Jump to content
lego_kid

Aplicatii Grove Street

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Mihai

• Level:2

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:Unknown

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/196/samp019pm.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mihai sa nascut in Los Santos intro familie destul de bogata. Tatal sau se ocupa cu lucruri mai putin legale iar mama sa era casnica. Tatal sau era urmarit de politie de mult timp iar intr-o zi politisti au intrat peste ei in casa, tatal lui Mihai ripostand a fost impuscat de catre un politist, iar acel politist accidental a indreptat pistolul la capul mamei sale si a impuscato si pe aceasta. El fiind socat s-a ascuns in dulap. Crescand el a vrut sa se razbune pe police departament el s-a angajat ca spalator de podele la inchisoare, scopul sau fiind acela de a afla cine i-a ucis familia. Neafland nimic a incercat sa intre in cel mai bun gang , acesta fiind Groove Street, pentru a se razbuna pe toti politisti corupti.El considera ca impreuna cu Groove Street va reusi sa isi indeplineasca obiectivul si va gasi noua familie de care are atata nevoie pentru a il ajuta sa omoare toti copi si rivalii acestui gang .

Informatii din viata reala:

• Nume:Mihai

• Varsta:18

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Dr.Tr.Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Cat se poate de mult: 07:00-08:30 si 15:00-00:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Deoarece imi place si este o factiune unita

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un player de actiune dedicat in ceea ce fac.Si cel mai imp este factiunea si jocul in echipa

Link to comment
Share on other sites

Guest dariusgal

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Gazer

• Level: 2

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://tinypic.com/r/28h20py/7

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Am crescut intr-un cartier saracacios cu multi hoti care mi-au aratat de mic cum este cu adevarat viata.Am stat ascuns deoarece nu era nimic ce puteam face.Eram eu impotriva a zeci de oameni.Oameni drogati ,beti si nespalati,care doar pentru ca aveau un pistol,credeau ca sunt deasupra tuturor.De aceea m-am hotarat acum sa ma alatur celor de la Grove street,pentru ca doar impreuna putem fi mai puternici,si putem cu adevarat sa cucerim orasul.Stiu ca drumul nu va fi usor,insa eu sunt pregatit sa las toate probleme deoparte,si sa lupt alaturi de viitorii mei frati,si sa dau orice pentru a reusi impreuna!

Informatii din viata reala:

• Nume: Gal Darius

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Marghita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 14-18; 20-22

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru a imi face un nume si a ajuta aceasta factiune sa ajunga in culme.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest sun_rize

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: kyubi

• Level: 2

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: nici una

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): kyubi s`a nascut in Los Santos in urma cu 20 de ani...el a locuit inpreuna cu familia intr`o casa modesta.Parintii lui faceau parte din Grove iar kyubi si`a dorit sa devina ca ei...dar intr`o zi parintii lui au fost implicati intr`un schimb de focuri intre Grove si San Fiero Rifa si au murit.De atunci kyubi a crescut pe cont proriu,iar acum cand a crescut mare vrea sa se alature celor din Grove pentru a`si razbuna parintii

Informatii din viata reala:

• Nume: Razvan

• Varsta: 15 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Constanta

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 3-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pt k este cea mai buna si cea mai temuta

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi pare rau pentru cerere cealalta nu am avut bani pt lvl dar acum am facut rost de bani si am facut lvl 2,iar poza nu ma lasa sa pun deoarce imi zice k are virusi :-?...dak se poate sa o dau pe mess....

