Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stefan^MG

History

Recommended Posts

Doar eu am pasiunea sa ma uit pe forum nu`i conving si pe ei sa intre aici a ramas doar pt regulament ;))

eii, cand am inceput Blue, ai mei trebuiau sa se uite macar(dar daca tot au vazut mai postau si ei ceva) ca faceam eventuri si puneam regulile pe guild si nu le ziceam in joc ce si cum.

dar acum, oameni ' da calite' sa fie, cum zice neamtul :) , ca pacilea mai trec eu, Miha, Ano...n-ajunge topicul chiar pe ultima pagina....mai pe la coada dar dee, cu asta ar trebui sa va ocupati: studiul paginilor istorice DE LA INEPUTuri pana in prezent. voi vad ca va axati mult pe inceput, dar hai ca va aduc eu si in prezent.

Link to comment
Share on other sites

eii, cand am inceput Blue, ai mei trebuiau sa se uite macar(dar daca tot au vazut mai postau si ei ceva) ca faceam eventuri si puneam regulile pe guild si nu le ziceam in joc ce si cum.

dar acum, oameni ' da calite' sa fie, cum zice neamtul :) , ca pacilea mai trec eu, Miha, Ano...n-ajunge topicul chiar pe ultima pagina....mai pe la coada dar dee, cu asta ar trebui sa va ocupati: studiul paginilor istorice DE LA INEPUTuri pana in prezent. voi vad ca va axati mult pe inceput, dar hai ca va aduc eu si in prezent.

Stai sa mai dau eu 2 3 rr sa pot tine orce sa nu mai fiu nevoit sa cresc si pe orma numa la invazii joc si fac 10 eventuri pe zi ;)) inca putina rabdare;))

Link to comment
Share on other sites

Guest venomltd

Stai sa mai dau eu 2 3 rr sa pot tine orce sa nu mai fiu nevoit sa cresc si pe orma numa la invazii joc si fac 10 eventuri pe zi ;)) inca putina rabdare;))

si dau si eu rr :>

si apoi dau singur si dau si al 2-lea rr

si pe la 10 rr te ajung stefan :> si ma bag si eu la eventuri

mrsmg

Link to comment
Share on other sites

miar placea o "bucata" din forumul guildei unde sa poata intra doar membrii guildei, si unde sa citim lucruri interesante/importante, fara sa trec prin cele tzunspe pagini de up/bft ba/sa traiti/ rusine/etc/

ar fi ceva dar na daia e topic pt spam mie mi`ar placea toti din guild sa treaca pe aici si sa zica ceva nu doar sa astepte sa ii cresc in joc dar nu tot ce vrem se indeplineste

Link to comment
Share on other sites

ar fi ceva dar na daia e topic pt spam mie mi`ar placea toti din guild sa treaca pe aici si sa zica ceva nu doar sa astepte sa ii cresc in joc dar nu tot ce vrem se indeplineste

Neata, ca bine zici, numa exp, exp. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Nu ma lasa inima sa va las pe pagina 2, convinge-i pe oamenii astia ai tai sa mai treaca si pe aici, ca numa exp, exp, party, party.

singura sansa sa`i conving ar fi doar daca le dau un bok pe fiecare post da de cand nu am mai facut o invazie nici dalea nu mai am :"> orcum iti multumesc tie si lu andy ca nu lasati sa ajunga pe ultima pagina >:D< :wub:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...