Jump to content
Lancelot

Noul tip de rasism

Recommended Posts

Negrii nu sunt facuti pentru a trai in climatul Nord American si European biologic vorbind, ei au fost facuti in Africa si sunt obisnuiti cu mediul de acolo, si anume vreme calda pe tot timpul anului, daca observati ei iarna, au mai mari probleme de adaptare decat noi care suntem de mii de ani pe pamanturile astea.

Si cum zicea cineva ei sunt lenesi, daca ar fi fost de neam muncitori, toate tarile africane ar fi fost si ele acum, dezvoltate sau in curs de dezvoltare, uitativa la tari precum Tunisia, Maroc sau Egipt unde totusi nu sunt atat de multi negri sunt in curs de dezvoltare, si in contrast uitativa la tari precum Nigeria, Congo, Ghana unde acolo sunt pui de negrii la fiecare colt.

Link to comment
Share on other sites

turboman

In caz ca n-ai inteles nici acum privitor la scrierea in limba romana, iti transmit ca iar ai scapat-o...

conform teoriei mele care spune ca tu nu esti capabil sa scrii 5 cuvinte la rand fara o greseala.

Corect era 'copiii' cu 3-i, pt ca ultimul este articolul, asa cum trebuia pus in cazul tau.

Corect era 'coloniile' si nu 'colaniile', sau poate te-ai referit la altceva?!

Cat despre ce spui tu acolo, legat de crime, violuri, ti-as sugera sa deschizi televizorul la stirile de la ora 5. Vei avea un serial spectaculos cu albii in rolul principal. Faptul ca nu au ce manca, este din cauza ca tu ai avut norocul sa te nasti intr-un tinut f bogat de resurse vitale, in schimb ei cauta la umbra unui copac apa, pe cand tu asezi plasticul in gura si nu faci niciun efort, decat acela de a suge. La modul cum gandesti, trebuie sa recunosc ca mi te-am imaginat in Africa, imbracat in piei, sugand de zor cu un betisor, apa ce se formase in jurul peretilor unui c**** de rinocer. Atunci sigur ai intelege.

Nu te pune cu turbominim, este prea incuiat la minte sa inteleaga unele lucruri. Probabil i-au furat negrii jucariile cand era mic, n-ai ce sa-i faci, cu dobitocii nu te intelegi.

De eugen12376 ala ce sa mai zic, posteaza si el niste video-uri si gata a rezolvat problema. Ce ne arati ? Ca exista oameni negri NEBUNI ?! WOOOOW ! Maine poate descoperi si un nebun de culoare alba !! Iar poimaine...mama, poate descoperi CARACALUL !!!

edit : catre eugen si turbomaxim : am si eu o intrebare...daca tot sunteti asa rasisti, vreau sa stiu cum ati rezolva voi "problema asta" (cred ca e clar care problema).

Link to comment
Share on other sites

edit : catre eugen si turbomaxim : am si eu o intrebare...daca tot sunteti asa rasisti, vreau sa stiu cum ati rezolva voi "problema asta" (cred ca e clar care problema).

Exterminare si deportare . Daca vrei sa-i civilizezi trebuie si ei sa aiba intiativa ca e spre interesul lor nu al meu . Dumnezeu te ajuta insa nu-ti baga in traista insa negrii tot timpul asteapta "ajutoare" . Degeaba vii cu aere ca nu te poti contrazice cu niste statistici clare . Albii sunt cu cateva milenii in fata negrilor din punctul de vedere al mentalitatii si gradul de civilizatie . Aceeasi metoda si pentru tigani si musulmani .

Link to comment
Share on other sites

Nu te pune cu turbominim, este prea incuiat la minte sa inteleaga unele lucruri. Probabil i-au furat negrii jucariile cand era mic, n-ai ce sa-i faci, cu dobitocii nu te intelegi.

De eugen12376 ala ce sa mai zic, posteaza si el niste video-uri si gata a rezolvat problema. Ce ne arati ? Ca exista oameni negri NEBUNI ?! WOOOOW ! Maine poate descoperi si un nebun de culoare alba !! Iar poimaine...mama, poate descoperi CARACALUL !!!

edit : catre eugen si turbomaxim : am si eu o intrebare...daca tot sunteti asa rasisti, vreau sa stiu cum ati rezolva voi "problema asta" (cred ca e clar care problema).

Mai firicelule, daca aduci ceva argumente, mai mult ca sigur o sa iti inchid gura. Ce ai postat tu acolo, sa i-o spui lui fane clamparu....