Link to comment
Share on other sites

Guest iTomahawk

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:iTomahawk

• Level:2

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:---

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:---

• Nickname-uri precedente:---

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie:---

• Biografie (minim 100 de cuvinte):iTomahawk sa nascut in orasul San Francisco in anul 1990,mama lui era asistenta la spitalul SF i-ar tatal lui lucra intr-o companie mica de taximetristi.De la varsta de 8 ani Hawk a invatat sa manuiasca un deagle,el a jurat ca isi va apara familia si o va ajuta cum poate,intr-o zi tatal lui Hawk a fost oprit la coltul orasului Los Santos de o banda numita Ballas,aceasta banda e recunoscuta in Los Santos cu traficul de arme,tatal lui Hawk a fost impuscat in umarul drept el a pierdut prea mult sange asa ca a murit dupa 30 de minute la spital,din momentul acela Hawk a jurat ca isi va razbuna tatal intr-o zi.Dupa 2 ani( la varsta de 10 ani ) Hawk a inceput sa munceasca in domeniu agriculturi,el sa mutat ceva timp la tara pentru a face niste banii,deoarece acolo familia lui avea o ferma foarte mare,dupa 4 ani Hawk a revenit in Los Santos si a devenit taximetrist a muncit 4 ani a facut niste banii si si-a cumparat o casa in Vinewood,intr-o zi Hawk a simtit ca e momentul sa isi razbune tatal.A plecat prin oras prin cartierul Grove deoarece stia ca acolo exista o banda numita Grove Street,aceasta banda este rivala lui Ballas de o viata, conducatorul lui Grove, Sweet Johnson a fost omorat de niste membrii ai bandei ballas si de atunci au devenit rivali.Hawk a vorbit cu un membru al bandei,acel membru a spus ca va vorbi cu seful bandei si il va anunta daca va fi acceptat pentru un test de recrutare.

Informatii din viata reala:

• Nume:Emae Mohamad

• Varsta:14

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2 ore dimineata 2 ore seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece aceasta factiune e una buna,stiu asta inainte de wipe,mai ales ca acuma a venit The_Game care stiu ca mereu a fost alatur de cele 3 aliante,sunt sigur ca va face din aceasta factiune una serioasa cu membrii cu respect fata de alti.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om care respecta pe cei din jur,invat foarte repede,dar hai sa nu mai spun vorbe,voi demonstra prin fapte!!!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Ricky

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: License Faction, Taxi, Yakuza (demult), National Guard si P.D.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: License Faction - Rank 5

• Nickname-uri precedente: Ionut(la inceputul serverului),AnDrEy50(Inainte de perioada beta)si Ionut14(In perioada Beta)

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/f/38/samp000jb.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Desi nu o arata, Ricky a avut o copilarie destul de grea. Tatal a parasit-o pe mama sa cand el era inca in scoala primara, mama sa a murit de cancer la 13 ani, dar, in ciuda tuturor greutatilor, el a reusit intotdeauna sa se ridice deasupra greutatilor si sa supravietuiasca.

S-a inconjurat mereu de persoane puternice pentru a avea spatele asigurat. Cand a vazut ocazia de a se muta in Los Santos a facut-o, desi a trebuit sa vina ilegal, fara un ban in buzunar.

Ziua de astazi il gaseste pe propriile picioare, mai bine ca niciodata, cautand oameni in care sa se poata increde.

Informatii din viata reala:

• Nume: Silaghi

• Varsta: Ionut - Andrei

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Negresti-Oas, Jud. Satu-Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-7 ore; Dimineata 9:00 - 11:30, Seara 18:00-23:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Grup puternic si organizat, Groove e tot ce caut la o factiune

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andrey10

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove Street si The Mafia

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:Grove street si mafie rank 2 si 3

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/812/samp004ak.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Totul a inceput la spitalul Los Santos-ului.O Mama astepta nasterea copilului sau,nasterea a fost cu succes numele copilului era Andrey10.Dupa 15 ani,tatal si mama au murit intr-un accident.Andrey10 a ramas singur pe lume neavand cine sa-l creasca.Bani sau terminat usor.El a plecat in San Fiero sa munceasca si sasi faca un viitor.Acolo s-a angajat ca bodguard la un club numit Jizy cel mai popilar clun dar acolo venea cele mai tari mafii in multe seri se lasa cu foc de arme.El vazand ca Grove Street castiga mereu a decis sa vorbeaska cu liderul mafiei si sa-l ia si pe el alaturi de ei.

Acum Andrey10 a facut o aplicatie la Grove Street si v-a astepta raspunsul liderului.Daca v-a fi acceptat v-a asculta de cei cu rankul mai mare ca el si de bossul gangului!! multumesk

Informatii din viata reala:

• Nume: Sopalca Andrei

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-8 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Grup puternic si organizat, Grove e tot ce caut la o factiune

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs - raspectama si vei fi respectat

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Vanessa

• Level:2

• Sex:Feminin

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:

http://img215.imageshack.us/img215/4488/samp127s.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Vanessa s'a nascut intr'un mic sta din apropierea Los Santosului.Cand a implinit 18 ani , a avut loc un incident foarte grav.Fratele sau mai mare a fost omorat de un gang numit ,, Ballas''.Dupa multi ani de cautare a aflat totul despre acel gang si ca cel mai mare inamic era Grove, pentru asta a vorbit cu liderul si spera sa fie acceptata.

