Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

Guest TovarasuCeausescu

Eu eram pe bk faza cu sumon cand apare e cand apas alt+4 sau 5 care aveam eu scutu aveam scris /1 summon , aveam conferinta si nu am net execelent de bun si am avut mult lagg, nu ai ce sa demonstrezi nimic cu video asta doar sa ma faci vedeta k vreau sa dau multe autografe publicului.Am sa pun un print park aveam facut sa se vada k nu aveam elite.

Chestia cu elite move vreau sa ma inveti si pe mine k sa nu mor prost, vad k aveti experienta in bug exploit.

Aici print + bugu vietii care disper cand il vad http://img811.imageshack.us/f/screen121920300001.jpg/

foarte tare replica lui reyakos din print ... sunt curios ce explicatie o sa mai vina legat de asta

cum spuneam mai sus ... le-a intrat oamenilor in sange sunt "addicted" dupa programele ... fara ele nu se misca pe plansa deloc ... cum a fost cazul lui mike4ever la aces cs

dupa ce cs-ul trecut i-a cerut ija printuri ... cs-ul acesta nu sa mai miscat deloc .... explicatie? a avut morcov ca apare iar admin si ii cere printuri si el folosind player.bmd logic ca nu putea sa faca ca doar nu e prost

Link to comment
Share on other sites

interesant cum atatea cs-uri nu erati in stare sa omorati bk dp sw,si in seara asta imediat au crapat,interesant cum n-a trecut nimeni pe la randu 2 de porti in primu minut,insa camera era plina cu cei din honey(ca tot vorbesti de gt),rosy...trebuia sa joace in greu de ucis,dai 5 combo si nu moare :))

oricum felicitari pt cs :)

@multumim adminilor care au venit la cs sa supravegheze buna desfasurare :rofl2:

nici missElf nu murea nici dak ii dadeam combo :-?, cat despre bk de pe sw, se teme lumea de la voi sa mai foloseasca dinobug sau ce foloseau pana acum

Link to comment
Share on other sites

interesant cum atatea cs-uri nu erati in stare sa omorati bk dp sw,si in seara asta imediat au crapat,interesant cum n-a trecut nimeni pe la randu 2 de porti in primu minut,insa camera era plina cu cei din honey(ca tot vorbesti de gt),rosy...trebuia sa joace in greu de ucis,dai 5 combo si nu moare :))

oricum felicitari pt cs :)

@multumim adminilor care au venit la cs sa supravegheze buna desfasurare :rofl2:

vreun film ceva sa dovedesti? eu in seara asta am aflat de //gt insa voi stiti de mult timp de el si l-ati mai folosit si acum 2 saptamani

acuma sa ma scuzati dar dupa ce s-a pierdut castelu' ati fost dezorganizati pana la sfarsit

si vezi missELF ca si ea murea greu

Link to comment
Share on other sites

eu ii vad doar pe aia cu care ma bat,nush cum murea misself ca nu m-am batut cu ea,dar e imposibil ca un bk full cu buff sa nu omoare un elf cu buff ms si sweal din 3-4-5 combo

cs-u l-am pierdut ca am fost putini si dezorganizati,voi ati multi,oricum eu prefer un cs din asta decat alea care au fost pana acum,totusi trebe neaparat admini la cs

Link to comment
Share on other sites

ce vrea sa zica Reyakos : "dati-mi coordonatele din camera"??????? oare la ce ii trebuie??? pt //gt logic

deci nu mai mintiti pe aici ca v-am prins cu mata-n sac

Incearca sa ajungi in camera asa cum zici :) ... si dupaia intreba`i pe a tai cum au ajuns asa de repede in camera...sau sti ceva? ... de ce draq sa`i intrebi ca si tu stii :))

BV LA TOTI (inafara de Rosica... )

Link to comment
Share on other sites

eternityBK=auto combo

Rosy=dino bug la fel ca pe zohan mu gg esti....sa nu zic cum

3 4sm=speed nu mai retin nume

bks= ma abtin.... deci taceti naibi din gura

tyrexele esti depasit de mult de cs....nush dc mai vii probabil ca tia dat ordin tipu care a batuto pe gagicasa ca io pierdut punctiformu....daca esti chiar atat de tard....ca a fost un simplu bug pe crs apai mai iesi din casa...cred ca ati dat party toata ally honey cand ati vazut ca Gunit o luat ss :))

p.s gg ptr cs frumos pacat ptr cei care joaca cu speed....

