Jump to content
Finnick

Noul parfum al lui Lady GaGa va mirosi a sange si... sperma

Recommended Posts

stire_6743_image.jpg

Surse din anturajul artistei spun ca GaGa s-a hotarat ca viitorul ei parfum trebuie sa fie cel putin la fel de special ca si personajul inventat de ea, asa ca se pare ca acesta va mirosi a sange si, da, ati citit bine, sperma.

Nici nu vrem sa ne gandim cum miroase aceasta combinatie, dar probabil ca miroase dragostea in lumea lui GaGa.

Desi ideea este socanta, GaGa nu se va putea lauda ca a creat un parfum 100% original. Rad Hourani, care a creat de curand o serie de parfumuri numita Six Scents, a listat deja sperma ca sursa de inspiratie.

Asteptam pentru anul urmator lansarea parfumului GaGa cu miros de transpiratie si voma, pentru care ne-am gandit deja si la un titlu inspirat: "Mahmureala indragostita" by GaGa.

Sursa: MTV

Link to comment
Guest SherkaN

Doamne ce oameni,cum sa vrei sa mirosi a sange si sperma,nici nu vreau sa ma gandesc cum miroase asa ceva.O sa presupun ca o sa fie comercializat cel putin asa am inteles de acolo,cine naiba o sa-l cumpere.

Are 1 miliard de vizualizari pe youtube, or sa fie destui tampiti.

Eu pe gajik4 asta as spanzura-o in piata sau as omora-o cu pietre in curtea scolii , rau nu e ce face ea, rau e ca se ia si altii dupa ea , idioti care o considera COOOOLL , eu nu inteleg frate americanii aia cum drac stau bine mai in toate cand generatie de generatie e terminata de cate un "idol" d-asta. E ca aia cu fast food-urile, cica nu sunt sanatoase , ingrasa aiurea, distrug metabolism si ai dreacu tot ei au cea mai mare medie de viata de pe glob :))

Link to comment

Cine ar da banii pe parfumul asta cand poti sa dai o laba si ti-ai insusit mirosul dorit ?

da si daca e pentru femei, ii dai un pumn in nas, dupa care te slobozesti pe fata ei.

acuma zau, sunt convinsa ca parfumul n-o sa ramana fara public tinta. asta daca intr-adevar va face asa ceva.

Link to comment

Doamne ce oameni,cum sa vrei sa mirosi a sange si sperma,nici nu vreau sa ma gandesc cum miroase asa ceva.O sa presupun ca o sa fie comercializat cel putin asa am inteles de acolo,cine naiba o sa-l cumpere.

Idem =)) .. cum naiba sa mirosi chiar asa ? :blink: Doar nebuni ca lady gaga ar cumpara asa ceva..

Link to comment

am sa-l cumpar pentru prietena mea, si am s-o pun sa-si dea cu el, iar cand mergem pe strada, sa miroase a sperma, sa zica lumea: ete ba, asta o rupe p-asta toata ziua :lol:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...