Ce am vrut sa arat postand filmul acela? Am vrut sa arat nemultumirea coloratului fata de USA (tara care ii da sa manance) desi un colorat este preseditnele USA. Ce mai sugereaza coloratul musulman!? Sper ca ai observat luna si steaua, deasupra televizorului furat.Le sugereaza albilor sa duca in Europa :)) Cea ce a insemna caderea, distrugerea USA. Si mai departe sunt o gramada de aberatii........

Cum vrem sa rezolvam problema?

Pai vezi ce a postat phyxyon. Exterminarea si deportarea tuturor coloratilor si orezarilor. Si a celor cu studii si celor fara.Ii trimite-mi in habitatul lor natural.

Link to comment
Share on other sites

Si cum zicea cineva ei sunt lenesi, daca ar fi fost de neam muncitori, toate tarile africane ar fi fost si ele acum, dezvoltate sau in curs de dezvoltare, uitativa la tari precum Tunisia, Maroc sau Egipt unde totusi nu sunt atat de multi negri sunt in curs de dezvoltare, si in contrast uitativa la tari precum Nigeria, Congo, Ghana unde acolo sunt pui de negrii la fiecare colt.

Hai lasa-ma.Dupa teoria asta a ta ar insemna ca si albii sunt lenesi, uita-te la tari ca Anglia, Germania, Franta si compara-le cu Romania, Bulgaria, Ungaria, etc.

Link to comment
Share on other sites

Exista exceptii si la albi. Dar cum sa te dezvolti cand esti mai mereu atacat de hoardele musulmane (turcii) sute de ani la rand?De Bulgari numai comentez pentru ei au ceva sange negroid in ei.

Si nu poti compara Ungaria cu Kenya de exemplu :))))))))))))))

Uitati-va la Constantinopol, candva cel mai important centru cultural din lume, dupa caderea lui cati filozofi si artisti a mai dat in 500 de ani?

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat nici o persoana de culoare neagra , albastra , roz nu mi-a facut rau mie sau familiei mele nu voi avea nimic cu ei. Mi-as fi dorit sa fiu de alta culoare dar asta nu a depins de mine asa ca ma multumesc cum sunt. Singurele persoane pe care le urasc sunt tiganii , atat.

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat nici o persoana de culoare neagra , albastra , roz nu mi-a facut rau mie sau familiei mele nu voi avea nimic cu ei. Mi-as fi dorit sa fiu de alta culoare dar asta nu a depins de mine asa ca ma multumesc cum sunt. Singurele persoane pe care le urasc sunt tiganii , atat.

:)) :))) =)) Ai ura pe tigani pentru ca doar de ei ai avut parte.Romania nu este o natiune puternica care sa accepte imgiranti din lumea a 3a. Desi, incep sa zaresc foarte multi musulmani si colorati prin tara asta.

Link to comment
Share on other sites

:)) :))) =)) Ai ura pe tigani pentru ca doar de ei ai avut parte.Romania nu este o natiune puternica care sa accepte imgiranti din lumea a 3a. Desi, incep sa zaresc foarte multi musulmani si colorati prin tara asta.

tiganii nu sunt negri ma sunt doar nespalati si imputiti :))

Link to comment
Share on other sites

Ce frumos explica coloratu asta problema :))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=ZzcqI7Q3C2g...player_embedded

god.

Atata timp cat negrii nu au nimic cu noi albii , eu nu am nimic cu ei , lasai in voia lor.Dar am o impresie de cand sunt mic, tot timpu am avut impresia ca negrii sunt murdari , nespalati etc. (chiar nu stiu de ce :-??)

@Tiganii is murdari :))

Link to comment
Share on other sites

Ce frumos explica coloratu asta problema :))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=ZzcqI7Q3C2g...player_embedded

god.

Atata timp cat negrii nu au nimic cu noi albii , eu nu am nimic cu ei , lasai in voia lor.Dar am o impresie de cand sunt mic, tot timpu am avut impresia ca negrii sunt murdari , nespalati etc. (chiar nu stiu de ce :-??)

@Tiganii is murdari :))

@@damn bug. <_<

Link to comment
Share on other sites

@billi: si eu cand faceam fotbal am vazut un negru langa teren si ma gandeam ca miar fi sila sa-i strang mana. mi se parea nespalat, murdar.

tre' sa fac o carte cu titlul: Albi vs. Negri Round 1

Nu cred ca ar fi aprobata ^_^ , dar pe bune si stiti bine ca la degete , treptat treptat se fac albi , atat de "scarbos" nu stiu cum sa mai zic , este.

Link to comment
Share on other sites

Acest rasism este des intalnit printre tineri,foarte rar la persoanele mai in varsta.