Informatii din viata reala:

• Nume:Andreea

• Varsta:14

• Sexul:Feminin

• Orasul in care locuiti:Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?3-4 ore in timpul saptamani si 5-7 ore in weekend

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Pentru ca e o factiune foarte buna si liderul de treaba

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest cathleen

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Cathleen

• Level: 2

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: catylicious, user-ul de pe forum nu-l mai tin minte.

• Poza cu /stats: http://img15.imageshack.us/i/samplinkmania.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): M-am nascut in LS in toamna anului 1992 intr-o familie modesta, mama profesoara, tata profesor. De mic am fost destul de rau avand o groaza de prieteni. Avand loc un war la scoala cei din Ballas mi-au ucis familia, parintii fiind profesori in scoala respectiva. Am participat si eu la WAR, dar cand am ajuns la ai mei a fost prea tarziu. Tata m-a invatat in timpul liber sa trag cu AK47 deoarece acesta era un hobby pentru el. Ajuns la maturitate de la o varsta frageda in care mi-am vazut parintii ucisi de Ballas imi doresc sa fac parte din Grove Street pentru a duce numele familiei ucise mai departe si a ma razbuna pe toti ce-i care i-au omorat desigur cu voia leader-ului.

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 18

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: CLUJ

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4 in intervalul 16 - 22

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? am multi prieteni aici si imi place Grove-ul

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: WhiTe

• Level: 2

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: White, la fel ca inainte de wipe

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/716/samp000aj.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): White s-a nascut intr-o familie saraca intr-un oras micut.Intr-o zi stand cu familia la masa,gasca din ballas ii ataca ,parintii lui au fost omoratii,iar white a scapat cu greu.Acum whtite vrea sa intoarca soarta,si sa se alature celor din Grove Street ,pentru a se razbuna. White se antrenase din greu zi de zi sa fie acceptat in Grove Street.White acum are un vis de implint, sa distruga toti ballasi.El simte ca singurul loc unde s-ar simtii bine este Grove Street.White asteapta cu sufletul la gura,raspunsul lider-ului.Respect The_Game &membrii Grove street.Multumesc!

Informatii din viata reala:

• Nume: Mario

• Varsta: 14

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore,2-22,cu pauze..

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sa killaresc BALLASII :gun:

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: 73rM1n470r

• Level: 4

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: ----

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: ----

• Nickname-uri precedente: AleXoNNNe

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp011qk.png/

• Link catre cererea de demisie: ----

• Biografie (minim 100 de cuvinte): 73rM1n470r s-a nascut in Los Santos . A fost adus pe lume de niste parinti avuti , cu case , cu masini , avea tot ce ii trebuie . Parinti lui faceau afaceri cu Ballas si 73rM1n470r nu ii suporta asa ca sa imprietenit cu cativa Grovi . Grove la invatat pe 73rM1n470r tot ce trebuie stiut despre viata de cartier si cum Grove au mare DUSMANIE pe Ballas . Intr-o seara , o afacere care nu a iesit bine intre parinti lui 73rM1n470r si Ballas ,sa lasat cu sange din parte familiei lui 73rM1n470r . In acea seara 73rM1n470r a JURAT credita Gangului Grove, si sa alaturat lor. Acum se simte foarte bine intre prieteni si a uitat deja acea seara oribila .

Informatii din viata reala:

• Nume: 73rM1n470r

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: de la 9-10 dimineata pana la 12-1 si de la 7-8 seara pana pe la 12-1 noaptea

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune : Experienta, imi fac prieteni noi si desigur sa killaresc adversarii :D

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sper sa fiu acceptat .. Va iubesc :X

Link to comment
Share on other sites

Guest Raresh ;x

• Nickname: Balon

• Level: 4

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: ----

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: ----

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: http://****.us...samp064cqv.png/

