Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stefan^MG

History

Recommended Posts

Guild mic in formare cu ambitii mari :D

Toti cei care vor sa ni se alature sunt primiti cu bratele deschise :D nu sunt criterii de varstra ci doar de caracter de cat unu de 25 cu figuri mai bine un pustan politicos ;)) :D

Si cateva reguli :

-1- Bunul simt (mai explicit jos)

-2-fara injuraturi sau adresari chiar daca va permiteti use pm nu e nevoie ca toti ceilanti sa vada

-3- fara trade in guilda

-4-fara sa va umiliti gen party pls sau pls pls da itemu nustiu care . nu se face trade dar nici nu se insista asupra unui item daca cineva are ceva in + ti se va da

-5-in general se sta la pt daia suntem o guilda sa ne ajutam dar daca unul din noi vrea sa dea singur si poate avand rr de exemplu nu se insista da si mie pt sau texte ai uitat cum era cand erai si tu mic e alegerea lui. in general nu se cere party cand este pp

-6-nu vanam nici un jucator sau guilda

-7-nu sunt primiti in guilda cei care au deja guild si cer doar pt ca vad ca in momentul respectiv avem un spot icarus , arena t3 etc.

-8- nu cereti pt daca nu puteti sta deloc on . nimeni nu e obligat sa piarda ore bune pe zi pt tn

-9-cei care ies nu mai sunt primiti inapoi

-10-membrii inactivi sunt dati afara dar cand vor sa revina sunt primiti cu >:D< deschise

-11- momentan nu avem aly da cand vom avea :

-nu se cer iteme pe aly(doar daca cineva de pe aly zice ca are in +)

-nu se cere pt insistent

-nu se fac preluari

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

a :)) nu cred ca trebuia specificat aia :) era fain sa fie regula no preluari... =))

e bun asa..

Link to comment
Share on other sites

praf ^_^

despre tine ce ne poti zice?...daca acest topic este praf..uitate la tine si apoi vb...

nu-ti mai da tu cu parerea..nu ne intereseaza pastreazo pt tine

Link to comment
Share on other sites

Guest BuLL^eT

Salut tuturor am citit regulamentul si sunt de acord .....cui nu`i covine sa se care de aici :nanana:

Hai Stefane ca se poate!! :right: :right: :right: :right: :right: :right:

Link to comment
Share on other sites

:tiphat:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> :bananadance2: eiii, asa da. s-au mai animat lucrurile si aici :bananadance2:<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

:wav: hai cu galagia ca's zilele iasului si ploua cu galeata uiaaaaaaaaaaaa :-j :wav:

........................................................ . :lotofsmiles: anarhie :lotofsmiles: .................................................

Link to comment
Share on other sites

luckl zi si mie cine te`a bagat in seama sau ti`a cerut parerea ? am facut topicu asta pt cei din guilda mea ca tot imi zceau sa fac un regulament nu l`am facut ca sa intrii tu sau altul sa`mi arate gradul ridicat de inteligenta pe care il detine si ca eu sun praf si tu esti un geniu :) fa spam la guilda unde esti tu nu aici .MS. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

luckl zi si mie cine te`a bagat in seama sau ti`a cerut parerea ? am facut topicu asta pt cei din guilda mea ca tot imi zceau sa fac un regulament nu l`am facut ca sa intrii tu sau altul sa`mi arate gradul ridicat de inteligenta pe care il detine si ca eu sun praf si tu esti un geniu :) fa spam la guilda unde esti tu nu aici .MS. :tiphat:

Invata sa-mi scrii numele corect si dupa mai vorbim .

@Esti sigur de ceea ce sustii ? :lol:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...