Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Guest Di'Angelo

Nici macar nu a postat cand va fi, cred ca pana te intorci nu se face nici o sedinta, cu ragalia lu Snoop :)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi, pastram legatura si ne vedem in joc ;) :gun:

Bafta,ma bucur pentru tine foarte mult . Sper sa te descurci in cealalta alianta si sa nu te oftici din orice cand o sa fii omorat de Grove ;) . Succes si ai grija ce faci cu san fierro rifa.Cine stie poate luati si supremacy :>

Link to comment
Share on other sites

Mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi, pastram legatura si ne vedem in joc ;) :gun:

Pacat ca va trebuii sa te omor acum :))....

Cand primesc si eu uninvite ? In fiecare zi le zic la admini sa-mi dea /quitfaction ca tu ( Snoop ) nu poti ca ai probleme cu pc-ul..

Ai rabdare , de la admini nu o sa primesti niciodata uninvite pentru ca nu se baga pestre treaba gm-ilor (in chestii dastea) , dc ai mai intrat daca vrei sa iesi ...

Link to comment
Share on other sites

Mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi, pastram legatura si ne vedem in joc ;) :gun:

Pacat ca va trebuii sa te omor acum :))....

Cand primesc si eu uninvite ? In fiecare zi le zic la admini sa-mi dea /quitfaction ca tu ( Snoop ) nu poti ca ai probleme cu pc-ul..

Ai rabdare , de la admini nu o sa primesti niciodata uninvite pentru ca nu se baga pestre treaba gm-ilor (in chestii dastea) , dc ai mai intrat daca vrei sa iesi ...

M-a demis Snoop si vreau sa incerc o factiune noua.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi, pastram legatura si ne vedem in joc ;) :gun:

Dumnezeu sa te ierte , am auzit ca te duci SFR , acuma Dumnezeu fie cu tine !

Cand primesc si eu uninvite ? In fiecare zi le zic la admini sa-mi dea /quitfaction ca tu ( Snoop ) nu poti ca ai probleme cu pc-ul..

Astepti`:(

Mi.a facut placere sa joc alaturi de voi, chiar a fost distractiv... si sunteti de nota 10, chiar vroiam sa ma pensionez in Grove... prima mea factiune...

Ne auzim in joc :gun:

Aloha Sh0ky, bafta :*

Link to comment
Share on other sites

Craciun Fericit colegii!!!!! Sa aveti grija de voi si sa va distratiiiiiiiiiiiii ca .. doar o viata avem :*

Craciun fericit si tie`:*

Craciun fericit verzisorilor !

Craciun fericit filtzere`xD

Colegi,va urez tuturor un Craciun Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,fericire si numai bine.

Craciun fericit`:*

Pentru ca au sosit sarbatorile de iarna , in numele tuturor membrilor din F.B.I, CRACIUN FERICIT alaturi de familie si cei dragi , sanatate si fericire !

Sarbatori Fericite , Grove ! :)

Craciun fericit si voua`:*

Din partea membrior NG va dorim Sarbatori Fericite si fie ca toate dorintele voastre sa se implineasca !

Craciun fericit si voua`:*

Departamentul de Politie va ureaza Craciun fericit, sanatate si implinirii alaturi de cei dragi !

Craciun fericit si voua`:*

Din partea primarului & consilierilor va urez sarbatori fericite si sa aveti parte de tot ce va doriti !

Craciun fericit si voua`:*

Craciun fericit and happy new year`:*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...