p.s.s sper ca de craciun si revelion nu sunteti tot in mu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

eu ii vad doar pe aia cu care ma bat,nush cum murea misself ca nu m-am batut cu ea,dar e imposibil ca un bk full cu buff sa nu omoare un elf cu buff ms si sweal din 3-4-5 combo

cs-u l-am pierdut ca am fost putini si dezorganizati,voi ati multi,oricum eu prefer un cs din asta decat alea care au fost pana acum,totusi trebe neaparat admini la cs

nu-mi spune ca u dai 5 combouri consecutive (clean) ca eu imi sterg mu-ul si vand tot de pe mn la pg si am terminat cu el joc

da chiar asa se poate sa ne batem joc sa vi sa imi spui ca dai 5 combouri consecutive si pe urma sa susti ca joci clean ? la faza asta chiar ai fost neserios.

in foarte scurt timp o sa-ti explic si cum dati voi 5 consecutive doar tre sa testez

si acuma o sa-mi spui ca ai auto combo ... nici cu auto combo nu dai 5 consecutive in cineva cine are reflect pe el .

ps: lucian u pe ce caracter ai fost?

Link to comment
Share on other sites

2 BK full pe MissElf si nu murea... deci nu`i ceva nou

Oricum tin si eu sa multumesc adminilor care erau la CS

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

da,am avut un auto combo prost cu care mai bine dau manual combo,totusi sa nimerit ca uneori sa reusesc 3-4 combo consecutiv si a draq elfa ca nu a crapat,pe cand alte elfe tot cu buff ms sweal mureau uneori si de la primu combo

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa ajungi in camera asa cum zici :) ... si dupaia intreba`i pe a tai cum au ajuns asa de repede in camera...sau sti ceva? ... de ce draq sa`i intrebi ca si tu stii :))

BV LA TOTI (inafara de Rosica... )

daca asa e cum zici tu inseamna ca ma autodenunt si pe cei din guild/ally :violent: ceea ce inca nu sunt asa de tampit sa o fac

inca nu v-au ajuns suspendurile alea de 99? inseamna ca va permitati sa mai luati si altele daca tot continuati sa folositi "artificii" interzise

si nu mai abera pe aici ca toata lumea stie cum ati luat cs acu 2 sapt cu fantoma

Link to comment
Share on other sites

Nu am chef sa imi fac nervi cu tine, esti degeaba :-j am pus printu ala k sa vezi k nu am elite. Daca iti zic k nu am folosit elite ce tot cauti subiect de cearta ? Foamea asta va strica pe toti.Pacat k nu am filmat si eu la cs, dar n-am eu pc asa bun si promit k o sa filmez data viitoare si sa nu mai mananci atat la ***at aiurea.Deja esti depasit de situatie.

Ai avut noroc ca nu au avut cei din guilda programele de filmat, dar stai linistit ca data viitoare o sa fii filmat din toate partile. Sa vedem cum explici faptul ca nu e nici un dl in camera, sta bk cu twist de la noi in ultima poarta ca sa nu poti trece invizibil, u mori si apari direct in camera. Oricum nu esti singurul care foloseste asa, ca ati avut sm-ii care au venit la fel. Au murit si in urmatoarele 2 sec erau din nou in camera. Nici dl prin preajma, iar town teleportul nu te aduce in 2-3 sec in camera si langa coroana direct. Erati praf fara astfel de programe, nici in camera n-ai fi ajuns crs.

Link to comment
Share on other sites

vreun film ceva sa dovedesti? eu in seara asta am aflat de //gt insa voi stiti de mult timp de el si l-ati mai folosit si acum 2 saptamani

acuma sa ma scuzati dar dupa ce s-a pierdut castelu' ati fost dezorganizati pana la sfarsit

si vezi missELF ca si ea murea greu

interesant cred ca avea dino bug si ea ^^

gandalf + bks + ink 1 sm pikm greu ...si am set re +13 lk dd :-? si dadeau cva in mine ^^ cred ca aveam dino bug :">

oups :-"

Link to comment
Share on other sites

eternityBK=auto combo

Rosy=dino bug la fel ca pe zohan mu gg esti....sa nu zic cum

3 4sm=speed nu mai retin nume

bks= ma abtin.... deci taceti naibi din gura

tyrexele esti depasit de mult de cs....nush dc mai vii probabil ca tia dat ordin tipu care a batuto pe gagicasa ca io pierdut punctiformu....daca esti chiar atat de tard....ca a fost un simplu bug pe crs apai mai iesi din casa...cred ca ati dat party toata ally honey cand ati vazut ca Gunit o luat ss :))

p.s gg ptr cs frumos pacat ptr cei care joaca cu speed....

