Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Diablo

Probleme caractere dupa recuperarea db-ului

Recommended Posts

krystyyyyy - nu editam un char pentru 6 puncte, eroarea a fost mult prea mica ca sa o reparam

Black`OuT - la tine am mai modificat odata, inca odata nu mai modificam, daca ai lvl prea mare si prea putine puncte inseamna ca in urma modificari ai castigat cateva lvle in plus, implicit ai pierdut punctele pentru acel salt de lvle; ai castigat pe o parte si ai pierdut pe alta, nu am ce sa fac, perfect nu putea fi; imi pare rau

ramaneti cu un mic deficit sau bonus acuma, dar dupa primul rr la char, ele vor reveni la normal, asta este

Link to comment
Share on other sites

Diablo pai macar rezolva problema cu cele de la fructe:| eu nu pot lua fructe din cauza k sunt in minus cu 204 :| eu ce fac? macar imi recuperez punctele pierdute cu fructe daca modificat nu se poate.. gandeste`te k am pierdut 150 de puncte .. sunt 21 de lvl .. :|

Link to comment
Share on other sites

nu pot sa-ti rezolv problema cu fructele pentru ca daca ti-o rezolv tie va trebui sa o rezolvam la toti, si nu are nimeni rabdare sa modifice alte sute sau mii de caractere manual, 1 cate 1

ai pierdut 21 de lvle, nu e capat de lume, bucura-te ca nu ai luat-o de la 0 si ca nu s-a dat rr db

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

am si eu o intrebare ... Mi se pot scoate punctele de la anumite staturi? Daca da as dori sa fie puse in felu urmator..

Caracter biilionx

Asa sunt puse acum :

Str:1095

Agi:404

Vit:66

Ene:281

Si asa dori sa mi le puneti asa:

Str:800

Agi:500

Vit:246

Ene:300

Link to comment
Share on other sites

Guest ThunderMG

gata se duce si season 1 pe apa :rofl1: :rofl1: :rofl1:

apucativa si voi de altceva ca season 1 e teapa curata joci 3 luni dupa care se duce....

La ce te asteptai sere ?Credeai ca o sa faca ceva bun?Am stiut de la inceput ca nu o sa fie nimic de serv asta si de asta nici nu m-am apucat Imi pare rau ptr cei care inca mai cred ca o sa faca ceva frumos vdragos din serv,dar o sa se convinga cat de curand de ceea ce spun......cum a mintit si cu 97 d ca s-a stricat HDD si totul a fost o minciuna ...a folosit PC-ul ptr S1

Va urez mult succes in continuare si imi pare bine ca v-am cunoscut :tiphat:

App D-na Thunder sunt

Si acum hai cu ss pe forum care oricum nu ma mai intereseaza ca nu mai am ce cauta aici :right:

Link to comment
Share on other sites

Dezinformare ?

Prostie ?

1. S1 a fost creat si pus in productie cu mult timp inaintea problemei serverului 97d . #-o

....

Normal ca nu te ma intereseazsa, vad ca ai inceput sa delirezi . Cred ca a venit timpul sa iesi la pensie si sa faci loc celor tineri

Sper ca imi permiti sa spun asta despre tine ca aparare la dezinformarile si acuzatiile nefondate formulate de tine .

La ce te asteptai sere ?Credeai ca o sa faca ceva bun?Am stiut de la inceput ca nu o sa fie nimic de serv asta si de asta nici nu m-am apucat Imi pare rau ptr cei care inca mai cred ca o sa faca ceva frumos vdragos din serv,dar o sa se convinga cat de curand de ceea ce spun......cum a mintit si cu 97 d ca s-a stricat HDD si totul a fost o minciuna ...a folosit PC-ul ptr S1

Va urez mult succes in continuare si imi pare bine ca v-am cunoscut :tiphat:

App D-na Thunder sunt

Si acum hai cu ss pe forum care oricum nu ma mai intereseaza ca nu mai am ce cauta aici :right:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...