• Link catre cererea de demisie: ----

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Balon S-a Nascut In Orasul Los Santos Intr-o Familie Saraca Si Cu Multe Datorii. Tatal Lui Era Mecanic Auto Se Ocupa De Toate Masinile Din Orasul Los Santos , Iar Mama Lui Era Casnica Si Avea Grija De Fratele Mai Mic A Lui Balon. Intr-o Zi Balon A Implinit 15 Ani Si S-a Gandit Sa Intre Si El Intr-un Gang. Niste Priteni De Ai Lui Balon L-au Sfatuit Sa Intre Si El In Grove Fiind Cel Mai Bun Gang Din Los Santos. Balon S-a Gandit La Ce Au Spus Priteni Lui Si S-a Decis Sa Vorbeasca CU Liderul Celor De La Grove, Cand Sa Intors Acasa Sa Zica Familiei Ca Sa Hotarat Sa Inceapa O Viata De Gangster, Balon Vazu-se O Masina A Balasilor Plecand. Cand A Intrat In Casa Balon A Descoperi Ca Toata Familia Lui Era Moarta. Atunci El Sa Hotarat Sa Isi Depuna CV-ul Pentru Factiunea Grove Street Cu Speranta Ca Va Fi Acceptat Petru A Se Razbuna Pe Cei Din Ballas.Acum El Asteapta Raspunsul De La Liderul Celor Din Grove.

Informatii din viata reala:

• Nume: Rares

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Targoviste

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: 10:00 - 12:00... 19:00 - 23:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune : DEoarece este el mai puternic gang si cel mai respectat.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Vici1404

• Level:2

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 35korbl.jpg

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Vici1404 s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului Los Santos, nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ceea ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul "barbat" din familie, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l-au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa ( acum pesimista ) si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati ( intr-un fel ... si cu voia sa ) deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute din orasul Los Santos, acesta s-a mutat in orasul San Fiero.Setea de sange si razbunare crunta il face pe acesta sa se intoarca in Los Santos si sa incerce a se alatura celor din Grove Street,

Informatii din viata reala:

• Nume: Vicentiu

• Varsta: 16

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : minim 5 (10-13) (19-12)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Pentru ca este o factiune puternica si respectata cu playeri care stiu sa formeze o echipa.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: N/A

Link to comment
Share on other sites

Mihai - Acceptat pentru teste.

Gazer - Acceptat pentru teste.

kyubi - Respins.Ai mai facut o cerere.

iTomahawk - Acceptat pentru teste.

Ricky - Acceptat pentru teste.

Andrey10 - Respins.

Vanessa - Acceptata pentru teste.

Cathleen - Acceptat pentru teste.

73rM1n470r - Respins.

White - Acceptat pentru teste.

Balon - Respins.

Vici1404 - Acceptat pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: K1dduletz

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Pe noul mod nu, pe vechiul: Triads, Grove Street

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 in Yakuza pe vremuri dar nu stiu daca intra in calcul, 3 in Triads

• Nickname-uri precedente: K1dduletz este singurul pe care l-am folosit

• Poza cu /stats http://imageshack.us/photo/my-images/843/samp001rp.png/

• Link catre cererea de demisie: ----

• Biografie (minim 100 de cuvinte): K1dduletz este unul din vechii membri ai gangului Grove Street Families, un veteran in lupta, pe vremea cand acesta era condus de Sweet Johnson. Acesta este unul din membrii care au asistat la "revenirea" gangului sub conducerea lui fratelui lui Sweet, Carl "CJ" Johnson. Odata cu incheierea "razboaielor" pentru est-ul Los Santos-ului acesta s-a retras din activitate mutandu-se in San Fiero si lucrand ca si mecanic. Odata cu aparitia intentiilor celor din Ballas de ascensiune K1dduletz hotoraste sa revina in cadrul gangului si sa ia parte la inca o victorie a gangului Grove Street Families chiar daca ar fi ultimul lucru pe care l-ar face. Intentiile lui sunt unele destul de clare: reformarea gangului de odinioara.

