Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

iar bati apropouri aiurea , de exemplu unu joaca curat si pune poze pe cand altu' e banuit ca foloseste ceva si nu vrea sa puna/ faca , cum am vazut aseara la mike4ever ii zicea ija sa faca si el tot nu

vezi tu , de ce sa fie unul mai fraier ca celalalt? tot aia care joaca sa zicem "suspect" sunt oarecum avantajati momentan pentru ca pot refuza sa faca print, dar din momentul in care se va aplica sugestia nu vor mai avea ce comenta

p.s. cine joaca curat nu va avea niciodata nimic de ascuns cred ca stiai asta

lasa ca ai mai spus ca unii au ceva si apoi ai uitat sa vii si cu doveziile -_- deci lasa-l pe mike.

Link to comment
Share on other sites

Dar topicu asta dc nu e lasat doar pt printuri ?

De ce trebe sa isi dea x cu parerea y cu presupusu ?

ori e topic sa punem printurile de la cs ori e topic sa scriem toti ce ne duce capu`?

este topic general :P

Link to comment
Share on other sites

esti un rupt nabule.....io am stat pe sw1 cu 2 arme ...nu cu scut.... si au venit vreo 4-5 bk`i pe mine si abea mau doborat(aveam ms de la 3pac:P)

oi fi eu rupt si nab ... da tu esti afon total de mu :nanana:

si nu vreau sa ma cert cu tine ca nu esti o persoana asa importanta sa'ti dau atentie

orcum tine minte ca de la mn mereu ai luat lesin :readthis:

Link to comment
Share on other sites

o sa pun 2 filmulete, primul, de acum 2 sapt cand Tsu avea hack la stern ( alt visual bug, dar daca e cineva care sa aiba toate hackurile, Tsu e ala -_- )

Al 2 lea, de acum 1 sapt. L-am pus pentru ca este aceeasi treaba cu filmul lui boom in care am SPID si acum 2 sapt Marian^ ( gg ex guild member ) zicea: "parca ai speed"

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

dupa cum spuneam

exista speed care se poate activa si dezactiva

e foarte greu sa iti dai seama la cat e de buguit jocul , la cat e de imens lagul uneori ... daca un player are speed sau nu

asta se observa doar la pvp... si sa nu uitam ca lagul functioneaza ca un speed pt cunoscatori

de un singur lucru sunt sigur ca mike4ever foloese player.bmd in cele mai multe cazuri

Link to comment
Share on other sites

o sa pun 2 filmulete, primul, de acum 2 sapt cand Tsu avea hack la stern ( alt visual bug, dar daca e cineva care sa aiba toate hackurile, Tsu e ala -_- )

Al 2 lea, de acum 1 sapt. L-am pus pentru ca este aceeasi treaba cu filmul lui boom in care am SPID si acum 2 sapt Marian^ ( gg ex guild member ) zicea: "parca ai speed"

Nu cred ca e cazul sa fii ironic avand in vedere ca toate caracterele mari din HH au foslosit la un moment dat vreun fel de program sau hack. G, barosanu, prutus, kenvelo care da 5 combo pe secunda, anumiti DL (nu tu) care desi eram bk full buffed, nu-i doboram nici cu combo, cateva elfe la fel, si multi altii. Mi se pare si logic sa fii suspectat. Eu nu te-am acuzat niciodata de nimic, stii bine, dar de data asta, de 2 ori la rand, la mine in ecran te plimbai si atacai din stern, deasemenea tu fiind singurul la care vedeam asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

la cat de multi au inceput sa foloseasca programele gen speed ... e foarte greu sa-ti dai seama cine foloseste si cine nu ... pt ca toti se comporta la fel si greu faci deosebire de cine are si cine nu mai ales ca fiind moderator si fara activitate pe srv ... adika ma refer fara caracter de joc

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e cazul sa fii ironic avand in vedere ca toate caracterele mari din HH au foslosit la un moment dat vreun fel de program sau hack. G, barosanu, prutus, kenvelo care da 5 combo pe secunda, anumiti DL (nu tu) care desi eram bk full buffed, nu-i doboram nici cu combo, cateva elfe la fel, si multi altii. Mi se pare si logic sa fii suspectat. Eu nu te-am acuzat niciodata de nimic, stii bine, dar de data asta, de 2 ori la rand, la mine in ecran te plimbai si atacai din stern, deasemenea tu fiind singurul la care vedeam asta.

da, este visual bug si mie mi s-a intamplat sa vad ca dupa ce dau cu stern cel care este in stern sa se mai miste cativa pasi. Am pus filmul ca sa vezi ca nu m-am miscat, atata tot.

Link to comment
Share on other sites

la cat de multi au inceput sa foloseasca programele gen speed ... e foarte greu sa-ti dai seama cine foloseste si cine nu ... pt ca toti se comporta la fel si greu faci deosebire de cine are si cine nu mai ales ca fiind moderator si fara activitate pe srv ... adika ma refer fara caracter de joc

pai aici sunt mai multe aspecte :

1. sunt mods/gm cu caractere de joc in aliantele care se bat/apara pt castel , care stiu cu ce se mananca

daca ar aparea unul dintre ei pe gm la cs probabil ca obiectivismul lui va fi pus sub semnul intrebarii cel putin de catre o mica parte din jucatori