Dar inca mai sunt americani care folosesc,poate si din greseala,termenul Niggar(Foarte ofensiv la adresa afro-americanilor)

Poate daca as fi in locu lor si eu as fi putin rasist,dar majoritatea exagereaza.Fac asta doar ca sa "se dea smecheri".

Daca am fi si noi la fel de rasisti...cu proprii nostri negrisori,situatia ar fi mai roz,

N-ar mai avea gura si tupeu cum au acum.

Dar cum majoritatea romanilor incearca sa-i copieze...Houston,we have a problem

Au vazut ca le merge cu smecheria,ca romanilor le este frica de ei...trebuia sa le dam in goarna de la inceput si nu se mai purtau asa

Unde esti tu tepes doamne...

Link to comment
Share on other sites

Acest rasism este des intalnit printre tineri,foarte rar la persoanele mai in varsta.

Dar inca mai sunt americani care folosesc,poate si din greseala,termenul Niggar(Foarte ofensiv la adresa afro-americanilor)

Poate daca as fi in locu lor si eu as fi putin rasist,dar majoritatea exagereaza.Fac asta doar ca sa "se dea smecheri".

Daca am fi si noi la fel de rasisti...cu proprii nostri negrisori,situatia ar fi mai roz,

N-ar mai avea gura si tupeu cum au acum.

Dar cum majoritatea romanilor incearca sa-i copieze...Houston,we have a problem

Au vazut ca le merge cu smecheria,ca romanilor le este frica de ei...trebuia sa le dam in goarna de la inceput si nu se mai purtau asa

Unde esti tu tepes doamne...

Da e foarte ofensator termenul asta "nigger" cand il zic albii insa ciorile se numesc nigger unul pe altu fara probleme ... ipocriti , mai umbla si cu bluze inscriptionate cu "nigger" . Leprele alea se plang de rasism ca evreii de holocaust chiar daca ei n-au suferit nici macar 5 minute din cauza asta primesc foarta multa simpatie de la populatia imbecila si favoritisme .

Link to comment
Share on other sites

Da e foarte ofensator termenul asta "nigger" cand il zic albii insa ciorile se numesc nigger unul pe altu fara probleme ... ipocriti , mai umbla si cu bluze inscriptionate cu "nigger" . Leprele alea se plang de rasism ca evreii de holocaust chiar daca ei n-au suferit nici macar 5 minute din cauza asta primesc foarta multa simpatie de la populatia imbecila si favoritisme .

Am vazut ca si tiganii au inceput sa se cam planga de holocaust .....

Discriminarea pozitiva tot este discriminare este ! Albii au ajuns sclavi pe pamanturile lor. In Anglia, e dezastru pentru crestinii care sunt minoritari in roasele mici.

In usa, Orasele locuite de negrii sunt cele mai imputite!

Link to comment
Share on other sites

cred ca prin asta spun tot:

Nice movie. E chiar o mandrie sa fii alb european. Am fost singura rasa de pe globu asta care nu ne-am lasat cuceriti si exploatati. Suntem exploatati acum dar nu pentru mult timp

Pacat ca i-au pus si pe turci in fulmul ala.... cum furau ei bogatiile balcanilor ,in special Romaniei. Sau crimele oribile ale musulmanilor prin Africa.

Cat timp au fost albii acolo,in Africa, au facut si coloratii cunostinta cu civilizatia si mancarea comestibila!

Link to comment
Share on other sites

Nice movie. E chiar o mandrie sa fii alb european. Am fost singura rasa de pe globu asta care nu ne-am lasat cuceriti si exploatati. Suntem exploatati acum dar nu pentru mult timp

Pacat ca i-au pus si pe turci in fulmul ala.... cum furau ei bogatiile balcanilor ,in special Romaniei. Sau crimele oribile ale musulmanilor prin Africa.

Cat timp au fost albii acolo,in Africa, au facut si coloratii cunostinta cu civilizatia si mancarea comestibila!

mai degreaba au facut cunostiinta cu gustul sabiei si al glontului. Civilizatia nu se referea la suprimarea minoritatilor ci ajutarea acestora sa se integreze in societate. Altfel nu te deosebesti de un cocalar care asculta manele pe telefon in tramvai, pe motiv ca el se crede smecher.

Link to comment
Share on other sites

Negrii nu sunt facuti pentru a trai in climatul Nord American si European biologic vorbind, ei au fost facuti in Africa si sunt obisnuiti cu mediul de acolo, si anume vreme calda pe tot timpul anului, daca observati ei iarna, au mai mari probleme de adaptare decat noi care suntem de mii de ani pe pamanturile astea.

