosca

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2-3 pe zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? sa ajut

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: sanatate

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SmartAss

• Level: level 2

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente:- -

•poza stats: http://imageshack.us/photo/my-images/832/gtasa2011052315010396.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Smart a vazut pentru prima oara lumina in orasul Los Santos.El de mic a fost inconjurat de familia sa nu prea numeroasa el avandu-i doar pe tatal sau , si pe mama sa , dar si pe prietenii lui.Intr-o zi Smart alaturi de tatal sau au iesi pe marginea lacului , la pescuit.Dupa cateva ore de liniste si pace , se aud niste zgomote infioratoare dinspre casa sa.Tatal lui SmartAss auzind acestea stia despre ce este vorba.Gruparea de raufacatori Ballas au venit sa recupereze imprumutul facut de acesta pentru a cumpara casa.Imediat ce el a incercat sa lamureasca lucrurile a fost impuscat de mafioti chiar sub ochii lui baiatului si din acel moment a ramas fara o familie.Singur , ramas si fara casa si fara bani dar si fara prietenii care l-au abandonat , Smart a luat o decizie care urma sa ii schimbe viitorul ci anume sa faca contrabanda de masini.Totul decurge bine iar Smart incepe sa isi faca un nume in Los Santos.Dar el stie cel mai bine ca cel mai mult are nevoie de o familie si de cineva care sa il ajute sa se razbune.Avea nevoie de Grove.Gangsterii care ii puteau oferii ceea ce avea nevoie.

Infomatii din viata reala:-

• Nume: Grecu.

• Varsta: 16.

• Sexul: Masculin.

• Orasul in care locuiti: Bucuresti.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru a ajuta comunitatea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest sun_rize

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:kyubi

• Level:am respect pt lvl 2 dar nu am bani...

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:nici una

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: nu stiu sa fac...:D

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):kyubi s`a nascut in Los Santos in urma cu 20 de ani...el a locuit inpreuna cu familia intr`o casa modesta.Parintii lui faceau parte din Grove iar kyubi si`a dorit sa devina ca ei...dar intr`o zi parintii lui au fost implicati intr`un schimb de focuri intre Grove si San Fiero Rifa si au murit.De atunci kyubi a crescut pe cont proriu,iar acum cand a crescut mare vrea sa se alature celor din Grove pentru a`si razbuna parintii

Informatii din viata reala:

• Nume:Razvan

• Varsta:15

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:constanta

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?depinde cat pot...aproximativ 3-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru k este cel mai temut grup

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: As vrea foarte mult sa fac parte din Grove si promit k astazi o sa fac rost de bani pt lvl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...