Informatii din viata reala:

• Nume: Sorin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Dr Tr Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: 15:00-00:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune : Fiindca vreau sa fac parte dintr-o organizatie.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am alte mentiuni

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: LoLz0r

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Toate

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 LSV

• Nickname-uri precedente: LoLz0r

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/30/samp014xx.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): LoLz0r s-a nascut in urma cu 16 ani in perifieria saracului oras Los Santos.Inca de mic acesta vedea bataliile ce le duceau politistii cu gangsterii si mafiotii.Acesta nu stia ce face asa ca s-a angajat ca Arms Dealer , intrand intr-o mare incurcatura din care avea sa iasa peste mult timp.Era nevoit sa intre in Grove deoarece gang'ul din acea zona era foarte aproape de casa.Parintii acestuia erau foarte dezamagiti cand au aflat ce se intampla cu acesta si au decis sa se mute in alta zona.Familia sa s-a mutat intr-o zona linistita.Parintii lui au fost omorati de catre cei din Grove din cauza ca ia parasit.Pentru a-si razbuna moartea parintilor sai acesta a decis sa intre gang'ul Ballas ca sa-i ucida pe cei ce i-au omorat parintii.Dupa o durata mai lunga de timp acesta a intrat de partea Departamentului de Politie unde nu a stat foarte mult timp.Acesta a decis ca Departamentul de Politie nu este de el si doreste sa intre in Grove Street.To be continued.........

Informatii din viata reala:

• Nume: Florin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Gang'ul ma reprezinta....de cand joc numai in mafii si gang'uri am fost :|

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Lie

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Toate

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 PD

• Nickname-uri precedente: Lie

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/545/samp003ms.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Lie era un copil orfan , a trait pana la 18 ani la casa de copii si dupa ce a implinit varsta de 18 ani a decis sa iti ia viata in piept vrand sa isi cumpere o casa . Muncea cu ziua cum prindea dar nu ii ajungeau banii sa isi cumpere o casa deabea ii ajungeau sa traiasca de pe o zi pe alta . Pana intr-o zi cand mergea linistit pe strada si vede un grove urmarit de doi ballasi , grove se impiedica fiind incolti de cei doi . Lie vazand asta , avand o bata de beizbol la el sa dus si i-a fugarit pe cei doi ballasi salvandu'i viata la grove . Acesta drept multumire i-a propus sa faca o aplicatie pentru a se alatura gangului Grove Street . Lie fiind foarte incantat a facut o aplicatie sperand sa fie acceptat .

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este o factiune ordonata si respectata !

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

- Nickname: Hype_Boy

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta la consolidarea factiunii.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri / arme, kills.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: in timpu scolii 15-22, in weekend aproape la orice ora

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://postimage.org/image/1amnfuiro/

Hype_boy s`a nascut in Los Santos. La inceput a incercat sa fie cuminte si sa studieze. Dar totul parea prea greu si inutil. Ii placeau peripetiile, rap, hip hop, asa ca mai bine sa devina un gangster. Parintii lui au incercat sa ii explice ca nu`i bine, dar degeaba, in cele din urma, acestia au plecat din oras, de teama sa nu fie agresati de propriul lor baiat. Un timp a umblat sa vada familiile grove si ballas cum traiesc. Grove, pare o factiune unita.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Moraru Ionut

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Targoviste

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: FullSpeed

• Level: 6

• Sex: M

• Factiuni precedente: SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 4(grove) 3(fbi)

• Nickname-uri precedente: FullSpeed

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/828/samp216dt.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=411028 , http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408515

• Biografie (minim 100 de cuvinte): FullSpeed sa nascut in orasul Los Santos , din lispa banilor nu a avut un trai decent ca ceilanti adolescenti.La varsta de 14 ani a renuntat la scoala si sa apucat de munca pentru a avea un trai decent. A muncit ca : Taximetrist, Constructor si acum si-a gasit un job stabil. Acum el munceste la o frima de Mecanici auto repara masini zi si noapte pentru asi a putea trai decent ca ceilanti oameni. La varsta de 13 ani el a trecut peste o drama foarte mare, parinti sai au murit intr-un accident de masina in orasul Las Venturas provocat de un cartier rival. Acum el sa gandit ca pe viitor sa renunte la slujba sa pentru a se alatura unui gang din orasul Los Santos pentru asi razbuna parinti.

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Rosiorii de Vede

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7-8 h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? :Pentru ca este o factiune bine organizata .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mugur

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: lsv (rank3) grove (rank4)

• Nickname-uri precedente: Mugur95

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/m/710/3103/samp010kt.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mugur s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. Mugur avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. Mugur a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, Mugur a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor The_game. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. Mugur era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment Mugur si-a depus CV-ul catre factiunea Grove Street si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mugur

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rosiori de Vede

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : multe ore ...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pt ca este o buna factiune respectata si am experienta de 8luni in grove

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...