2. mods/gm care nu au treaba cu aliantele participante la cs , obiectivism 100% insa nu au experienta siege-urilor cel putin din pct meu de vedere (cu toate ca o sa va suparati unii dar asa este)

cel mai bine ar fi cate unul din fiecare categorie la cs

Link to comment
Share on other sites

astept filme, poze ce aveti nubilot ( mai ales mryui si cine a fost pe ignore) apoi le pun si eu, prastii ce sunteti -_-

Link to comment
Share on other sites

http://alex86.evolink.ro/crsgt.avi

priviti cu atentie 0:46-0:52 , de unde apare [cRs] asa deodata avand in vedere ca nu era nici un dl de-al lor in camera si usa e in partea cealalalta

in special unghiul din care vine e foarte interesant putin pe diagonala

daca nu stiti cum va zic eu cu //gt x y avand gui elite activat (x si y sunt coordonatele) si dupa cum cred ca v-ati dat seama e un fel de move poc isi dadea move direct in camera (se aude acolo catre admini sa blocati gui elite??) , cine nu crede poate incerca

asa au luat ei castelul in prima duminica de dupa ce gunit a primit 99, doar Gunit nu stie sa joace decat cu smecherii

probabil ca mai apare si alte clipuri pe care le-am filmat o sa vad mai tarziu cand termin de procesat

ramaneti aproape

P.S sunt curios daca se vede ceva in loguri

P.P.S admin la cs nu a fost , de ce?

Link to comment
Share on other sites

http://alex86.evolink.ro/crsgt.avi

priviti cu atentie 0:46-0:52 , de unde apare [cRs] asa deodata avand in vedere ca nu era nici un dl de-al lor in camera si usa e in partea cealalalta

in special unghiul din care vine e foarte interesant putin pe diagonala

daca nu stiti cum va zic eu cu //gt x y avand gui elite activat (x si y sunt coordonatele) si dupa cum cred ca v-ati dat seama e un fel de move poc isi dadea move direct in camera (se aude acolo catre admini sa blocati gui elite??) , cine nu crede poate incerca

asa au luat ei castelul in prima duminica de dupa ce gunit a primit 99, doar Gunit nu stie sa joace decat cu smecherii

probabil ca mai apare si alte clipuri pe care le-am filmat o sa vad mai tarziu cand termin de procesat

ramaneti aproape

P.S sunt curios daca se vede ceva in loguri

P.P.S admin la cs nu a fost , de ce?

Eu eram pe bk faza cu sumon cand apare e cand apas alt+4 sau 5 care aveam eu scutu aveam scris /1 summon , aveam conferinta si nu am net execelent de bun si am avut mult lagg, nu ai ce sa demonstrezi nimic cu video asta doar sa ma faci vedeta k vreau sa dau multe autografe publicului.Am sa pun un print park aveam facut sa se vada k nu aveam elite.

Chestia cu elite move vreau sa ma inveti si pe mine k sa nu mor prost, vad k aveti experienta in bug exploit.

Aici print + bugu vietii care disper cand il vad http://img811.imageshack.us/f/screen121920300001.jpg/

Link to comment
Share on other sites

nu demonstrezi nimic cu printul ala , daca te-a dat dupa perete cum te-ai dus direct pe coroana ia zi?

si nu ma lua ca e bug vizual ca ai aparut asa in camera de atatea ori , ti-ai si gasit cu cine sa faci pe prostu' doar am si scris pe global sa terminati cu //gt ca ajungem pe forum

in orice caz trebuie blocat gui din launcher cat mai repede ca sa nu mai existe tentatia de a folosi asa ceva

ce vrea sa zica Reyakos : "dati-mi coordonatele din camera"??????? oare la ce ii trebuie??? pt //gt logic

deci nu mai mintiti pe aici ca v-am prins cu mata-n sac

Link to comment
Share on other sites

Chestia cu elite move vreau sa ma inveti si pe mine k sa nu mor prost, vad k aveti experienta in bug exploit.

Aici print + bugu vietii care disper cand il vad http://img811.imageshack.us/f/screen121920300001.jpg/

intreaba-ti GMul k el a facut cunoscute o gramada de BUG-uri pe srv asta

Link to comment
Share on other sites

nu demonstrezi nimic cu printul ala , daca te-a dat dupa perete cum te-ai dus direct pe coroana ia zi?

si nu ma lua ca e bug vizual ca ai aparut asa in camera de atatea ori , ti-ai si gasit cu cine sa faci pe prostu' doar am si scris pe global sa terminati cu //gt ca ajungem pe forum

in orice caz trebuie blocat gui din launcher cat mai repede ca sa nu mai existe tentatia de a folosi asa ceva

Nu am chef sa imi fac nervi cu tine, esti degeaba :-j am pus printu ala k sa vezi k nu am elite. Daca iti zic k nu am folosit elite ce tot cauti subiect de cearta ? Foamea asta va strica pe toti.Pacat k nu am filmat si eu la cs, dar n-am eu pc asa bun si promit k o sa filmez data viitoare si sa nu mai mananci atat la ***at aiurea.Deja esti depasit de situatie.

Link to comment
Share on other sites

interesant cum atatea cs-uri nu erati in stare sa omorati bk dp sw,si in seara asta imediat au crapat,interesant cum n-a trecut nimeni pe la randu 2 de porti in primu minut,insa camera era plina cu cei din honey(ca tot vorbesti de gt),rosy...trebuia sa joace in greu de ucis,dai 5 combo si nu moare :))

oricum felicitari pt cs :)

@multumim adminilor care au venit la cs sa supravegheze buna desfasurare :rofl2:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...