Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stefan^MG

History

Recommended Posts

Guest Nicorem

Paste fericit lume!!! :beer:

nu stai.... Hristos a inviat !!!

aoaleu...am stalcito rau de tot b-( :comp2::comp2:

:beer: :beer: Craciun fericit si un an nou fericit :beer: :beer:

o daaa sunt prea bun :> :pumn:

Link to comment
Share on other sites

salutare tuturor

probabil unii dintre voi ma cunoasteti...sunt fostul gm al guildei <AiR> care a fost la voi in alianta.am spart guildul si ce ar urma sa spun este o poveste lunga si complicata...in care am facut eu o greseala(desprea care sincer nu vreau sa vorbesc cu toate k am niste explicatii de dat unor oameni)

doresc daca se poate sa fiu un membru al acestei guilde

multumesc

Link to comment
Share on other sites

salutare tuturor

probabil unii dintre voi ma cunoasteti...sunt fostul gm al guildei <AiR> care a fost la voi in alianta.am spart guildul si ce ar urma sa spun este o poveste lunga si complicata...in care am facut eu o greseala(desprea care sincer nu vreau sa vorbesc cu toate k am niste explicatii de dat unor oameni)

doresc daca se poate sa fiu un membru al acestei guilde

multumesc

dap cu bratele deschise te astept ;)):P zi aici cand esti on ca eu daca intru stau afk sa stiu cand sa fiu on si te iau :D

Link to comment
Share on other sites

http://img695.imageshack.us/img695/5042/screen012017550000.jpg

stefane...numi place sa fiu ala cu paratu...dar tipu asta mi se pare penibil.eu zic k nu mai are ce cauta alaturi de noi

deja a zburat ala de la noi

pe mine ma injurat, si as vrea sa il postez, ca a fost nesimtit

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=336567

In alta ordine de indei, salut intrarea guildului nostru in noua alianta, si ma bucur ca a fost in aceasta formula (guild nostru in alt ally).

Un pic dezavantaj ca 2 guilde din acest ally sunt f proaspete, gen cateva zile - cred asta deoarece iam vazut dand post pe global ptr recrutari (sau poate ca e bine ptr ca iau jucatori deja rr-iti ?)

Iar tu stef, nu te lasa impresionat f tare de sesiune si nu lasa rr sa iti scape printre degete :pumn:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...