Si cum zicea cineva ei sunt lenesi, daca ar fi fost de neam muncitori, toate tarile africane ar fi fost si ele acum, dezvoltate sau in curs de dezvoltare, uitativa la tari precum Tunisia, Maroc sau Egipt unde totusi nu sunt atat de multi negri sunt in curs de dezvoltare, si in contrast uitativa la tari precum Nigeria, Congo, Ghana unde acolo sunt pui de negrii la fiecare colt.

nu stiu de ce va dati cu parerea daca nu stiti.. Maroc, Tunisia si Egipt in curs de dezvoltare? tu cred ca glumesti..

am fost in Egipt in octombrie si am ramas socat de ce-am vazut acolo (am crezut ca arabii sunt mai altfel).. mizerie peste tot, blocuri si case care arata ca si cele din Bucuresti in anii 70, oameni nesimtiti si insistenti, nu au grija de monumentele lor samd.. au foarte mare noroc cu investitorii straini, care conduc constructiile in Egipt.. si-au construit o droaie de hoteluri luxoase, binenteles in stilul de acolo si asta i-a ajutat pe egipteni sa-si dezvolta turismul.. binenteles si cu ajutorul marilor agentii de turism ca si TEZ Tour, care aduc in fiecare an o droaie de oameni acolo, in special rusi.. faza proasta e ca egiptenii nu profita de banii proveniti din turism cred ca aproape deloc..

va zic eu de ce.. atata timp cat la ei va exista o dictatura (Mombarak presedinte din 1981, iar acum vrea sa-l puna pe fiu-sau) nu se va face mare lucru.. asa am fost si noi pe timpul lui Ceausescu, dar nu recunoaste nimeni acest lucru.. intr-o zi oamenii se vor trezi si va muri acea dictatura.. nimeni din afara nu se poate implica pentru ca dupaia striga alte tari.. aici ma refer strict la conducere nu la donatii..

de aceea eu ii inteleg pe africani (in majoritatea tarilor africare exista o dictatura).. ei sunt mai slabi pentru ca sunt amenintati cu arme.. li s-a luat aproape totul.. la 6 secunde moare cate un copil de subnutritie in Africa iar voi credeti ca aveti dreptul sa-i judecati? daca ati fi voi in locul lor? daca v-ati fi nascut negri si mai ales in Africa?

noroc ca mai sunt cautatorii de talente de la marele echipe din Europa care gasesc jucatori mari in Africa si-i aduc in Europa..

p.s. eu donez in fiecare luna pentru doi copii din Africa.. ca sa nu moara de foame.. cine stie, poate unul dintre ei va ajunge fotbalist mare..

Nice movie. E chiar o mandrie sa fii alb european. Am fost singura rasa de pe globu asta care nu ne-am lasat cuceriti si exploatati. Suntem exploatati acum dar nu pentru mult timp

Pacat ca i-au pus si pe turci in fulmul ala.... cum furau ei bogatiile balcanilor ,in special Romaniei. Sau crimele oribile ale musulmanilor prin Africa.

Cat timp au fost albii acolo,in Africa, au facut si coloratii cunostinta cu civilizatia si mancarea comestibila!

nu ne-am lasat cuceriti si exploatati? dar noi romanii ce am facut si cu URSS si cu Germania nazista?

la ultimul alineat iti dau dreptate, dar nu trebuie s-o spui cu superioritate.. deocamdata n-ai trait sau nici macar n-ai fost acolo ca sa-ti dai cu parerea.. asa din spatele calculatorului, de la mii de km departare e usor..

Link to comment
Share on other sites

eu inteleg, nu va plac negrii, nu va plac mongolezii .. trebe sa fii tare ipocrit sa crezi in ceva de genul pace pe pamant in zilele noastre .. in societatea noastra bazata pe interes niciodata nu va exista un echilibru intre popoare.. eventual daca transformam totul intr-o utopie

si pe mine ma doare sa vad ca o companie cu ~ 1000 de angajati, chiar cea la care lucrez, este vanduta pas cu pas la indieni, si in loc sa mai fac si eu un ban .. se duc toti banii la budisti ..

si eu propun legi mai aspre pentru tigani.. de ce sa fim noi mai fraieri sa-i suportam pe ratati ? Adica olandezii si irlandezii ne pot da interdictie la ei in tara si noi nu putem sa scapam de leprele alea ? daca ii toleram doar noi avem de pierdut, ne trag civilizatia in jos si sunt o influenta negativa !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...