Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stefan^MG

History

Recommended Posts

salz history ppl

aiurea , cine se agita? eu sau tu?

esti simpatic lache, dar daca omul te-a invitat frumos sa-ti vezi de treaba, incearca totusi sa ii respecti dreptul sau ca gm/deschizator de topic de a-ti inchide usa in nas.

ai aberat destul pe aici degeaba. apreciem ajutorul de a mari numarul de pagini ale topicului, dar incearca sa nu iriti aiurea oamenii.

iti multumim frumos pentru intelegere! :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest BuLL^eT

:beer: Galagieeeeeee cui nu-i covineee.. :violent: :gun: :violent: :violent: b-( si lukz0r aruncate la gunoi baiete praf esti tu . A si salutare si voua aliatilor :right:

Imagine IPB

:bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Scorilo a fost rege al dacilor pe timpul când împăratul Octavian (27 î.Ch. - 14 d.Ch.) a început să conducă Imperiul Roman, şi a domnit după spusele lui Iordanes, vreme de 40 de ani. A fost predecesor, poate chiar frate al lui Duras-Diurpaneus. Se crede că era tatăl lui Decebal. Stiam eu ceva da nu prea google stie mai bine :))

Link to comment
Share on other sites

:beer: Galagieeeeeee cui nu-i covineee.. :violent: :gun: :violent: :violent: b-( si lukz0r aruncate la gunoi baiete praf esti tu . A si salutare si voua aliatilor :right:

Imagine IPB

:bananadance2:

Mai bine ai lasa glumitele astea deoparte <_< . Nu am mai postat in topicul vostru si te-ai gasit tu cu musca pe caciula p`aci .

Link to comment
Share on other sites

Scorilo a fost rege al dacilor pe timpul când împăratul Octavian (27 î.Ch. - 14 d.Ch.) a început să conducă Imperiul Roman, şi a domnit după spusele lui Iordanes, vreme de 40 de ani. A fost predecesor, poate chiar frate al lui Duras-Diurpaneus. Se crede că era tatăl lui Decebal. Stiam eu ceva da nu prea google stie mai bine :))

pfiii, a dracu google asta.

cum li stii iel pi tati :D Decebalus per Scorillo :-j

hai ca sunteti buni bree, nu degeaba o sa facti historie pacilisha

Link to comment
Share on other sites

EU STIAM CA SCORILO A FOST FIUL LUI DECEBAL , IDEE INVATATA IN SCOALA DIN INSCRIPTIA DE MAI SUS : DECEBAL PER SCORILO, ADIK DECEBAL IA DAT LU ASTA MICU, NU IA DAT LU TASU.

EU ZIC SA MAI CAUTAM (sincer eu nam cautat, mam cautat doar in cap...gol)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...