Jump to content
Finnick

Noul parfum al lui Lady GaGa va mirosi a sange si... sperma

Recommended Posts

Guest WhiteSword

O sa ajunga sa scoata parfum cu miros de carne si varza murata :))

Probabil fetele vor adora acest parfum ... cine stie... cel putin fanele nebunii asteia :despair:

Link to comment
Guest SherkaN

De obicei nu postez la asemenea porcarii de ,,stiri'',dar pot sa afirm faptul ca o gramada de oameni vor lua acest ,,parfum''' fiindca o sa fie ,cool'',deasta lumea e manipulata mondial fara sa-si dea seama.

Nu i s-a urcat faima la cap vrea sa demonstreze ceva..cum ar fi de ce e in stare lumea in ziua de azi.

Ma indoiesc ca e aia capabila de un plan de genu` asta, si ma indoiesc ca ea ar prezenta vreun interes pt. "lume" in maniera in care sugerezi tu, e doar un moft tampit pe care idiotii il vor considera plin de originalitate (si cred ca asta crede si ea , ca e originala, sau ma rog... asta vrea sa fie).

Link to comment

MAmamamamamam :o :)) Prostii is aia care asculta Lady Gaga, :)) Fani vo cumpara 100% Parfumul,nici nu imi vine sa cred cum va mirosii sperma aia.

Prosti sunt si aia care tasteaza fara sa gandeasca. E o mare diferenta intre muzica si videoclipurile artistei Gaga.````

Mda, e ceva specific pentru Lady Gaga, de cand a inceput sa cante, toate videoclipurile ei erau ciudate, unele scarboase, nu ma mira ca a facut asemenea parfum..

Altu care nu stie citi un post.

Un parfum ce se va vinde ca painea calda pentru inceput (curiozitatea presupun -_-)

Sa stii ca si eu sunt curios cum va mirosi pana la urma. Si chiar as vrea sa vad opinia unei persoane despre parfum , care nu stie din ce va fii compus parfumul.
Link to comment

Sa stii ca si eu sunt curios cum va mirosi pana la urma. Si chiar as vrea sa vad opinia unei persoane despre parfum , care nu stie din ce va fii compus parfumul.

De fapt nu va fi compus din elemente naturale, cu siguranta cineva n-o sa-si taie venele si n-o sa-si faca laba pentru o sticluta de parfum.

Altu' care nu stie sa se exprime -_-

@ Ma intreb uneori cand vad stiri despre Lady Gaga, oare femeia asta are vreo problema grava la cap ?

Link to comment

De fapt nu va fi compus din elemente naturale, cu siguranta cineva n-o sa-si taie venele si n-o sa-si faca laba pentru o sticluta de parfum.

Altu' care nu stie sa se exprime -_-

@ Ma intreb uneori cand vad stiri despre Lady Gaga, oare femeia asta are vreo problema grava la cap ?

o singura virgula am pus in tot postul si paia nu ai observat-o. Era vorba ca daca ti-as da sa-mi mirosi rahatul cu umpic de mireasma de axe , s-ar putea sa nu ti se para oripilant, ci doar ciudat.

@ Fiecare face ce stie pentru a trai, decent sau mai mult.

Link to comment
Guest Antikrist

De ce o faceti toti nebuna? Mie imi place, ca si caracter chiar pentru ca e extravaganta in ceea ce face si da o palma lumii voastre "normale". Nu ii ascult muzica, iese cu desavarsire din lista mea, dar are tot respectul meu pentru ceea ce face. Cat despre parfum, bravo ei si celor care au curajul sa il poarte. Cine stie unii sunt mai normali in sinea lor decat voi astia care se cred "normali" si mai presus decat oricine.

Link to comment
Guest Antikrist

Am citit acum o saptamana intr-un ziar de scandal despre chestia asta mi se pare foarte foarte ciudat . Fata asta trebuie sa isi faca un control amanuntit la CAP este bolnava ....

Altu....

Hai ma lasa-te, ca nu sti tu cat ii umbla ei mintea.Nu mai judeca oamenii mai presus de tine

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...