p.s.s sper ca de craciun si revelion nu sunteti tot in mu :)

dar tu ce sti julitule de judeci oamenii din moment ce ai 5 rr? :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

rezistenta aia mare la unele elfe o aduce nemaipomenitul program de speed ... care daca esti destul de inteligent si sti cum sa-l folosesti te face chiar imbatabil cu un auto q foarte bun :D

Prutus daca tu-mi dai 4 combouri consecutive in camera la harmalaia aia (CLEAN) iti dau ce vrea batonu tau :D

doar Marian^ alias Ign0re imbatabilul mai face asta ... da il dovedesc cat de curand e doar o chestiune de timp si cu ala cum a fost cu alti :P ... am idee de ce foloseste da nu am testat inca ... dar daca e aia la ce ma gandesc o sa apara tot mai multi playeri pro pe srv care o sa joace din tasta space si qwe

Link to comment
Share on other sites

rezistenta aia mare la unele elfe o aduce nemaipomenitul program de speed ... care daca esti destul de inteligent si sti cum sa-l folosesti te face chiar imbatabil cu un auto q foarte bun :D

Prutus daca tu-mi dai 4 combouri consecutive in camera la harmalaia aia (CLEAN) iti dau ce vrea batonu tau :D

doar Marian^ alias Ign0re imbatabilul mai face asta ... da il dovedesc cat de curand e doar o chestiune de timp si cu ala cum a fost cu alti :P

tu citesti si intelegi numai ce vrei tu,nu am chef sa ma cert,mai citeste de 2-3 ori ce am scris si apoi da reply

Link to comment
Share on other sites

interesant cum atatea cs-uri nu erati in stare sa omorati bk dp sw,si in seara asta imediat au crapat,interesant cum n-a trecut nimeni pe la randu 2 de porti in primu minut,insa camera era plina cu cei din honey(ca tot vorbesti de gt),rosy...trebuia sa joace in greu de ucis,dai 5 combo si nu moare :))

oricum felicitari pt cs :)

@multumim adminilor care au venit la cs sa supravegheze buna desfasurare :rofl2:

erai printre putinii care nu mancau kk... cu 2 maini.Daca vorbim de elfe aveti voi vreo 2-3 urmase ale lui Ahile care nu mor decat daca sunt 5 BK full dupa ele bufuiti.Cat despre treaba cu portile,eu cred ca ne-am vorbit toata alianta sa ne teleportam in camera,ce zici?e bun scenariu sau caut altu?sa fim seriosi,o dai in teribilism.

@acum ati fost voi 15 oameni sa tineti CS`u,nu inteleg ce pretentii aveti

Link to comment
Share on other sites

erai printre putinii care nu mancau kk... cu 2 maini.Daca vorbim de elfe aveti voi vreo 2-3 urmase ale lui Ahile care nu mor decat daca sunt 5 BK full dupa ele bufuiti.Cat despre treaba cu portile,eu cred ca ne-am vorbit toata alianta sa ne teleportam in camera,ce zici?e bun scenariu sau caut altu?sa fim seriosi,o dai in teribilism.

@acum ati fost voi 15 oameni sa tineti CS`u,nu inteleg ce pretentii aveti

fara sa fi jignit nu puteai ?eu nu v-am jignit si nici nu am de gand,puteti face si voi la fel

eu ti-am zis ce am vazut,am stat la randu 2 de porti si n-a trecut nimeni,dar in camera erati multi

Link to comment
Share on other sites

ooo ti-au dat astia elf sa joci , altfel ii juleai?

penibili ma , jucati cu speed in blana si dati vina pe noi , ai de mama noastra :tiphat:

da ba vise....au vrut sa imi dea bk full...da na am refuzat :-< am ales elfa

tin eu bine minte sau cand erai in hh ii injurai pastia din honey? :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

tu citesti si intelegi numai ce vrei tu,nu am chef sa ma cert,mai citeste de 2-3 ori ce am scris si apoi da reply

nu ne certam ... daca observi incerc sa nu jignesc cand imi spun punctu de vedere

daca vroiam sa ma cert te jigneam din primu reply si te faceam in fel si chip pt ca e imposibil ce ai relatat u mai sus :P

3 comburi consecutive sunt deja mult pt un player clean ... care mai da si q ... intelegi ?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...